+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Pokaż wyniki od 46 do 52 z 52

Temat: Nosicie zegarki?

1. Na górę | #46
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Siła Reputacji
    10

Domyślnie Odp: Nosicie zegarki?

jak muszę,to zakładam ten,który mam już gdzieś od 3 lat(tytanowy fuji)

...generalnie nie mam pierdolca na punkcie zegarków tak jak np. na punkcie sprzętu

2. Na górę | #47
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Siła Reputacji
    20

Nie, ja należę do tych męczywołów, które się pytają o godzinę

Pewnie dlatego, ze ogólnie nie lubię nosić nadmiaru dodatków.

3. Na górę | #48
    Filisar Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2017
    Siła Reputacji
    0

Ja bardzo lubię nosić zegarki, bransolety , pasek męski skórzany brązowy , takie akcesoria są ważne dla stylowego mężczyzny Ja siebie za takiego uważam.

4. Na górę | #49
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Siła Reputacji
    27

Cytat Napisał Filisar Zobacz post
    Ja bardzo lubię nosić zegarki, bransolety , pasek męski skórzany brązowy , takie akcesoria są ważne dla stylowego mężczyzny Ja siebie za takiego uważam.
    Ty cwelu z przerosnieta ambicja, jestes tylko obciagaczem w toalecie podziemnej dworca centralnego.....

5. Na górę | #50
    sofia827 Człowiek z aspiracjami Avatar sofia827
    Na DoFo od
    Jun 2017
    Siła Reputacji
    0

Ja się nie rozstaję z zegarkiem. Mam kilka modeli i pewnie jeszcze kilka dokupię
    Lubicie trampki Converse? Dla mnie są niezastąpione. Może założymy fanklub

6. Na górę | #51
    Markoni Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2017
    Siła Reputacji
    0

W temacie prezentów coraz pewniej zaczynam robić przez internet zakupy, kupuje prezenty, ogromna oszczędność czasu, pieniędzy i wygoda. Teraz poszukuję prezentu dla taty, np.portfel skórzany męski, jakiś sweter, może właśnie nie drogi zegarek?. W obawie o oszustwa w necie, pytam o opinie? Znacie może sklep https://lovewallet.pl/, przyjaciółka mi mówi, że w ostatnim czasie lepiej robić zakupy w odrębnych sklepach, sieciówkach a nie np. na allegro.

7. Na górę | #52

Ja korzystam z smartwatcha za 300 zł, chociaż ładowanie go 2 razy w tygodniu zaczyna mnie męczyć...

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia