+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: mieszkanie

Wyrzucony z DoFo lucaskruszyna Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2020
    Siła Reputacji
    0

Domyślnie mieszkanie

Przenoszę się do pracy w Toruniu i szukam jakieś sensownej oferty pod kątem mieszkania. Może ewentualnie znacie jakiś serwis, który ma ogłoszenia z Torunia i okolic? Ewentualnie może jakieś biuro nieruchomości, do którego będzie warto się zgłosić szukając mieszkania? Jeśli coś możecie pod tym kątem podpowiedzieć to będę wdzięczny.

Najpopularniejsze wątki w tym dziale:

Wyrzucony z DoFo sochaarek Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2020
    Siła Reputacji
    0

Domyślnie Odp: mieszkanie

Ja również bardzo pozytywnie oceniam współpracę z Alfa Investment (www.alfa-investment.pl). Jeśli chodzi o ich pomoc to można liczyć na sprawne przygotowanie oferty, wystawienie w serwisach, dzięki czemu sprzedaż mieszkania staje się nieco łatwiejsza, przy tym osobiste zaangażowanie w temat też jest mniejsze, bo wszystkim zajmuje się biuro.

Wyrzucony z DoFo mery1998 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2019
    Siła Reputacji
    0

Wszystkim osobom szukającym profesjonalnego agencja nieruchomości warszawa zdecydowanie polecam Wam firmę Trinity House. Korzystałem z ich usług wielokrotnie i za każdym razem pomagali mi znalezc genialne oferty. Ktoś z Was również korzystał?

asia68 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2023
    Siła Reputacji
    2

Jakie macie zdanie na temat obecnych cen nieruchomości?

InstaLike

Marlenka33 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2013
    Siła Reputacji
    11

najtaniej jest chyba w łodzi, znajomi kupili właśnie mieszkanie na osiedlu nowe miasto polesie, nie przepłacili a osiedle na wizkach bardzo ładnie wygląda

Silverka Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2023
    Siła Reputacji
    0

Postanowiłem podjąć wyzwanie i zabudować mój balkon, aby wykorzystać go przez cały rok. To pomysł, który od dawna mnie fascynuje, ale teraz nadszedł czas, aby go zrealizować. Jeśli ktoś z Was ma doświadczenie z zabudowa balkonu Warszawa, to chętnie wysłucham Waszych historii. Jakie były Wasze priorytety przy wyborze rozwiązań i wykonawców? Czy macie jakieś rady odnośnie projektowania i aranżacji tej przestrzeni? Mam wiele pomysłów na to, jak chciałbym urządzić mój nowy balkon, ale zawsze mile widzę nowe inspiracje. Czy macie propozycje dotyczące mebli, dekoracji czy roślinności, które mogą sprawić, że to miejsce stanie się wyjątkowe? Dzięki za każdą wskazówkę i zaangażowanie w mój projekt. Razem możemy stworzyć coś naprawdę niezwykłego!

asia68 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2023
    Siła Reputacji
    2

Chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie bardzo interesujący artykuł na temat zakupu mieszkania od dewelopera - deweloper lublin . Czym Wy się kierowaliście podczas zakupu mieszkania?

Na DoFo od
    Mar 2023
    Siła Reputacji
    0

Stoję przed decyzją o sprzedaży mojej nieruchomości i zauważyłem ofertę skupu dostępną na stronie: https://nieruchomosci-zawadzki.pl/sk...sci-wloclawek/. Czy ktoś z Was miał już doświadczenie z tą firmą? Chętnie posłucham Waszych opinii i ewentualnych wskazówek.

Na DoFo od
    Mar 2023
    Siła Reputacji
    0

Zbliża się odbiór mojego mieszkania od dewelopera w Katowicach, a ja kompletnie nie mam pojęcia, od czego zacząć. Czy znacie firmę lub specjalistów w Katowicach, którzy pomagają w Odbiór mieszkania od dewelopera? Czekam na Wasze sugestie!

Na DoFo od
    Mar 2023
    Siła Reputacji
    0

Cześć forumowicze! Szukam mieszkania w Łodzi i chciałbym dowiedzieć się, czy są tu inni poszukiwacze nieruchomości w tym mieście. Może ktoś ma już doświadczenie z zakupem mieszkania w Łodzi i może polecić konkretne dzielnice lub inwestycje deweloperskie łódź? Chętnie poznam Wasze historie i sugestie!

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)