+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Zajebisty problem

  1. #1
    maciekmrc Wie o co chodzi Avatar maciekmrc
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    o mnie wiesz?
    Wiek
    34
    Postów
    661
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie Zajebisty problem

    No wiec, mam takiż oto problem bo gdy zaistaluje stery do grafy , radeona 9200SE to komp mi sie wiesza , bez strow smiga ok, ale zadne gry nie dzialaja, za kazdym razem przed wylaczeniem kompa musze odinstalowac sprzet w menedżerze urządzeń bo jesli nie zrobie tego i włącze kompa to po chwili zawiesi sie, nie dokladalem zadnej pamieci ram ani nowych sprzetow, jeszcze przed reinsalem smigala ok, kiedys jeszcze mialem ten sam problem ale zainstalowalem stery nie z orginalnej cd tylko sery omegi i dzialalo, teraz to nie pomaga, probowalem juz calatyst i tez nic, nie wiem co sie dzieje, wyjmowalem po kolei karty z kompa (zostawiajac grafike) zeby sprawdzic czy moze z czyms sie gryzie (ale wczesniej przeciez bylo ok) co robic, moze macie jeszcze jakies sterowniki korych nie uzywalem... prosze o pomoc bo warcraft 3 czeka :P

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Guest

    Domyślnie Re: Zajebisty problem

    Cytat Napisał maciekmrc
    No wiec, mam takiż oto problem bo gdy zaistaluje stery do grafy , radeona 9200SE to komp mi sie wiesza , bez strow smiga ok, ale zadne gry nie dzialaja, za kazdym razem przed wylaczeniem kompa musze odinstalowac sprzet w menedżerze urządzeń bo jesli nie zrobie tego i włącze kompa to po chwili zawiesi sie, nie dokladalem zadnej pamieci ram ani nowych sprzetow, jeszcze przed reinsalem smigala ok, kiedys jeszcze mialem ten sam problem ale zainstalowalem stery nie z orginalnej cd tylko sery omegi i dzialalo, teraz to nie pomaga, probowalem juz calatyst i tez nic, nie wiem co sie dzieje, wyjmowalem po kolei karty z kompa (zostawiajac grafike) zeby sprawdzic czy moze z czyms sie gryzie (ale wczesniej przeciez bylo ok) co robic, moze macie jeszcze jakies sterowniki korych nie uzywalem... prosze o pomoc bo warcraft 3 czeka :P
    bo wydali Ci nie takie jak potrzeba stery,dokładnie taki sam problem ma wiekszośc uzytkowników ATI ja mam 9200 i musiałem sciagać z netu zeby wszystko grało ,moja pierwsza rada ...

    ma Mój Komputer kliknij prawym
    własciwosci
    zakładka "zaawansowane"
    na dole "uruchamianie i odzyskiwanie" kliknij Ustawienia
    znajdz linijke z wpisem "automatycznie uruchom ponownie" i odznacz...

    za kazdym razem jak bedzie sprzecznosc w kompie bedziesz mial Blue ekran z opisanym miejscem usterki a nie bedzie sie wieszał czy uruchamial ponownie.


    Stery które mozesz instalnąc i powinno być Ok.

  3. #3
    Sentyment molestuje dzieci Simmek Wie o co chodzi Simmek Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ...
    Postów
    5,923
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie

    Tak jak rebeliant pisal, tylko nie instaluj automatycznie a zamien sterowniki "tak na sile" w menadzeze

  4. #4
    maciekmrc Wie o co chodzi Avatar maciekmrc
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    o mnie wiesz?
    Wiek
    34
    Postów
    661
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Nie wiem jak sie odwdzieczyc, to byl moj problem dziejów czy "pomógł" wystarczy? :P

    [ Dodano: 12-12-2005, 16:30 ]
    narazie zaisnatlowalem wszystko smiga, zobaczymy czy dlugo

    [ Dodano: 12-12-2005, 16:46 ]
    i znowu kupa, troszke podziala i sie wylacza monitor, znowu wyjebalem wszytsko i jakos dziala, a szkoda bo chcialbym wkoncu przejsc warcrafta 3

  5. #5
    Sentyment molestuje dzieci Simmek Wie o co chodzi Simmek Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ...
    Postów
    5,923
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie

    A ry panie popatrz jeszcze czy Twoj monitorek jezdzi na takim odswierzaniu jak ten radeonik, bo jak masz slaby, a radeon optymaln ustawi na 100 to moze byc to...
    - Prosze Pani, czy Pani by chciala zagrac w filmie?
    - Tak, chciala bym...
    - A... to swietnie sie sklada, a... co Pani by chciala zagrac?
    - Chcialam zagrac... tak jak ta... no w tym filmie... wie Pan w ktorym... Ona grala z takim przystojnym, dobrze zbudowanym, szatynem, o ile sie nie myle, wie Pan z ktorym. Ona grala cos bardzo pieknego, ja bym tez tak chciala zagrac cos pieknego...
    - No brawo, brawo, Pani by chciala zagrac cos pieknego. Ludzie pragna piekna. Nasz film powinien byc piekny.


  6. #6
    maciekmrc Wie o co chodzi Avatar maciekmrc
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    o mnie wiesz?
    Wiek
    34
    Postów
    661
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    a jak sie to robi? :> (wybaczcie lamerstwo)

  7. #7
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    na pulpicie kliknij własciwosci-ustawienia-zaawansowane-monitor i jak masz 100 to zmien na mniej

  8. #8
    Lisu Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Postów
    172
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    juz ci dziala araj?? sciagnij sterowniki ze stornki komputerswiata to radka. powinno pomoc. poszukaj do swojego radka. tez directx do gier pamietaj czasami bez niego sie nie uruchomia...
    Od jutra nie pije...

  9. #9
    maciekmrc Wie o co chodzi Avatar maciekmrc
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    o mnie wiesz?
    Wiek
    34
    Postów
    661
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    probowalem wszytskich opisanych tu metod i nadal to samo...moze jakies jeszcze inne stery?

  10. #10
    Guest

    Domyślnie

    zamieszcze Ci swje stery na ktorych ja działam ale to za kilka chwil



    ssij ..
    http://www.megaupload.com/?d=GR8492YO

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. "Rambo vs. terror" filmik, zajebisty;)
    By JaMajka in forum Humor
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 19-03-12, 13:10
  2. Mój zajebisty aparat canon g9
    By stern in forum Dyskusje
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 08-09-08, 20:24
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-08-07, 03:57
  4. Problem
    By Enemigo in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 12-09-06, 13:18
  5. problem z V3
    By yardin in forum Telefony Komórkowe  
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 26-08-06, 08:35

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów