+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 38

Temat: Najlepszy i najgorszy prezent jaki kiedykolwiek dostaliście?

  1. #1
    czy tak może być siostrzyczko? Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Avatar Indianka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    POMORZE
    Postów
    2,142
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Najlepszy i najgorszy prezent jaki kiedykolwiek dostaliście?

    Najlepszy?Kilkanaście lat temu,dostałam w prezencie wieżę stereo Gra do dziś
    Najgorszy?Sexi koszulka na noc poślubną :29: Służyła jako rozweselacz na imprezach

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    6b idiota sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    zziemi
    Postów
    3,725
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie

    ja najfajniejszy to dostalem na mikolajki klasowe ,ksiazka to byla "ryby spiewaja w ukajali" fidlera arkadego,2 lata lezala i gnila,a pozniej to ja przeczytaLEM CHYBA z 10 razy,no i zginela mi w koncu.
    a co tych slabych to chyba resztsa,zawsze dostaje jakies duperele ktore mi do niczego sie nie przydaja.
    MIESZKAM W POKOJU Z PALMĄ

  3. #3
    Sentyment ma szeroki odbyt ełe piotruś Wyborca PISu Avatar ełe piotruś
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    6km od katowic
    Wiek
    38
    Postów
    6,831
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    najlepszy prezent to chyba kupa kasy

    najgorszy mniej kasy
    Che confusione, sarà perché ti amo
    è un emozione, che cresce piano piano
    stringimi forte e stammi più vicino
    se ci sto bene, sarà perché ti amo.
    Io canto al ritmo del dolce tuo respiro
    è primavera, sarà perché ti amo
    cade una stella, ma dimmi dove siamo
    che te ne frega, sarà perché ti amo.
    e vola vola si sa, sempre più in alto si va
    e vola vola con me, il mondo è matto perché
    e se l'amore non c'è
    basta una sola canzone, per far confusione
    fuori e dentro di te.

    alkohol osłabia twoje zęby!

  4. #4
    STERN
    Guest

    Domyślnie

    najgorszy - skarpetki

    najlepszy- jeszcze takiego nie dostalem, zazwyczaj nie jestem zadowolony z prezentów

  5. #5
    Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Avatar Shandor
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    aj dont noł :/
    Postów
    4,631
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    najgorszy - dostałam od teściowej pod choinkę golf (beznadziejna jakość, przeświacał się, taki "poslednij sort") w dodatku był niebieski a na wysokości piersi miał taki jakiś pas ze śnieżynkami, paskudztwo...

    najlepszy - pidżama nocna z osiołkiem (sama sobie go zrobiłam , na urodziny)
    Якщо можеш, завітай до мене ти,
    Якщо хочеш, спий моєї води,
    Якщо Віриш, розкажи мені,
    Про що ти мрієш, коли живеш на самоті...

  6. #6
    Sentyment molestuje dzieci Simmek Wie o co chodzi Simmek Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ...
    Postów
    5,923
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie

    najgorszy zapalniczka zarowa od panny, zepsula sie tego samego dnia,

    najlepsze prezety dostaje od mamusi, zame potrzebne rzeczy: szczoteczki do zebow skarpetki, srodki czystosci, /ja mam problemy z kupieniem tego, czesto po nocach laze bo nie mam czym garow umyc/
    - Prosze Pani, czy Pani by chciala zagrac w filmie?
    - Tak, chciala bym...
    - A... to swietnie sie sklada, a... co Pani by chciala zagrac?
    - Chcialam zagrac... tak jak ta... no w tym filmie... wie Pan w ktorym... Ona grala z takim przystojnym, dobrze zbudowanym, szatynem, o ile sie nie myle, wie Pan z ktorym. Ona grala cos bardzo pieknego, ja bym tez tak chciala zagrac cos pieknego...
    - No brawo, brawo, Pani by chciala zagrac cos pieknego. Ludzie pragna piekna. Nasz film powinien byc piekny.


  7. #7
    Sentyment obciaga psom DZIADZIA Wyborca PISu Avatar DZIADZIA
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Sosnowiec
    Wiek
    35
    Postów
    7,406
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Cytat Napisał Simmek
    najgorszy zapalniczka zarowa od panny, zepsula sie tego samego dnia,

    najlepsze prezety dostaje od mamusi, zame potrzebne rzeczy: szczoteczki do zebow skarpetki, srodki czystosci, /ja mam problemy z kupieniem tego, czesto po nocach laze bo nie mam czym garow umyc/
    fajna mama

    Ja dostałem raz pompke do rowaera ! po pedale potrzebne

  8. #8
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    ostatnio dostalem wszystkie odcinki "17 mgnien wiosny" super prezent

    co do najgorszych.. cokolwiek bym dostal od mojej ciotki... niech sobie te wszystkie jej prezenty w dupe wsadzi, bo sie osmiesza
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  9. #9
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Najlepszy i najgorszy prezent jaki kiedykolwiek dostaliście?

    Kumpel dostal z 3 lata temu od ciotki z Jackowa pare pomaranczy i uzywana torebke Rzecz jasna z USA do Polski
    Jezus was kocha

  10. #10
    kaya Człowiek z aspiracjami Avatar kaya
    Na DoFo od
    Feb 2010
    Postów
    25
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Najlepszy i najgorszy prezent jaki kiedykolwiek dostaliście?

    Dla mnie najelpszym prezentem jest kartka jestem bardzo sentymentalna wiec uwielbiam kiedy do jakiegos prezentu dołączona jest kartka z zyczeniami pisanymi od siebie a nie sciągniętymi z neta. Dlatego sama zawsze do prezentu dodaję kartke z ulozonymi przeze mnie zyczeniami, prezent czasem rzuci się w kąt bądź po czasie sie wyrzuci a kartki przewaznie ludzie zostawiaja i po latach milo na to sojrzeć...
    A najgorszy...śmierdzące perfumy... tak to jest jak nie trafi się w czyjś gust.

  11. #11
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Najlepszy i najgorszy prezent jaki kiedykolwiek dostaliście?

    kiedys dostalem od mamy gumowe zolnierzyki, strasznie ich nienawidzilem i bardzo plakalem
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  12. #12
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Najlepszy i najgorszy prezent jaki kiedykolwiek dostaliście?

    moja babka (ta za którą delikatnie mówiąc nie przepadam) jest mistrzynią obciachu i obciachowych prezentów. Najczęściej daje rodzince: prezenty, które sama od kogoś dostała, gratisy z Yves Roche lub miesięczników (Twój Styl- no ma swój styl nie da się ukryć..., Pani, Zwierciadło etc) lub kosmetyki z firm, o których doskonale wie, że mam na nie uczulenie. Bomba po prostu.
    Najlepszy prezent... z pomysłem i najlepiej niematerialny, kiedy ktos mnie czymś zaskoczy.

  13. #13
    kaya Człowiek z aspiracjami Avatar kaya
    Na DoFo od
    Feb 2010
    Postów
    25
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Najlepszy i najgorszy prezent jaki kiedykolwiek dostaliście?

    HEHEHEHEEEEE JaMajka - my napewno mamy tą samą babcie bo moja jest identykooo!! hehe Oprócz dodatków z gazet dostawałam też czasem ubrania z ciucholandów jakies dresiki ortaljonowe albo buty hahaha, zaraz pęknę ze śmiechu aaa i jeszcze dezodoranty typu "być może" fuuuj

  14. #14
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Najlepszy i najgorszy prezent jaki kiedykolwiek dostaliście?

    Od bylej laski dostalem jakas gowniana ksiazeczke ze zlotymi myslami, jezu co to byl za szajs, nawet nikomu oddac nie moglem bo byla dedykacja
    Jezus was kocha

  15. #15
    anioł Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2009
    Postów
    61
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie Odp: Najlepszy i najgorszy prezent jaki kiedykolwiek dostaliście?

    Kupić, wybrać dobry prezent to naprawde sztuka a najgorsze jest chyba to jak widzimy na twarzy obdarowywanego niezadowolenie... sama kiedyś dostałam mega wielkiego kwiatka, którego musiałam wydać bo raz nie przepadam za kwiatkami a dwa... za dużo miejsca zajmował w moim małym mieszkaniu. Teraz jak mam jakąś specjalną okazję np. urodziny czy ostatnio rocznica ślubu posłużyłam się Pogotowiem Prezentowym na oryginalne prezenty na urodziny, ?wi?ta, pomys? na prezent - carmeno.pl pomogli, wsparli i ciut pomysłów nasunęli.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Jaki jest najlepszy pellet?
    By adamski in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-07-20, 11:42
  2. jaki program p2p najlepszy?
    By sint in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 26-01-09, 17:49
  3. Jaki jest najlepszy program do ściągania ??
    By Wujek in forum Komputery, sprzet audio-video  
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 26-01-09, 17:42
  4. Jaki jest najlepszy program p2p?
    By Mr.DobleYou in forum Komputery, sprzet audio-video  
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 24-01-09, 13:06
  5. najlepszy i najgorszy władca Polski...
    By Clericgrammaton in forum Historia  
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 23-08-06, 23:02

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów