+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 79

Temat: 6 BIEGOWY

  1. #31
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał DZIADZIA
    on by doszedł do tego że to JAn Paweł 2 był odpowiedzialny za Holocaust
    czy uwazasz mnie za debila?

  2. #32
    Sentyment obciaga psom DZIADZIA Wyborca PISu Avatar DZIADZIA
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Sosnowiec
    Wiek
    35
    Postów
    7,406
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Cytat Napisał araj
    Cytat Napisał DZIADZIA
    on by doszedł do tego że to JAn Paweł 2 był odpowiedzialny za Holocaust
    czy uwazasz mnie za debila?
    Hm... nie raczej nie, uważam że jesteś zbyt łatwowierny i nie poznajesz sie na ludziach, przynajmniej tu na Necie... no i ze jesteś słabym Sherlockiem

  3. #33
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał DZIADZIA
    Cytat Napisał Papla
    Cytat Napisał DZIADZIA
    Wali mnie to czy lubi czy nie lubi, ale teraz kur.wa bo wkręcił mnie znów z iczym ze besztam dofersów, pozatym kurw.a patrząc na jego postępowanie
    Poczekaj, bo ja nie zawsze wszystko zrozumiem, ale wydawalo mi sie ze w sprawie "besztania dofoludkow" to raczej Araj prowadzil sledztwo a'la Mr. Holmes i wyszlo mu ze to ty (choc wg mnie to poprawna odpowiedz powinna byc "sternio"). Gdzie wiec jest wina 6b?
    hehehe araj to taka polska pordóbka Sherlocka, on by doszedł do tego że to JAn Paweł 2 był odpowiedzialny za Holocaust... Wszyscy uważają zę to Sterm ja uważam ze to ta podszmata 6g, bo on z całej ekipy dziwek zrobił na mnie nejgorsze wrazenie
    podszmata to byl zawsze przydomek sternia, o ile pamietam
    to jakie wrazenie zrobil na tobie 6b nie ma raczej nic wspolnego z tym kto pisal bzdury na forum 6b, biorac pod uwage ze 6b nie mogl zobaczyc oryginalnych tekstow z dofo
    logika nie jest taka trudna do nauczenia, szczegolnie ze wiekszosc spoleczenstwa wyczuwa logike instynktownie
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  4. #34
    Sentyment obciaga psom DZIADZIA Wyborca PISu Avatar DZIADZIA
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Sosnowiec
    Wiek
    35
    Postów
    7,406
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Cytat Napisał Papla
    Cytat Napisał DZIADZIA
    Cytat Napisał Papla
    Cytat Napisał DZIADZIA
    Wali mnie to czy lubi czy nie lubi, ale teraz kur.wa bo wkręcił mnie znów z iczym ze besztam dofersów, pozatym kurw.a patrząc na jego postępowanie
    Poczekaj, bo ja nie zawsze wszystko zrozumiem, ale wydawalo mi sie ze w sprawie "besztania dofoludkow" to raczej Araj prowadzil sledztwo a'la Mr. Holmes i wyszlo mu ze to ty (choc wg mnie to poprawna odpowiedz powinna byc "sternio"). Gdzie wiec jest wina 6b?
    hehehe araj to taka polska pordóbka Sherlocka, on by doszedł do tego że to JAn Paweł 2 był odpowiedzialny za Holocaust... Wszyscy uważają zę to Sterm ja uważam ze to ta podszmata 6g, bo on z całej ekipy dziwek zrobił na mnie nejgorsze wrazenie
    podszmata to byl zawsze przydomek sternia, o ile pamietam
    to jakie wrazenie zrobil na tobie 6b nie ma raczej nic wspolnego z tym kto pisal bzdury na forum 6b, biorac pod uwage ze 6b nie mogl zobaczyc oryginalnych tekstow z dofo
    logika nie jest taka trudna do nauczenia, szczegolnie ze wiekszosc spoleczenstwa wyczuwa logike instynktownie
    a co oślepł? słyszałeś o kafejkach albo znajomych z innym ip?

  5. #35
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    DZIADZIA, ty myslisz polskimi kategoriami...

    w normalnym swiecie internet jest czyms takim jak lodowka czy telewizor i tak zwane internetowe kafejki nie sa... powiedzmy... popularne.

    poza tym, Robert jest na tyle inteligentny, ze naprawde nie musialby sie wloczyc po tych kafejkach czy znajomych, zeby knuc spiski majace na celu ujajenie dziadzi.
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  6. #36
    Sentyment obciaga psom DZIADZIA Wyborca PISu Avatar DZIADZIA
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Sosnowiec
    Wiek
    35
    Postów
    7,406
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Paplo, chciało mu się siedzieć kiedyś pół dnia, i post po poście wywalać moje wpisy na NKT, skasował pojedynczo tysiąc. Chciało mu się psuć mi tam reputacje i z 80,000 pkt zostało mi na minusie, tyle mi dał. więc ja po nim sie wiele spodziewam

  7. #37
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    hahaha.. Dziadzia.. wystarczylo wejsc na panel, wpisac dziadzia, zobacz posty, wywal posty - nie zajmuje to zbyt duzo czasu
    Z reputacja, punktami itd to samo, wpisz liczbe, zapisz.
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  8. #38
    Sentyment molestuje dzieci Simmek Wie o co chodzi Simmek Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ...
    Postów
    5,923
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie

    Panie Papla, nie rozumiem, obronca tego jednego ucisnionego?, nawet jesli jego zachowanie na forum bylo napinka, to niestety zaosna, i niestety niekturzy uzytkownicy nie chca poznac Roberta /dzieki jego zachowaniu./ ani poprzez skype, gg, czy nawet w realnym swiecie, a opinie wystawiamy mu na podstawie tego co robil na forum...

  9. #39
    Sentyment obciaga psom DZIADZIA Wyborca PISu Avatar DZIADZIA
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Sosnowiec
    Wiek
    35
    Postów
    7,406
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Cytat Napisał Papla
    hahaha.. Dziadzia.. wystarczylo wejsc na panel, wpisac dziadzia, zobacz posty, wywal posty - nie zajmuje to zbyt duzo czasu
    Z reputacja, punktami itd to samo, wpisz liczbe, zapisz.
    NO NIE MÓW
    ALE ON POST PO POŚCIA KASOWAŁ, BO ZNIKAŁY PO 1 PRZEZ PÓŁ DNIA Jarzysz?

  10. #40
    SWIST Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jun 2006
    Skąd
    google.pl
    Postów
    24
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Spoko koleś bez niego to forum by było po prostu nudne. Dajcie mu Admina niech posty usuwa
    Godzilla, pogromca potworów.

  11. #41
    come il vento k0573k - samo dobro k0573k - samo dobro Avatar k0573k
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Skąd
    Miasto Włókniarzy
    Wiek
    35
    Postów
    3,988
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie

    nie dopuszczas innego zdania niz swoje jako slusznego
    nie zbytnio go lubie
    jest zabardzo impulsywny


    ŚMIERĆ CZERWONEJ DEMOKRACJI!
    NIECH JAK NAJPRĘDZEJ KONA!

  12. #42
    6b idiota mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody Avatar mineczka
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Skąd
    slask
    Postów
    5,690
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp: 6 BIEGOWY

    Jest osobą- o bardzo słabej psychice i niskiej samoocenie,pozbawioną humoru,każdą krytykę co do swojej osoby traktuje jako osobisty policzek,jest osobą władczą,nie potrafiącą przyznać się do błędu,nie tolerującą odmiennego zdania u innych osób.Uwielbia prowokować,a gdy prowokacja nie przynosi zamierzonych skutków dostaje zaćmienia umysłu i zachowuje się dziecinnie
    Chciałam dodać że czasami ma przebłyski normalności i można z nim normalnie porozmawiać

  13. #43
    Sentyment molestuje dzieci Simmek Wie o co chodzi Simmek Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ...
    Postów
    5,923
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie Odp: 6 BIEGOWY

    Nikt nie lubi Roberta...
    - Prosze Pani, czy Pani by chciala zagrac w filmie?
    - Tak, chciala bym...
    - A... to swietnie sie sklada, a... co Pani by chciala zagrac?
    - Chcialam zagrac... tak jak ta... no w tym filmie... wie Pan w ktorym... Ona grala z takim przystojnym, dobrze zbudowanym, szatynem, o ile sie nie myle, wie Pan z ktorym. Ona grala cos bardzo pieknego, ja bym tez tak chciala zagrac cos pieknego...
    - No brawo, brawo, Pani by chciala zagrac cos pieknego. Ludzie pragna piekna. Nasz film powinien byc piekny.


  14. #44
    Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Avatar Shandor
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    aj dont noł :/
    Postów
    4,631
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: 6 BIEGOWY

    ja go trochę lubię
    Якщо можеш, завітай до мене ти,
    Якщо хочеш, спий моєї води,
    Якщо Віриш, розкажи мені,
    Про що ти мрієш, коли живеш на самоті...

  15. #45
    303 Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    przybywałybyście?
    Wiek
    38
    Postów
    3,107
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: 6 BIEGOWY

    ja też
    Nie patrz tu kurwo

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. 6 biegowy
    By araj in forum POKÓJ PRAWDY
    Odpowiedzi: 59
    Ostatni post / autor: 25-04-08, 02:41
  2. 6 biegowy:(
    By JaMajka in forum Ad persona
    Odpowiedzi: 62
    Ostatni post / autor: 06-10-07, 09:36
  3. 6 biegowy
    By OZESZLOL in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 19-06-06, 13:06
  4. 6 biegowy madafaka :)
    By 6 biegowy in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 02-10-05, 12:37

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów