+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 61

Temat: Nosicie zegarki?

  1. #46
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Nosicie zegarki?

    jak muszę,to zakładam ten,który mam już gdzieś od 3 lat(tytanowy fuji)



    ...generalnie nie mam pierdolca na punkcie zegarków tak jak np. na punkcie sprzętu

  2. #47
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Nosicie zegarki?

    Nie, ja należę do tych męczywołów, które się pytają o godzinę

    Pewnie dlatego, ze ogólnie nie lubię nosić nadmiaru dodatków.

  3. #48
    Filisar Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2017
    Wiek
    54
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Nosicie zegarki?

    Ja bardzo lubię nosić zegarki, bransolety , pasek męski skórzany brązowy , takie akcesoria są ważne dla stylowego mężczyzny Ja siebie za takiego uważam.

  4. #49
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp: Nosicie zegarki?

    Cytat Napisał Filisar Zobacz post
    Ja bardzo lubię nosić zegarki, bransolety , pasek męski skórzany brązowy , takie akcesoria są ważne dla stylowego mężczyzny Ja siebie za takiego uważam.
    Ty cwelu z przerosnieta ambicja, jestes tylko obciagaczem w toalecie podziemnej dworca centralnego.....

  5. #50
    sofia827 Człowiek z aspiracjami Avatar sofia827
    Na DoFo od
    Jun 2017
    Skąd
    Szczytno
    Wiek
    41
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Nosicie zegarki?

    Ja się nie rozstaję z zegarkiem. Mam kilka modeli i pewnie jeszcze kilka dokupię
    Lubicie trampki Converse? Dla mnie są niezastąpione. Może założymy fanklub

  6. #51
    Markoni Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2017
    Wiek
    46
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Nosicie zegarki?

    W temacie prezentów coraz pewniej zaczynam robić przez internet zakupy, kupuje prezenty, ogromna oszczędność czasu, pieniędzy i wygoda. Teraz poszukuję prezentu dla taty, np.portfel skórzany męski, jakiś sweter, może właśnie nie drogi zegarek?. W obawie o oszustwa w necie, pytam o opinie? Znacie może sklep https://lovewallet.pl/, przyjaciółka mi mówi, że w ostatnim czasie lepiej robić zakupy w odrębnych sklepach, sieciówkach a nie np. na allegro.

  7. #52

    Domyślnie Odp: Nosicie zegarki?

    Ja korzystam z smartwatcha za 300 zł, chociaż ładowanie go 2 razy w tygodniu zaczyna mnie męczyć...

  8. #53
    kijkami
    Guest

    Domyślnie Odp: Nosicie zegarki?

    Noszę zegarek od lat, jakoś nie wyobrażam sobie z niego rezygnować nawet nosząc non stop smartfon ze sobą. Mam kilka w tym dwa ulubione. Jak sobie chcecie w dobrej cenie kupić markowy zegarek to zajrzyjcie na https://www.zanza.pl/, wszystkie zegarki w jednym miejscu w sieci. Żona kiedyś szukała na prezent i tyle marek w jednym miejscu nie było nigdzie, mnóstwo zegarków i dobrze opisany każdy model.
    Ostatnio edytowane przez kijkami ; 10-03-19 o 22:47

  9. #54
    lila00
    Guest

    Domyślnie Odp: Nosicie zegarki?

    Kiedyś nie lubiłam, a teraz odwrotnie noszę codziennie. Od męża dostałam w prezencie Wiem, że kupował na https://zegarkicentrum.pl/ , bo sama wybierałam. Po prostu kochanie moje nie chciało ryzykować, że może chciałabym inny niż on wybrał. Jeśli szukacie czegoś wyjątkowego, to wybór jest godny polecenia. Zegarki są ładne, eleganckie, w różnych kolorach i modelach. Mój mąż teraz chce sobie tam smartwatche kupić.

  10. #55
    monia990
    Guest

    Domyślnie Odp: Nosicie zegarki?

    Mój narzeczony codziennie nosi zegarek i chyba jest już od niego uzależniony, ale w sumie zawsze ma dobrany zegarek w taki sposób, że pasuje do jego stylu. Wiem też teraz, że przeglądał sobie zegarki na stronie https://www.timetrend.pl/1295-meskie i upatrzył sobie jeden z nich. Za niedługo ma urodziny, więc może właśnie taki prezent ode mnie dostanie. Cena na pewno jest adekwatna do świetnej jakości.

  11. #56
    TadEuszEk852 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2019
    Wiek
    39
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Nosicie zegarki?

    Ja jakoś własnie nie lubię nosić zegarków.

  12. #57
    Wyrzucony z DoFo reszka Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2020
    Wiek
    34
    Postów
    49
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Nosicie zegarki?

    powiem wam, ze ja to tak nie bardzo, ale moj syn uwielbia nawet ostatnio zdecydowalam sie mu kupic smartwatch z gps bo zaczal szkole, musi kawalek dojechac a ja dzieki temu ze znam jego lokalizacje czuje sie bezpieczniej

  13. #58
    MedicPhone Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2019
    Wiek
    24
    Postów
    10
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Nosicie zegarki?

    To sprawdź może naprawa telefonow Warszawa, ja mogę serdecznie ich polecić

  14. #59
    DamianSt1
    Guest

    Domyślnie Odp: Nosicie zegarki?

    Jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości propozycji zegarków sportowych, typu smartwatch to koniecznie zwróćcie uwagę na https://ale.pl/1061_amazfit gdzie znajdziecie propozycje zarówno dla kobiet, jak i męzczyzn. Ja na przykład dla swojej ukochanej na urodziny kupiłem GTR 42 Blossom Pink ponieważ coraz więcej ćwiczy, biega i dba o formę więc na pewno będzie to przydatna opcja do monitoringu procesów zachodzących w jej ciele.

  15. #60
    Mira
    Guest

    Domyślnie Odp: Nosicie zegarki?

    Warto poważnie rozważyć zakup smartwatcha. Obecnie raczej mało kto nosi już tradycyjny zegarek. Jeśli chodzi o zakup smartwatcha to polecam rzucić okiem na to, co w swojej ofercie ma polska firma Manta: https://manta.com.pl/product-categor...a/smartwatche/ .

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Jakie maseczki nosicie
    By Baranek17 in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-01-21, 16:58
  2. Jakie maseczki nosicie
    By Baranek17 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 05-01-21, 15:38
  3. Zegarki-$$$ Drogie
    By 6 biegowy in forum POLITYKA, WIADOMOŚCI
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-08-07, 01:01
  4. Przestawiamy zegarki
    By araj in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 26-03-07, 10:05
  5. Czy nosicie?
    By SaiykoPat in forum Flirt
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 26-01-07, 11:19

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów