+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Temat: Kino domowe podlaczyc do kompa

  1. #1
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Kino domowe podlaczyc do kompa

    Dostalem na swieta kino domowe, ale poki co lezy odlogiem bo w sumie to wszystkie filmy ogladam na kompie, mozecie mi powiedziec jak podlaczyc same glosniki (subwoofer + 5 glosnikow) do kompa? Nie ma amplitunera to taki prosty model thomsona, bede wdzieczny za rade (w ogole sie na tym nie znam, a boje sie ze cos zjaram)

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:

    Jezus was kocha

  2. #2
    Guest

    Domyślnie

    z tego co wiem musisz miec wyjscie z karty dzwiękowej z rozbiciem na 5+1.
    zerknij za kompa i zobacz ile masz wyjsc z karty czy to na plycie czy to tej osobnej jak masz takową ..

    u mnie kino obsługuje SoundBlaster Live 5.1

    teraz sa takie karty wbudowane w płyte główną ze dają rozbicie chyba na 7.1 niemówiąc o 5.1 czy Stereo..

    Zerknij co tam na tyłach Puszki sie dzieje.

  3. #3
    B-A-T-O-N
    Guest

    Domyślnie

    przedewszystkim podaj jaki jest to sprzęt, sprawdze na necie jak to wygląda i powiem Ci co i jak. BTW ty masz same głośniki czy taki zestaw dziwny amplituner z dvd i radiem w jednym plus głośniki?

  4. #4
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie

    Ok karta jest zintegrowana na plycie asrocka (ponoc ma 5.1)

    a co do kina domowego zle sie wyrazilem - chce po prostu podlaczyc glosniki z tegoz to kina do kompa
    Jezus was kocha

  5. #5
    Guest

    Domyślnie

    to podepnij na Dzeki pokolei głosniki pod wyjscia z karty.
    kazdy oznaczony głosnik pod oznaczone wyjscie na karcie.

  6. #6
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie

    Ale nie musze miec zadnego amplitunera? i nic nie spale jak tak zrobie? :7:
    Jezus was kocha

  7. #7
    Guest

    Domyślnie

    nic nie spalisz jak to zrobisz,nie musisz miec amplitunera bo masz go w kompie zainstalowanego do karty dziwekowej,wejdz w ustawienia karty dzwiekowej i zobacz czy masz na 2 głosniki czy na 5.1

    Start--> panel sterowania--> dzwieki ,mowa i urzadzenia--> dopasuj głosnosc w systemie ---> na dole bedzie zaawansowane a tam daj na 5.1 i zastosuj.

    przy instalacji karty powinna sie zainstalować aplikacja do obslugi tych glosników.
    powinno sie wyswietlać przy zegarze w prawym dolnym.
    jak nie ma to CD do napędu i zainstaluj


  8. #8
    01010100 Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Avatar Nazwisko
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Małopolska
    Wiek
    46
    Postów
    3,538
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rebeliant
    nie musisz miec amplitunera bo masz go w kompie
    Rebeliant byc moze sie myle ale zwykłe głosniki do kompa sa podłączane do kompa + maja jeszcze zasilanie 220V , jesli te głosniki od kina nie mają własnego zasilania 220v to po podłaczeniu do kompa moze byc mały problem. :24:

  9. #9
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    jasne,że masz racje...karta nie ma wzmacniacza o takiej mocy, potrzebny jest zestaw 5.1 specjalny do kompa

  10. #10
    Guest

    Domyślnie

    Już Wam wyjasniam ...

    moja sister której kupilem zestaw Creativ 2.1 ma 2 wolno stojące głosniki + subwofer który to ma podlączenie poprzez zasilacz 220v
    tak samo jest przy zestawie Creativ 5.1 ktory znow ja mam i tak samo jest podłączenie do karty muzycznej , w tym wypadku Creativ Live 5.1 a w SubWoferze jest wejscie na zasilacz który jest w zestawie... a jest na 220 osobnego zasilania


    niepisałem o tym Enemigo poniewaz mając zestaw przed oczami widzial zasilacz i takie tam ...


    Prawda..??

    no to wyjasnione

  11. #11
    Sentyment molestuje dzieci Simmek Wie o co chodzi Simmek Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ...
    Postów
    5,923
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rebeliant
    Prawda..??

    no to wyjasnione
    E chyba jak wezmie glosniki z zestawu kina domowego to bedzie dupa one chyba nawet nie maja dzekow, tylko sa na zaciski jakies...

    Enemigo napisz jakie to masz wlasnie, a amplituner czy wzmacniacz to raczej w pudelku z DVD sie znajduje, chyba ze w subie, ale to tam powinny byc wyjscia do glosnikow

    Zintegrowana muza nigdy nie wzmacnia dzwieku glosniki musz byc oddzielnie wzmocnione

  12. #12
    Wyrzucony z DoFo czerwonyprw Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2018
    Wiek
    30
    Postów
    107
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Kino domowe podlaczyc do kompa

    a jakiej marki masz kino domowe? Też planuję własnie kupić do nowego domu tylko nie wiem na jaką markę najlepiej się zdecydować. Dużo osób poleca mi STX podobna mają dobrej jakości sprzęt. Czytałem też opinie w necie i również są ok

  13. #13
    kijkami
    Guest

    Domyślnie Odp: Kino domowe podlaczyc do kompa

    Żeby odpowiednio podłączać różne urządzenia między sobą to konieczne są wysokiej jakości kable, szczególnie głośnikowe http://vovox.com.pl/seria-textura/ka...iring/mhq_srhy . Tylko wtedy mamy pewność, że jakość dźwięku jaką otrzymujemy jest najwyższa z możliwych a do tego odbiór będzie zupełnie bez zakłóceń. Przy kablach słabej jakości takie zakłócenia są w końcu normą.

  14. #14
    Wyrzucony z DoFo mczay Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Wiek
    34
    Postów
    495
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Kino domowe podlaczyc do kompa

    Moim zdaniem lepiej chyba zainwestować w dobre jakościowo głośniki. To da Ci lepszy efekt niż taka prowizorka. Jeśli będziesz rozglądać się za takimi głośnikami, polecam w pierwszej kolejności poszukać ich tutaj: http://bangolufsen.pl/ . Jest tutaj naprawdę szeroki wybór takich produktów w korzystnych cenach, a przy tym są bardzo dobre jakościowo. Możesz więc być spokojny o dźwięk i ich wytrzymałość. Miłośnicy słuchawek też znajdą tutaj coś dla siebie, bo w ofercie sklepu znajdują się równie dobre słuchawki

  15. #15
    choinka
    Guest

    Domyślnie Odp: Kino domowe podlaczyc do kompa

    Nie powinno to być takie problematyczne, ale jeśli już, to ja bym w sieci poradników poszukała. A właśnie, skoro o kinie domowym i dźwięku, to warto przeczytać i ten https://bluetone.pl/panele-wyciszaja...mieszczeniach/ wpis. Moim zdaniem to wam się bardzo sprawdzi i będziecie mogli cieszyć się jeszcze lepszą jakością dźwięku.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Domowe sposoby na przeziębienie
    By mineczka in forum Medycyna
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 12-06-23, 11:56
  2. Domowe sposoby na hemoroidy
    By ringa in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-06-21, 13:09
  3. Rośliny domowe
    By Speedmen in forum Hobby
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 25-04-21, 04:12
  4. Słuchawki do kompa
    By Enemigo in forum Komputery, sprzet audio-video  
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 05-11-06, 14:33

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów