+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 33

Temat: Perfumy testery

  1. #16
    6b jak popije... arcz Wyborca PISu
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Kattowitz
    Wiek
    38
    Postów
    2,089
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    w katowicach idzie testery kupić od cyganów na stawowej albo na targu przy ślązaku ,
    [SIGPIC]http://www.unitedflags.com/images/flaggen_einzelansicht317x190/oberschlesien.jpg[/SIGPIC]

  2. #17
    Sentyment obciaga psom DZIADZIA Wyborca PISu Avatar DZIADZIA
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Sosnowiec
    Wiek
    35
    Postów
    7,406
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Cytat Napisał arcz
    w katowicach idzie testery kupić od cyganów na stawowej albo na targu przy ślązaku ,
    tam u was dużo cyganów

  3. #18
    6b jak popije... arcz Wyborca PISu
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Kattowitz
    Wiek
    38
    Postów
    2,089
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    bogucice ogóline przy kościele na katowickiej te wszystkie familoki tam , i boczne warszwaskiej typu wodna , jana czy janasa to bastiony cyganów ...
    [SIGPIC]http://www.unitedflags.com/images/flaggen_einzelansicht317x190/oberschlesien.jpg[/SIGPIC]

  4. #19
    Sentyment obciaga psom DZIADZIA Wyborca PISu Avatar DZIADZIA
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Sosnowiec
    Wiek
    35
    Postów
    7,406
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    mam kumpla w szopienicach

  5. #20
    Jej_Ekscelencja Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2006
    Skąd
    Germania
    Postów
    3
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Cytat Napisał arcz
    w katowicach idzie testery kupić od cyganów na stawowej albo na targu przy ślązaku ,
    ale sa to oryginalnw testery czy jakies podroby?
    Tu Jej Ekscelencja. Jutro dzień wolny. Zarządzam święto państwowe... wynalazek.

  6. #21
    6b jak popije... arcz Wyborca PISu
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Kattowitz
    Wiek
    38
    Postów
    2,089
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    testery oryginalne a perfumy takie zwykłe podróbyu
    [SIGPIC]http://www.unitedflags.com/images/flaggen_einzelansicht317x190/oberschlesien.jpg[/SIGPIC]

  7. #22
    Clericgrammaton Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2006
    Skąd
    Libria
    Postów
    166
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał yardin
    testery nie pachna tak samo, tzn zapach jest ten sam tylko o wiele dluzej sie trzyma zapach!!! to jest pewne i sprawdzone!!! a tak poza tym jak kogos interesuja jakies perfumy oryginalne to prosze dac znac
    Yardin na w 100% racje testerow nie oplaca sie kupowac bo zeby ladnie pachnac przez caly dzien to wytarczy dwa-trzy razy sie popsikac oryginalem, zas majac tester trzeba na siebie wylac pol buteleczki...czysta ekonomia
    It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity...

  8. #23
    jem groby i okradam trupy tibor69 Wie o co chodzi tibor69 Wie o co chodzi Avatar tibor69
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Łajtstock Szity
    Wiek
    40
    Postów
    2,022
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie

    Yardin na w 100% racje testerow nie oplaca sie kupowac bo zeby ladnie pachnac przez caly dzien to wytarczy dwa-trzy razy sie popsikac oryginalem, zas majac tester trzeba na siebie wylac pol buteleczki...czysta ekonomia
    On chyba napisał cos dokładnie odwrotnego
    SELKAR.PL - Centrum Taniej Książki

  9. #24
    6b idiota whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem Avatar whatever
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    LDZ
    Postów
    4,690
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał araj
    jajca z tymi testerami,ze to sprzedają....oryginalny(dobry) perfum jest zapakowany i w środku jest tester po to,że jak sie komuś zapach nie spodoba,można wymienić...tester jest próbką perfumu,czyli to samo(chociaż i na pewno to mozna kupic jako podróbe na stadionie
    cos chyba myslisz pojecia, bo nigdy nie widzialem probki perfumu w perfumie. po ta sa testery, ktore wygladaja identycznie jak oryginal zeby sobie zoczaczyc jak pachnie perfum przed zakupem, a nie juz po zeby oddawac

    douglas jest w pitol drogi, ja wole do marketu jakiegos skoczyc.
    ogonie to co jest dostepne na allegro to wydaje mi sie nie mozliwe, ze to oryginaly. to sa podroby sprowadzane z turcji czy pitol wie skad. dla mnie to nie mozliwe, ze oryginalny perfum kosztuje ponad 200zeta np. a "oryginal" z allegro 60zl. chccialem kupic dla porownania to samo co mam teraz, ale mnie zrobili w ptaka

  10. #25
    bywam niegrzeczna wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Pomorze
    Postów
    3,686
    Siła Reputacji
    28

    Domyślnie

    Z testerami to jest tak...jest to woda toaletowa o tym samym zapachu co perfum ale juz bez takiej samej mocy,wiec kupujac perfumy zawsze beda one mocniejsze od testeru .Jesli kupimy wode ,bedzie ona miala taka sama moc co tester i tak samo trwaly zapach.Dlatego jest taka roznica w cenie perfum a wody toaletowej.
    Ja kupuje testery i w zaleznosci od tego jakiego rodzaju jest zapach np.na bazie pizma czy kwiatowy pachna z rozna moca i jedne dluzej inne krocej.
    ariusz pomylilo Ci sie z probkami zapachu dodawanymi do zakupionych perfum.sa one zazwyczaj w malych pojemnosciach a co do reszty masz racje,jak sie nie podoba mozna wymienic.Testery sa zazwyczaj w pojemnosciach ok 100 mll.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  11. #26
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Perfumy testery

    Cytat Napisał whatever Zobacz post
    cos chyba myslisz pojecia, bo nigdy nie widzialem probki perfumu w perfumie. po ta sa testery, ktore wygladaja identycznie jak oryginal zeby sobie zoczaczyc jak pachnie perfum przed zakupem, a nie juz po zeby oddawac

    douglas jest w pitol drogi, ja wole do marketu jakiegos skoczyc.
    ogonie to co jest dostepne na allegro to wydaje mi sie nie mozliwe, ze to oryginaly. to sa podroby sprowadzane z turcji czy pitol wie skad. dla mnie to nie mozliwe, ze oryginalny perfum kosztuje ponad 200zeta np. a "oryginal" z allegro 60zl. chccialem kupic dla porownania to samo co mam teraz, ale mnie zrobili w ptaka
    a ja zawsze kupowalam sobie pume czerwona w douglasie za duzo kasy, raz mi sie udalo dostac tester taniej , a kilka dni temu kupilam ta sama pume - tester - na allegro za 50 zl (98 w douglasie, jakies 80 w perfumeriach internetowych) i jest to naprawde ten sam identyczny zapach, oryginal i tak samo dlugo sie trzyma jak moje poprzednie perfumy
    takze chyba mialam farta i dobrze trafilam, ze nie dostalam tureckiej podrobki
    ale takie to widac na kilometr jak np widzialam kolesia z 0ma komentarzami ktory wystawial obsession night calvina klein'a (ktory tez uzywam ) za 60 zl a w sklepie za ponad 200

  12. #27
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Odp : Perfumy testery

    Cytat Napisał sabinka Zobacz post
    a ja zawsze kupowalam sobie pume czerwona w douglasie za duzo kasy, raz mi sie udalo dostac tester taniej , a kilka dni temu kupilam ta sama pume - tester - na allegro za 50 zl (98 w douglasie, jakies 80 w perfumeriach internetowych) i jest to naprawde ten sam identyczny zapach, oryginal i tak samo dlugo sie trzyma jak moje poprzednie perfumy
    takze chyba mialam farta i dobrze trafilam, ze nie dostalam tureckiej podrobki
    ale takie to widac na kilometr jak np widzialam kolesia z 0ma komentarzami ktory wystawial obsession night calvina klein'a (ktory tez uzywam ) za 60 zl a w sklepie za ponad 200
    Sabinka to na bogato widze
    Jezus was kocha

  13. #28
    ejsii Człowiek z aspiracjami Avatar ejsii
    Na DoFo od
    Jul 2013
    Postów
    2
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Perfumy testery

    Cytat Napisał Jej_Ekscelencja Zobacz post
    Tez to slyszalam, ale podobno to jest nieprawda.
    Też tak słyszałam - że niby mocniejsze żeby kupić fajnie jak by ktoś kto pracował w drogerii zdementował czy coś ;P
    Uwielbiam takie kobiece tematy jak moda i uroda mogę tak godzinami

  14. #29
    Rudolf H. Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jul 2011
    Postów
    94
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie Odp: Perfumy testery

    Cytat Napisał ejsii Zobacz post
    Też tak słyszałam - że niby mocniejsze żeby kupić fajnie jak by ktoś kto pracował w drogerii zdementował czy coś ;P
    Umyj sobie broche plynem z naturalnym Ph bo sledziem zajezdza!

  15. #30
    Unbearable cone-eater akaeld Człowiek z aspiracjami Avatar akaeld
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Skąd
    Rzeszów
    Wiek
    38
    Postów
    244
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie Odp: Perfumy testery

    Cytat Napisał ejsii Zobacz post
    Też tak słyszałam - że niby mocniejsze żeby kupić fajnie jak by ktoś kto pracował w drogerii zdementował czy coś ;P
    Zależy od objętości alkoholu.
    Identify,Predict,Decide,Execute.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Perfumy
    By Borowka in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post / autor: 09-12-21, 19:14
  2. Testery perfum
    By dino34 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 06-08-21, 10:44
  3. perfumy
    By amanstazja in forum Pytania, pogawędki
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 23-07-21, 15:05
  4. Perfumy
    By Enemigo in forum Moda
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 14-03-21, 21:29
  5. Ekstra perfumy
    By stern in forum Moda
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 19-09-06, 23:23

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów