+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 38

Temat: Najlepszy i najgorszy prezent jaki kiedykolwiek dostaliście?

  1. #16
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Najlepszy i najgorszy prezent jaki kiedykolwiek dostaliście?

    Cytat Napisał kaya Zobacz post
    HEHEHEHEEEEE JaMajka - my napewno mamy tą samą babcie bo moja jest identykooo!! hehe Oprócz dodatków z gazet dostawałam też czasem ubrania z ciucholandów jakies dresiki ortaljonowe albo buty hahaha, zaraz pęknę ze śmiechu aaa i jeszcze dezodoranty typu "być może" fuuuj
    No to ładnie, mało tego wszystkiego to jeszcze ukrywa, że ma jakieś inne wnuczki....
    Nie martw się ja też od niej te ciuchy dostawałam i zawsze mówiła że są nowe co nie miało i tak znaczenia, bo nie ma za grosz gustu i nie założyłabym tych szmat nawet za dopłatą

  2. #17
    czaki Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Sep 2017
    Wiek
    34
    Postów
    19
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Najlepszy i najgorszy prezent jaki kiedykolwiek dostaliście?

    Najlepszy to nawet nie ja dostałam a mój synek, bardzo sentymentalny album ze zdjęciami,
    piękna pamiątka https://www.albumyfoto.pl/albumy-dzieciece.html, wiem że to trafiony prezent w dziesiątkę żałuję że ja jako dziecko takiego nie otrzymałam. Najgorszy to zdecydowanie zestaw do otwierania konserw ;P

  3. #18
    dago1990 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2017
    Wiek
    33
    Postów
    7
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Najlepszy i najgorszy prezent jaki kiedykolwiek dostaliście?

    Najlepszy prezent? Baldurs Gate 2 w pudełku. To były czasy. Najgorszy? Zdalnie sterowany samochód. Był drogi, ale nigdy nie interesowałem się samochodami. To było smutne przeżycie. Byłem zawiedziony i zażenowany, że ktoś wydał tyle pieniędzy, a ja się nie mogłem cieszyć tym nawet.

  4. #19
    MagdaLunia Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Oct 2017
    Wiek
    33
    Postów
    48
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Najlepszy i najgorszy prezent jaki kiedykolwiek dostaliście?

    Ja na gwizdkę dostałam takie cacko -Ice-Watch Glam Flower i zakochałam się w tym zegarku od pierwszego wejrzenia. Jakoś wcześniej w ogóle nie zwracałam uwagi na zegarki, nie nosiłam żadnego i uważałam nie potrzebuję. Ale ten zegarek po prostu jest tak piękny, że uwielbiam z nim chodzić I co lepsze, to teraz wydaje mi się, że powinnam sobie jeszcze kupić z dwa inne zegarki, żeby mi pasowały do różnych ubiorów - czyli jakiś klasyczny, niewielki zegarek i jakiś sportowy. Póki co przeglądam sobie stronkę sklepu https://www.otozegarki.pl/, gdzie mają tak duży wybór zegarków, że na razie nie mogę się zdecydować. Ale na pewno w końcu coś wybiorę.

  5. #20
    Werynuski Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2018
    Wiek
    37
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Najlepszy i najgorszy prezent jaki kiedykolwiek dostaliście?

    Cytat Napisał Woninka Zobacz post
    U mnie w top 3 jest miś ręczenie robiony. Chociaż nie jestem dzieckiem to takie prezenty zawsze mnie rozczulają. Miś pochodzi ze sklepu Galeria Bukowski . Można u nich zamówić misie ręcznie wykonywane. Pomysł super, w tym roku wykorzystam go na pewno i przy różnych okazjach będę robiła prezenty z misia spersonalizowanego.
    To jest ogólnie świetna sprawa. Mocno integruje z dzieciakami i pozwala spędzić przyjemny czas razem, w chwili tu i teraz

  6. #21
    gochek Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2017
    Wiek
    38
    Postów
    12
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Najlepszy i najgorszy prezent jaki kiedykolwiek dostaliście?

    Ciężko stwierdzić. Wydaje mi się, że najpiękniejszym prezentem, który dostałam był zegarek Wellignton, w wygrawerowaną datą mojej obrony magisterskiej Według mnie zegarek jest prezentem idealnym. Zbliża się 2 rocznica mojego ślubu. Chciałabym kupić mojemu mężowi właśnie jakiś zegarek. Może wygraweruję datę ślubu? Ostatnio trafiłam na stronę zegarekdlaciebie.pl. Powiem Wam, że jest w czym wybierać. W ofercie znaleźć można zarówno zegarki sportowe jak i klasyczne. Ja jednak skłaniam się ku wersji klasycznej ze skórzanym paskiem. Mam jeszcze miesiąc, więc muszę się dobrze zastanowić

  7. #22
    Unbearable cone-eater akaeld Człowiek z aspiracjami Avatar akaeld
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Skąd
    Rzeszów
    Wiek
    38
    Postów
    244
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie Odp: Najlepszy i najgorszy prezent jaki kiedykolwiek dostaliście?

    Cytat Napisał gochek Zobacz post
    Ciężko stwierdzić. Wydaje mi się, że najpiękniejszym prezentem, który dostałam był zegarek Wellignton, w wygrawerowaną datą mojej obrony magisterskiej Według mnie zegarek jest prezentem idealnym. Zbliża się 2 rocznica mojego ślubu. Chciałabym kupić mojemu mężowi właśnie jakiś zegarek. Może wygraweruję datę ślubu? Ostatnio trafiłam na stronę zegarekdlaciebie.pl. Powiem Wam, że jest w czym wybierać. W ofercie znaleźć można zarówno zegarki sportowe jak i klasyczne. Ja jednak skłaniam się ku wersji klasycznej ze skórzanym paskiem. Mam jeszcze miesiąc, więc muszę się dobrze zastanowić
    Chcesz mężowi zrobić prezent to się z nim rozwiedz i daj chłopu spokoj.
    Identify,Predict,Decide,Execute.

  8. #23

    Domyślnie Odp: Najlepszy i najgorszy prezent jaki kiedykolwiek dostaliście?

    Najgorszy to chyba kosz świąteczny, miałem wrażenie, że o mnie zapomnieli i w staniej chwili go po prostu kupili, ale przynajmniej dużo alko było a najlepsze robię sobie sam zawsze na urodziny lub święta coś sobie kupuję co chcę, i przynajmniej mnie to cieszy...

  9. #24
    Wyrzucony z DoFo baka Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jun 2017
    Wiek
    33
    Postów
    142
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Najlepszy i najgorszy prezent jaki kiedykolwiek dostaliście?

    Jeden z lepszych to botki od mojego męża https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuw...yczne-131.html . Wiadomo to nie wielkie WOW ale chodzi o to, że potrafił idealnie trafić w mój gust. A najgorsze to chyba sprzęty agd rodem z chin :/

  10. #25
    jolantabakier Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2019
    Postów
    6
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Najlepszy i najgorszy prezent jaki kiedykolwiek dostaliście?

    No wlasnie co dla faceta bedzie najlepszym prezentem? Musi to byc cos nietypowego.

  11. #26
    brolly Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2019
    Postów
    13
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Najlepszy i najgorszy prezent jaki kiedykolwiek dostaliście?

    Cytat Napisał jolantabakier Zobacz post
    No wlasnie co dla faceta bedzie najlepszym prezentem? Musi to byc cos nietypowego.
    Nawiazujac do tematu to chyba kazdemu sie zdarzylo dostac chociaz raz jakis zbedny prezent. Wszystko to bierze sie z prostego faktu, ludzie nie staraja sie szukac czegos co moze byc aktualnie przydatne dla drugiej osoby tylko kupuja co popadnie. Juz nawet nie wspominam o pasjach bo tego praktycznie nikt nie bierze pod uwage. Nie mozna byc caly czas zaslepionym marketingiem popularnych marek starajacych sie sprzedac nam nie do konca potrzebne produkty za krocie. Jeszcze jak ktos jest w miare mlody i korzysta z serwisow spolecznosciowych to moze taki niechciany prezent komus odsprzedac, tylko czy o to naprawde nam chodzi? Moim zdaniem powinnismy stawiac bardziej na doswiadczenia ktore mozemy podarowac drugiej osobie. Nie ma nic wspanialszego jak wspomnienia bo one zostaja z nami na cale zycie. Kluczem jest znalezienie aktywnosci ktora bedzie w stanie pobudzic nasze wszystkie zmysly i podniesc poziom adrenaliny Dla przykladu moze to byc skok spadochronowy w tandemie. Jest to o tyle kontrolowane srodowisko gdyz bierzemy w nim udzial z przeszkolonym skoczkiem. Warto poczytac o tym wiecej na stronach typu tandsnow.com - https://tandsnow.com oferujacych takie atrakcje. Moze ktos opowie o swoich doswiadczeniach, bedzie to cenna informacja dla innych.

  12. #27
    Luinka Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2019
    Wiek
    33
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Najlepszy i najgorszy prezent jaki kiedykolwiek dostaliście?

    Jestem fanką praktycznych prezentów. Niedawno zostałam mamą i muszę przyznać, że ogromną radość sprawiła mi wanienka anatomiczna, którą sprezentowała mi mama. Obawiałam się pierwszej kąpieli Róży, ale wanna sprawiła, że mogłam odetchnąć z większą ulgą. Dzięki niemu moje dziecko jest bezpieczne, a to jest dla mnie priorytetem. Polecam więc zakupić praktyczny zestaw kąpielowy dla malucha wszystkim świeżo upieczonym rodzicom.

  13. #28
    Wyrzucony z DoFo czerwonyprw Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2018
    Wiek
    30
    Postów
    107
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Najlepszy i najgorszy prezent jaki kiedykolwiek dostaliście?

    Jak dla mnie najlepszym prezentem jaki kiedykolwiek dostałem to kosze delikatesowe z alkoholem bardzo dobrej jakości alkohole w przepięknym koszyku to coś co kocham. Zawsze uwielbiałem dodawać na prezent alkohol ale ten koszt który dostałem od znajomych z pracy był najlepszym prezentem.

  14. #29
    werajanko Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jun 2019
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Najlepszy i najgorszy prezent jaki kiedykolwiek dostaliście?

    najlepszy to zestaw filiżanek i herbatka taka sypana z czasu na herbatę plus książka - w pełni spersonalizowane
    nojgorszy - zbiór prezentów nie pasujących osobie która go dostała - bo tak to wyglądało

  15. #30
    Azar
    Guest

    Domyślnie Odp: Najlepszy i najgorszy prezent jaki kiedykolwiek dostaliście?

    W przypadku mniejszych funduszy polecam koszulkę. Koszulka jest prezentem bardzo bezpiecznym. Przede wszystkim noszą ją wszyscy i jeśli będzie wykonana z dobrego materiału, to najpewniej nasz chłopak będzie ją często używał. Jednak nie może być to zwykła koszulka. Powinna być opatrzona ciekawym nadrukiem, który będzie mu ten dzien przypominał.

    Jeśli jednak chcesz coś naprawdę oryginalnego to może dobrą opcją bedzie skok ze spadochronem?
    https://www.haloursynow.pl/artykuly/...zent,12590.htm

    Można również skoczyć razem we dwoje!

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Jaki jest najlepszy pellet?
    By adamski in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-07-20, 11:42
  2. jaki program p2p najlepszy?
    By sint in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 26-01-09, 17:49
  3. Jaki jest najlepszy program do ściągania ??
    By Wujek in forum Komputery, sprzet audio-video  
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 26-01-09, 17:42
  4. Jaki jest najlepszy program p2p?
    By Mr.DobleYou in forum Komputery, sprzet audio-video  
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 24-01-09, 13:06
  5. najlepszy i najgorszy władca Polski...
    By Clericgrammaton in forum Historia  
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 23-08-06, 23:02

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów