+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 4 5 6
Pokaż wyniki od 76 do 79 z 79

Temat: 6 BIEGOWY

  1. #76
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : 6 BIEGOWY

    No cóż, po 2miesiącach nie zmieniłam o nim zdania ani troche, tylko mogę dodać pare innych rzeczy od siebie na temat 6b
    Po pierwsze jest bystry i nie denerwuje mętnymi tekstami. Charakterek to on ma... oj ma Jest facetem, który lubi być traktowany "elitarnie", dobiera sobie bardzo starannie znajomych, ale widać że jak kogoś do tej grupy dołączy to się tego trzyma, co się tyczy także grupy ludzi za którymi nie przepada. Fajnie, że budzi skrajne emocje, sam traktuje ludzi moim zdaniem też skrajnie- albo bardzo lubi, albo bardzo nie lubi- na reszte nie zwraca uwagi(nie pokazuje przynajmniej). Często szuka zadymy, ale chyba po to żeby rozruszać trochę towarzystwo, mnie to na przykład nie przeszkadza, oczywiście do pewnych granic(granicą jest używanie tych samych wulgaryzmów, w stosunku do tych samych osób, w kilku tematach naraz- ale tak ma kilka osób od czasu do czasu). Poza tym od pierwszej chwili tutaj, spodobały mi się jego riposty, są ogólnie na poziomie i można z nim podyskutować, tylko fajnie jak trzyma poziom i nie daje się prowokować do tych monotonnych dialogów (tematy wszystkim znane). Nie ma ekshibicjonistycznych zachowań, bardzo chroni swoją prywatność, jest nieufny(przyznaję 6b jak cholera), ogólnie daje się poznać w pewnym zakresie tylko nic bardziej osobistego, ale potrafi sie otworzyć i ma zapewne pare ciekawych rzeczy o sobie do powiedzenia, ale tylko w stosunku do niektórych osób.
    "Wilczek" mi cholernie pasuje spoko poprostu lubie wilki, maja fajna naturę

    Jedna z tych osób która jest tu "filarem", takie mam wrażenie.

    oto wg JaMajki wirtualny portret psychologiczny na chwilę obecną.

  2. #77
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp: 6 BIEGOWY

    "...Atmosfera niekończących się konfliktów, nieporozumień, nienawiści - sieje spustoszenie psychiczne, kaleczy tradycje tolerancji..."

  3. #78
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp: Odp : 6 BIEGOWY

    Cytat Napisał Macko007 Zobacz post
    jest pojebany , wszystko co pisze w jakimś stopniu mniejszym czy większym nawiązuje do jedynej żeczy jaką sie naprawde interesuje - nianawiści do innych kultur, co jest oznaka prostoty i ksenofobii.
    Wielki patriota a wyjechał do Anglii <śmiech>
    Do USA ty czarnuchu z czworakow, Anglii juz nie ma bo stracila swoja tozsamosc liberalny pastuchu.

  4. #79
    Raratakas87 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jul 2021
    Wiek
    34
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: 6 BIEGOWY

    Ja tam się na tym nie znam, ale jeżeli nie wiecie jak rozliczyć pit online, to warto wejść na https://www.e-pity.pl/pit-online/ i dowiedzieć się jak to się robi.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. 6 biegowy
    By araj in forum POKÓJ PRAWDY
    Odpowiedzi: 59
    Ostatni post / autor: 25-04-08, 02:41
  2. 6 biegowy:(
    By JaMajka in forum Ad persona
    Odpowiedzi: 62
    Ostatni post / autor: 06-10-07, 09:36
  3. 6 biegowy
    By OZESZLOL in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 19-06-06, 13:06
  4. 6 biegowy madafaka :)
    By 6 biegowy in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 02-10-05, 12:37

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów