+ Odpowiedz na ten temat
Strona 20 z 20 PierwszyPierwszy ... 10 18 19 20
Pokaż wyniki od 286 do 295 z 295

Temat: Jakie macie komórki?

  1. #286
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: Jakie macie komórki?

    Cytat Napisał Nazwa Zobacz post
    Stern, 5-6 dni to mi trzymał poprzedni HTC na zmodowanym windowsie [ aktywne skalowanie procesora itd.] [sprzedam w dobrej cenie ]
    Android bedzie super tak za rok może dwa - na razie za dużo braków
    a 1ghz nie daje dobrego jakości dzwięku w rozmowie, wystarczającego zasięgu na zadupiu itd.
    Wszystko zależy czego kto szuka
    Nie no dluzej mi trzyma nie 5-6 a 6-7 a rekord to 8 dni. Nie wiem czemu zaniżylem tą wartość.
    Wlasnie dlatego sobie zostawilem ten telefon bo bateria to jego najwiekszy atut.
    A jaki model Samsunga miales ze nie mial wystarczającego zasięgu czy kiepski dźwiek w rozmowie?
    Ja z tego co pamietam kiepski dzwięk mialem np. w Toshibie g810 - straszny szajs oraz w Asusie p525. Jasne, nokia to zawsze dobre komórki ale jak dla mnie troche przeszacowane jak na dzisiejsze realia. A to ze ludzie nie mają zaufania do Samsunga to sie nie dziwie bo przez dlugi okres robił zjebane telefony, dopiero od 2 lat daje czadu.

  2. #287
    01010100 Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Avatar Nazwisko
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Małopolska
    Wiek
    46
    Postów
    3,538
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp: Jakie macie komórki?

    Teraz byłem bliski zakupu galaxy 5700, jednak android na tą chwile troche mnie ogranicza, no i jest powszechna opinia o słabych mikrofonach w samsungu [czesto rozmawiam w hałasie]
    Trzeba przyznać że samsung mocno poszedł do przodu w ostatnim czasie, tu sie z tobą zgodze.

  3. #288
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: Jakie macie komórki?

    Cytat Napisał Nazwa Zobacz post
    Teraz byłem bliski zakupu galaxy 5700, jednak android na tą chwile troche mnie ogranicza, no i jest powszechna opinia o słabych mikrofonach w samsungu [czesto rozmawiam w hałasie]
    Trzeba przyznać że samsung mocno poszedł do przodu w ostatnim czasie, tu sie z tobą zgodze.
    Chodzi w sumie w podobnej cenie jak ta nokia może odrobine drożej ale ma prawie 2x szybszy procesor. Ale tak jak piszesz kupuje sie do wlasnych zastosowań.
    A jak na tej 5800 chodzą ci bardziej rozbudowane stronki np. na flashu? Nic sie nie tnie? Wygląd ma troche lepszy niz galaxy.
    Mi tam sie android najbardziej podoba na 2 miejscu Symbian a na 3 Open Moko ( ale trzeba wspierać takie inicjiatywy)

  4. #289
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie

    jaki jest dobry program do zrzucania plikow z komorki na kompa i na odwrot? kiedys mialem cos takiego i zapomnialem co to bylo.

    Cytat Napisał araj Zobacz post
    jest zajebista pod każdym względem, w ogóle nie myślę o zmianie na razie
    a jaka masz karte pamieci? ile gb? fajny telefon nie powiem.
    Ostatnio edytowane przez Porzadny ; 25-04-10 o 15:01

  5. #290
    I chuj. katsiu Wie o co chodzi katsiu Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Wiek
    34
    Postów
    1,726
    Siła Reputacji
    21

    Domyślnie Odp: Jakie macie komórki?

    ja mam nokie e72 obecnie, bateria trzyma przy srednim uzytkowaniu 9-12 dni co jest wg mnie zajebistym wynikiem, 5 mpx (nie to dziadostwo z noki N95), pelna klawiatura, wifi i inne takie

  6. #291
    MedicPhone Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2019
    Wiek
    24
    Postów
    10
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jakie macie komórki?

    Jakie to były czasy, bateria 9-12 dni Dziś bateria raczej 9-12 godzin Ja bym powiedział, że warto skorzystać z naprawa telefonow komorkowych Warszawa by bezpiecznie wymienić baterię

  7. #292
    Wyrzucony z DoFo mery1998 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2019
    Postów
    353
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jakie macie komórki?

    Zdecydowanie polecam Wam Serwis iPhone mokotów, gdzie znajdziecie pogwarancyjny serwis sprzętu Apple. Moim zdaniem jest to najlepszy serwis w Warszawie, z którego korzystałem kilkukrotnie i jestem bardzo zadowolony.

  8. #293
    Wyrzucony z DoFo marion Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2017
    Wiek
    33
    Postów
    62
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jakie macie komórki?

    niestety szybka mi strzeliła dziś w fonie

  9. #294
    miron987 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2012
    Wiek
    49
    Postów
    33
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jakie macie komórki?

    Mam zwykłego smartfona za tysiaka ale i tak zabezpieczam go odpowiednią aplikacją https://nt.interia.pl/news-usecrypt-...ow,nId,4846534 która nie tylko pozwala na bezpieczne komunikowanie się ale również ostrzega przed próbami hakowania telefonu

  10. #295
    asia68 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2023
    Postów
    449
    Siła Reputacji
    2

    Domyślnie Odp: Jakie macie komórki?

    Jeżeli potrzebujecie dostępu do internetu na terenie różnych krajów, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić stronę https://xoxowifi.com/pl/wynajmij-rou...rnet-tajlandia , gdzie możecie wynająć router Wifi z dostępem do nielimitowanego internetu. Jakie Wy macie zdanie na temat ich oferty?

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Jakie macie hobby?
    By Azar in forum Hobby
    Odpowiedzi: 57
    Ostatni post / autor: 25-03-24, 14:58
  2. Jakie macie konsole?
    By Enemigo in forum Konsole  
    Odpowiedzi: 50
    Ostatni post / autor: 18-02-12, 17:59
  3. jakie macie posladki
    By Miekki in forum Śmietnik  
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 31-12-09, 19:38
  4. jakie macie podkładki
    By araj in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 25-05-06, 20:39
  5. Jakie macie podpisy na gg?
    By araj in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 09-02-06, 17:36

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów