+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 44

Temat: Sabinka

  1. #1
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Sabinka


    Pokój Prawdy
    Zasada jest jedna-odpowiadamy prawde lub nie piszemy nic......głupie i obraźliwe pytania beda wywalane
    WAŻNE---OSOBA ZAPROSZONA ODPOWIADA NA PYTANIA LUB NIE....PYTANIA INTYMNE,OSOBISTE LUB POLITYCZNE NIE MOGA W GOSPODARZU POKOJU PRAWDY
    WZBUDZAĆ EMOCJI POWODUJĄCYCH WSZCZĘCIE ZADYMY...PO PROSTU-ODPOWIADASZ LUB MILCZYSZ,JEŻELI UZNASZ,ZE PYTANIE JEST ZBYT OSOBISTE LUB PROWOKUJĄCE. ...PYTAJĄCY MAJĄ TYLKO OCZEKIWAĆ ODPOWIEDZI, NIE MOGĄ JEJ KOMENTOWAĆ, KAŻDY INNY USER NIŻ GOSPODARZ JEST ZOBLIGOWANY TYLKO DO ZADAWANIA PYTAN, ZBEDNE KOMENTARZE BEDA WYWALANE



    DZIS BOHATEREM JEST [b]Sabinka-----PYTAJCIE

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    co robisz na codzień
    jak wyglada twój dzień
    czy jestes zakochana
    kim chcesz być
    najwieksze marzenie
    porazka
    sukces

  3. #3
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie

    co robisz na codzień - studiuje zaocznie filologie polska (I rok ), koncze kurs przed zdawaniem certyfikatu cae z ang, a poza tym... mialam prace ale ja stracilam (i tak byla niefajna ) wiec w tygodniu sie nudze i oczywiscie szukam czegos.....

    jak wyglada twój dzień - wstaje o ktorej mi sie podoba, czasami jade na ang, czesto musze sie przejsc do biblioteki (polonistyka.... :/) , a w weekendy wstaje o 5:30 i od 8 do 19 siedze na uczelni

    czy jestes zakochana - generalnie jestem strasznie kochliwa i cale zycie jestem w kims zakochana

    kim chcesz być - dokladnie nie wiem, chce pracowac moze w jakiejs agencji reklamowej, albo pisac felietony.... cos pod ten styl

    najwieksze marzenie - byc szczesliwa bez zadnego "ale"

    porazka - hmm.... chyba nie odnioslam w zyciu zadnej ogromnej porazki.... jest za to wiele malutkich

    sukces - chyba to, ze potrafilam zachowac trzezwosc umyslu w pewnej bardzo zlej sytuacji....

  4. #4
    Capo di tutti Capi Vito Andolini Kawał skurwysyna Vito Andolini Kawał skurwysyna Avatar Vito Andolini
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Cosa Nostra
    Postów
    4,118
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    chcialabys miec dzieci?
    w czym spisz , w pizamce , a moze toples?
    w czym jestes najlepsza?
    ile potrzeba aby cie wyprowadzic z rownowagi?
    ile czasu ci zajmuje kupienie jednej pary butow?
    wierzysz w Boga?
    chodzisz do kosciola?
    jakie wartosci maja dla ciebie najwieksze znaczenie?
    ulubiony kolor?
    .........................../' /)
    ........./´ /)........./¯ //
    ......,/¯// ........./...//
    ...../...//. ......./¯ //
    ..../´¯/'´ ¯/´¯ /.../ /
    .../'.../... ./... /.../ //
    .('(...´(... ....... ,../'. .')
    ..\.......... ..... ..\/..../
    ..''...\.... ..... . _.•´
    ....\....... ..... ..(
    .....\..... ..... ...\

  5. #5
    Sentyment obciaga psom DZIADZIA Wyborca PISu Avatar DZIADZIA
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Sosnowiec
    Wiek
    35
    Postów
    7,406
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    jakie przedmioty zdawałaś na maturze? co miałaś z matematytki na koniec Lo?

  6. #6
    Do I really even love you... juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody Avatar juSta
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    inąd
    Wiek
    39
    Postów
    5,117
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie

    bruneci czy blondyni?
    pies czy kot? a może bez różnicy ?
    ..or do I really love your brain?

  7. #7
    STERN
    Guest

    Domyślnie

    Czy dobrze całujesz?

  8. #8
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie

    sentyment:

    chcialabys miec dzieci? - oczywiscie ale za jakies 10 lat

    w czym spisz , w pizamce , a moze toples? - hmm... to moze dziwne, ale od kazdego mojego chlopaka jakos tak sie skladalo ze dostawalam koszulke i mi sie ich troch uzbieralo - w nich spie

    w czym jestes najlepsza? - w przekonywaniu ludziu do tego zeby robili to, o co prosze

    ile potrzeba aby cie wyprowadzic z rownowagi? - 5 sekund (jestem cholerykiem)

    ile czasu ci zajmuje kupienie jednej pary butow? - zalezy.... ale zadne zakupy nie zabieraja mi duzo czasu

    wierzysz w Boga? - z moja religia to jest tak roznie, wiec odpowiem NIE WIEM

    chodzisz do kosciola? - nie

    jakie wartosci maja dla ciebie najwieksze znaczenie? - szczerosc, zaufanie (chcialabym miec kiedys do kogos 100% zaufania....)

    ulubiony kolor? - bialy,czerwony,czarny

    [ Dodano: 03-12-2005, 11:01 ]
    DZIADZIA:

    jakie przedmioty zdawałaś na maturze? co miałaś z matematytki na koniec Lo? - polski, angielski, historia. z matmy 4

    BTW. Czy to jest naprawde takie interesujace?

  9. #9
    Do I really even love you... juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody Avatar juSta
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    inąd
    Wiek
    39
    Postów
    5,117
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie

    tradycyjnie- czego się najbardziej boisz?
    ..or do I really love your brain?

  10. #10
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie

    JuSta:

    bruneci czy blondyni? - zdecydowanie bruneci (ale np. aktualnie mam blondyna )

    pies czy kot? a może bez różnicy ? - pies pies pies i do tego duuzy

    [ Dodano: 03-12-2005, 11:05 ]
    STERN:
    Czy dobrze całujesz? - nikt nigdy nie narzekal

    [ Dodano: 03-12-2005, 11:07 ]
    JuSta:
    tradycyjnie- czego się najbardziej boisz? - tego ze moja przyszlosc bedzie wygladala jak w 70% polskich rodzin :/ tego ze nie zauwaze kiedy ktos przestanie mnie kochac... albo ze ja bede zbyt mocno kochala i nie bede potrafila odejsc.... albo ze sie wpakuje w jakis inny shit a ja chce byc naprawde i do konca SZCZESLIWA (moze byc tak jak teraz :P)

  11. #11
    Do I really even love you... juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody Avatar juSta
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    inąd
    Wiek
    39
    Postów
    5,117
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie

    na co wydałabyś mln zł, gdybyś wygrała w totka?:>
    ..or do I really love your brain?

  12. #12
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie

    na wlasne, fajne dwupoziomowe mieszkanko (nigdy nie chcialam mieszkac w domku ), a co by zostalo... to do wydania zanim znajde prace

  13. #13
    Capo di tutti Capi Vito Andolini Kawał skurwysyna Vito Andolini Kawał skurwysyna Avatar Vito Andolini
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Cosa Nostra
    Postów
    4,118
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    sex z dwoma mezczyznami?
    gdybys dostala propozycje rzucenia wszystkiego i zaczecia od nowa?
    pijesz kawe?
    .........................../' /)
    ........./´ /)........./¯ //
    ......,/¯// ........./...//
    ...../...//. ......./¯ //
    ..../´¯/'´ ¯/´¯ /.../ /
    .../'.../... ./... /.../ //
    .('(...´(... ....... ,../'. .')
    ..\.......... ..... ..\/..../
    ..''...\.... ..... . _.•´
    ....\....... ..... ..(
    .....\..... ..... ...\

  14. #14
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie

    sentyment:
    3x nie

  15. #15
    STERN
    Guest

    Domyślnie

    umiesz robic z siebie glupią,słodką blondynke zeby osiagnąc jakis cel? Dla mnie to jest wyznacznikiem inteligencji taka sztuka, wiesz trzepotanie rzęsami, dekolcik itd. Na przykład zeby nie placic mandatu.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Sabinka i Sayiko
    By Goerres in forum ANKIETY
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 08-12-07, 00:45
  2. sabinka i sajka
    By inde in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 05-12-07, 01:27
  3. No Sabinka
    By araj in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 28-08-07, 10:59
  4. SABINKA
    By araj in forum PORTRET PSYCHOLOGICZNY
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 12-09-06, 22:25

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów