+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 16 do 29 z 29

Temat: GOERRES

  1. #16
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    nigdy nie zrozumiem tego zachwytu nad ludzmi ktorzy nas mordowali . nigdy nie zrozumiem zachwytu nad niemiecka rasa nordycka, gdy w 1939 polska byla bezapelacyjnie "czystrza" rasowo (TAK!) niz niemcy. nigdy nie zrozumiem jak mozna sie ciagle upierac i zaprzeczac temu co jest niezaprzeczalne.
    Gdyby odrzucic to co powyzej, to facet jest calkiem do rzeczy i da sie lubic
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  2. #17
    Sentyment obciaga psom DZIADZIA Wyborca PISu Avatar DZIADZIA
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Sosnowiec
    Wiek
    35
    Postów
    7,406
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Poglądy poglądami, ale jak sie okazlo jest wygadany i gada z sensem

  3. #18
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : GOERRES

    Mógłby choć czasem być "normalny", i bardziej do pogadania, bo ideologia czy poglądy to jedno a bycie prawdziwym, wyluzowanym to drugie
    Ostatnio edytowane przez stern ; 04-07-07 o 09:53

  4. #19
    Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Avatar Shandor
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    aj dont noł :/
    Postów
    4,631
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : GOERRES

    Goerres jest zajebisty

  5. #20
    6b idiota mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody Avatar mineczka
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Skąd
    slask
    Postów
    5,690
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp : GOERRES

    Kiedyś myślałam że to gbur -ale od niedawna zaczęłam zauważać je nie jest taki zły za jakiego go uważałam,potrafi sie wypowiedzieć bez przelkeństw nawet i ostatnio jakby sie uspokoił
    Jak dla mnie to

  6. #21
    czy tak może być siostrzyczko? Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Avatar Indianka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    POMORZE
    Postów
    2,142
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : GOERRES

    ...........
    A zeby nie było że spamuję,Goeres jest wporzo
    Ostatnio edytowane przez efis ; 05-07-07 o 10:38 Powód: W tym temacie nie komentujemy wypowiedzi innych userow :)

  7. #22
    she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : GOERRES

    Ja też go lubię pomimo licznych sprzeczek, ma dosyć radykalne poglądy które czasami kłócą się z moimi, ale potrafi je racjonalnie uargumentować(!), jest kulturalny, inteligentny, można z nim podyskutować.


    jest zielony

  8. #23
    Wilczur Człowiek z aspiracjami Avatar Wilczur
    Na DoFo od
    May 2006
    Skąd
    Warszawa - Toronto
    Wiek
    41
    Postów
    398
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie Odp : GOERRES

    Oprocz fascynacji z "germancami" to super koles. Generalnie zgadzamy sie na tematy 'rasy' i jej waznosci w tych czasach...

    Napewno sie nie zgadzamy na temat religii, chociaz nigdy bym sie nie nazwal praktujacym katolikiem dla mnie najgorszy koszmar to swiat bez religii...i dwa najgorsze systemy polityczne na swiecie (Komunizm i Faszyzm) dazyly wlasnie do swiata bez religii...

    Goerress ist O.k!
    Alternatywą dla demokracji jest normalność.
    Janusz Korwin - Mikke

  9. #24
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : GOERRES

    Goerres to człowiek z zasadami, wartościowa i wybitna jednostka

  10. #25
    smoke Świecący przykładem smoke Świecący przykładem smoke Świecący przykładem Avatar smoke
    Na DoFo od
    Feb 2006
    Skąd
    polska
    Postów
    1,156
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp : GOERRES

    go goerres, go!
    nobody fuck with the jesus

  11. #26
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: GOERRES

    Cytat Napisał tibor69 Zobacz post
    Z jego poglądami w większości sie nie zgadzam (no chyba że nt religii ;P). Nie sprawiają one jednak, że oceniam go negatywnie. Nie ważne jakie są, ważne że je ma i że są wynikiem procesu myślowego a nie ślepej wiary/naśladownictwa. Podejżewam jednak, że z biegiem czasu wyewoluują one w zaskakującym (dla niego) kierunku.
    Czuję że ma głęboką potrzebę ciągłego udawadniania czegoś innym i sobie.
    Tibor niestety wykrakał Po powrocie z wysp poluzowałem zwieracze z faszyzowaniem, gdy wciagnalem sie w ekonomie. Zainspirowany klasyczna mysla liberalna i libertarianizmem zaczalem udzielac sie politycznie, a przy okazji poznalem swoja kobiete na pewnej konwencji wyborczej, gdzie kandydowala na europoslanke. Dalej jednak jestem antyreligijny, dalej mam swoje zdanie na temat pewnych mniejszosci i pewnego pana z wąsem, tyle ze staram sie na ten temat z nikim nie rozmawiac. Kocham tez pieniadze, ktore daja mi takie szczescie, ze mam na codzien jebany usmiech od ucha do ucha. ->
    Ja z forum, a Ja prywatnie to zupelnie inne osoby, chociaz na żywo tez obrażam ludzi i nienawidze grubasów, a i można sie ze mna pośmiać z martwych dzieci. Tyle ode mnie, bo tu pewno nie wroce, a wiem ze forum i tak upadnie jak Benedykt XVI podczas pasterki w watykanie.
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  12. #27
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: GOERRES

    Cytat Napisał Goerres Zobacz post
    ... Tyle ode mnie, bo tu pewno nie wroce, a wiem ze forum i tak upadnie jak Benedykt XVI podczas pasterki w watykanie.
    ...i zaczyna sie ...

  13. #28
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: GOERRES

    Cytat Napisał araj Zobacz post
    ...i zaczyna sie ...
    dla pocieszenia: benedykt niestety wstał
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  14. #29
    Raratakas87 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jul 2021
    Wiek
    34
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: GOERRES

    A ja myślę że to bardzo dobrze.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Goerres
    By araj in forum POKÓJ PRAWDY
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni post / autor: 08-01-10, 01:23
  2. Goerres
    By Piszczalka in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 26-01-07, 07:09
  3. goerres
    By inde in forum Co Cię wkurza?
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 06-12-06, 16:02
  4. kreskowka dla Goerres
    By Vito Andolini in forum Humor
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20-03-06, 15:18
  5. Cos dla Goerres'a
    By SaiykoPat in forum Humor
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 10-03-06, 15:45

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów