Zobacz wyniki ankiety: jak czesto chodzisz do kosciola?

Głosujących
33. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • kilka razy w tygodniu

    1 3.03%
  • w niedziele

    5 15.15%
  • w niedziele od czasu do czasu

    0 0%
  • raz na pol roku

    2 6.06%
  • co rok i rzadziej

    2 6.06%
  • od wielkiego dzwonu (slub , pogrzeb..)

    14 42.42%
  • nie chodze

    6 18.18%
  • jak mam potrzebe duchową

    3 9.09%
+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 4 5 6
Pokaż wyniki od 76 do 87 z 87

Temat: jak czesto bywasz w kosciele?

  1. #76
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : jak czesto bywasz w kosciele?

    a ja nie chodze nigdy. Ślubu nie będzie.

  2. #77
    Glosujmy na PO efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar efis
    Na DoFo od
    Jan 2006
    Skąd
    Polska
    Postów
    2,327
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie Odp : jak czesto bywasz w kosciele?

    Cytat Napisał 6 biegowy Zobacz post
    Cytat Napisał mineczka Zobacz post
    zazwyczaj chodzę do kościoła w soboty ,w Wielkanoc i Boże Narodzenie-obowiązkowo
    jestes typowym przykladem falszywego katolika-Polaka,chodzisz nie z przekonania a dla sasiadow.
    Dobrze wiem co w tobie drzemie a i picie wody swieconej nie zmienia postaci rzeczy,twoje zachowanie na forum ewidentnie pokazuje ze nie wynosisz zadnych nauk z cierpienia Jezusa ktory ciagle umiera za twoje grzechy,za grzech pychy,zlosci,nienawisci i glupoty.
    Czy nie przesadzasz trochę z tymi zaczepkami?
    Czy każdy temat musi byc dla Ciebie okazją do zadymy?
    Czy nie uważasz, że są tematy, których , z elementarnej przyzwoitości, nie powinno się rozwalać?
    Przemyśl to sobie zanim cokolwiek odpiszesz, bo wiem , że odpiszesz, bo nie może być tak, żebyś nie miał ostatniego zdania

  3. #78
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : jak czesto bywasz w kosciele?

    a jak she krzywo podpierdala na katolikow to nic nie piszesz.
    daj sobie spokoj temat taki jak kazdy. jak cie to razi to zwracaj uwage na innych tez.

  4. #79
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp : jak czesto bywasz w kosciele?

    Cytat Napisał efis Zobacz post
    Czy nie przesadzasz trochę z tymi zaczepkami?
    Czy każdy temat musi byc dla Ciebie okazją do zadymy?
    Czy nie uważasz, że są tematy, których , z elementarnej przyzwoitości, nie powinno się rozwalać?
    Przemyśl to sobie zanim cokolwiek odpiszesz, bo wiem , że odpiszesz, bo nie może być tak, żebyś nie miał ostatniego zdania
    Ja tylko zwrocilem uwage na cos co mnie zrazilo,masz z tym problem i potrafisz udowodnic inaczej ?

  5. #80
    Glosujmy na PO efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar efis
    Na DoFo od
    Jan 2006
    Skąd
    Polska
    Postów
    2,327
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie Odp : jak czesto bywasz w kosciele?

    Cytat Napisał 6 biegowy Zobacz post
    Ja tylko zwrocilem uwage na cos co mnie zrazilo,masz z tym problem i potrafisz udowodnic inaczej ?
    Swoje powiedziałem - wiesz dobrze o co mi chodzi.
    Masz prawo mieć swoje zdanie na każdy temat - nikt tego nie kwestionuje (na pewno nie ja - mnie to nawet nie bardzo obchodzi).
    Chodzi mi o to , że swoim komentarzem, mającym tylko pozornie coś wspólnego z tematem, próbujesz rozpocząć kolejną bitewkę z kimś kogo nie lubisz, rozwalając niepotrzebnie temat. I po co? Wiem , że to lubisz, ale ja proszę tylko o trochę umiaru

  6. #81
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp : jak czesto bywasz w kosciele?

    Cytat Napisał efis Zobacz post
    Swoje powiedziałem - wiesz dobrze o co mi chodzi.
    Masz prawo mieć swoje zdanie na każdy temat - nikt tego nie kwestionuje (na pewno nie ja - mnie to nawet nie bardzo obchodzi).
    Chodzi mi o to , że swoim komentarzem, mającym tylko pozornie coś wspólnego z tematem, próbujesz rozpocząć kolejną bitewkę z kimś kogo nie lubisz, rozwalając niepotrzebnie temat. I po co? Wiem , że to lubisz, ale ja proszę tylko o trochę umiaru
    badz obiektywny,tak nie lubie Mineczki i to sie nie zmieni.

  7. #82
    Glosujmy na PO efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar efis
    Na DoFo od
    Jan 2006
    Skąd
    Polska
    Postów
    2,327
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie Odp : jak czesto bywasz w kosciele?

    Cytat Napisał 6 biegowy Zobacz post
    badz obiektywny,tak nie lubie Mineczki i to sie nie zmieni.
    Zgoda - masz do tego prawo, ale czemu z tego powodu inni mają cierpieć, czemu ten konflikt jest przenoszony na tyle różnych tematów.
    Wiem, wiem, za chwile napiszesz, że jak Mineczka Ciebie atakowała, to nic nie pisałem. Tak wyszło - zwykły traf (przypadek sprawił,że tym razem Ty zacząłeś i to akurat w takim temacie). Bo prawdą jest, że atakujecie siebie nawzajem - nie szczędząc sobie razów. I nie mnie rozstrzygać ten konflikt. Mam swojego faworyta, ale to nie ma w tym przypadku nic do rzeczy.
    Ja po prostu zwróciłem uwagę na problem, a waśni między Wami nie zamierzam rozstrzygać.

  8. #83
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp : jak czesto bywasz w kosciele?

    Cytat Napisał efis Zobacz post
    Zgoda - masz do tego prawo, ale czemu z tego powodu inni mają cierpieć, czemu ten konflikt jest przenoszony na tyle różnych tematów.
    Wiem, wiem, za chwile napiszesz, że jak Mineczka Ciebie atakowała, to nic nie pisałem. Tak wyszło - zwykły traf (przypadek sprawił,że tym razem Ty zacząłeś i to akurat w takim temacie). Bo prawdą jest, że atakujecie siebie nawzajem - nie szczędząc sobie razów. I nie mnie rozstrzygać ten konflikt. Mam swojego faworyta, ale to nie ma w tym przypadku nic do rzeczy.
    Ja po prostu zwróciłem uwagę na problem, a waśni między Wami nie zamierzam rozstrzygać.
    skoro widziesz ze ten konflitk dziala na 2 frontach to co chciales powiedziec ?

  9. #84
    najSS Riczi Pejzarz Nikt Avatar Riczi Pejzarz
    Na DoFo od
    Jun 2007
    Wiek
    46
    Postów
    355
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp : jak czesto bywasz w kosciele?

    ja nie bywam w kosciele ani zwykłym ani unitarian. eot

    *´¨)
    ¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
    (¸.•´ (¸.• R I C Z I

  10. #85
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: jak czesto bywasz w kosciele?

    Chodze codziennie
    Jezus was kocha

  11. #86
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: jak czesto bywasz w kosciele?

    i to z cisowianka

  12. #87
    Pani Psycholog Ambrozja Wie o co chodzi Ambrozja Wie o co chodzi Avatar Ambrozja
    Na DoFo od
    Apr 2008
    Postów
    644
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie Odp: jak czesto bywasz w kosciele?

    Bardzo rzadko, ale jak już jestem to sie za was wszystkich modlę

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 25-05-06, 22:21
  2. kiedy ostatnio byłes w kosciele?
    By ełe piotruś in forum Śmietnik  
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 09-10-05, 13:42

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów