+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 34

Temat: Kulturystyka

  1. #1
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Kulturystyka

    Dawalem juz komus na nkt, ale w koncu to nie nkt. Ostatnio znow zaczalem cwiczyc, fajna sprawa dla cwiczacych, tu macie strone, milo opisane cwiczenie kazdej partii miesniowej

    http://www.kulturysta.com/infopage.php?id=92

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    6b idiota whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem Avatar whatever
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    LDZ
    Postów
    4,690
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    stronke juz widzialem
    niektore cwiczenia fajnie ztuningowali

    jak robisz klate hantlami to nie opuszczasz lokci ponizej lini plecow?


    www.sfd.pl - dobre forum kulturystyczne

  3. #3
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    wlasnie nie wiem dlaczego oni tam tak robia, a moze tak trzeba w kazdym razie nigdy nie probowalem rowno z plecami

  4. #4
    6b idiota whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem Avatar whatever
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    LDZ
    Postów
    4,690
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    przeciez jak nizej opuszczasz to bardziej rozciagasz klatke. nie widzialem, zeby na silce ktos tak robil. wiele cwiczen tam maja troche "udziwnionych"

  5. #5
    wtf A N D E R S - samo dobro A N D E R S - samo dobro A N D E R S - samo dobro
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    z Nienacka
    Postów
    1,962
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie

    bo to są cwiczenia dla prawdiwych twardzieli czyli nie dla was

  6. #6
    6b idiota whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem Avatar whatever
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    LDZ
    Postów
    4,690
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    na takiego jak ja trzeba 3 takich twardzieli jak ty

  7. #7
    6b jak popije... arcz Wyborca PISu
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Kattowitz
    Wiek
    38
    Postów
    2,089
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    wkleje jutro aerobiczną szóstke weidera - najlepszy chyba trening na brzuch
    [SIGPIC]http://www.unitedflags.com/images/flaggen_einzelansicht317x190/oberschlesien.jpg[/SIGPIC]

  8. #8
    6b idiota whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem Avatar whatever
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    LDZ
    Postów
    4,690
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    wkleje jutro aerobiczną szóstke weidera - najlepszy chyba trening na brzuch
    widzialem to juz na nkt. nie zabiore sie za to nigdy hehe

  9. #9
    STERN
    Guest

    Domyślnie

    ja tez cwicze na razie na sucho, by odzyskac forme

  10. #10
    tygrys1913 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Kraków
    Postów
    57
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    no dobra.. ja mam pytanie gdzie można kuopić dobry sprzęt na siłownie po rozsądnych cenach...

  11. #11
    6b idiota whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem Avatar whatever
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    LDZ
    Postów
    4,690
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    no dobra.. ja mam pytanie gdzie można kuopić dobry sprzęt na siłownie po rozsądnych cenach...
    albo dobry, albo za rzsadna cene
    krakow duze miasto.. poszukaj czegos uzywanego

  12. #12
    Kozac Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Polska
    Postów
    22
    Siła Reputacji
    0

  13. #13
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał tygrys1913
    no dobra.. ja mam pytanie gdzie można kuopić dobry sprzęt na siłownie po rozsądnych cenach...
    ja bralem z allegro, hantle 2x20 kg kolo 300 zl, jeszcze laweczka, ok. 250 zl (wszystko z wysylka), sztanga z ciezarami kolo 300, takim sprzetem wszystko nacwiczysz

  14. #14
    6b idiota whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem Avatar whatever
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    LDZ
    Postów
    4,690
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    rebeliant dobrze gada. ja jak nie moge chodzic na silownie to cwicze na laweczce i niestety czesto mi sie nie chce do tego zabrac. na silce mozna pogapic sie na laseczki co podnosi poziom testosteronu i ma sie wiekszego powera wyciagi tez sa przydatne
    rebeliant tania masz silownie

  15. #15
    tygrys1913 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Kraków
    Postów
    57
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    no wiem jak to jest kiedyś chodziłem na siłownie to cwiczyłem z takimi gościami że szopka ... ale pełna kulturka na siłowni jeden drugiemu pomagał spoks... później już ćwiczyłem w szkole ale tam mało kto chciał chodzić więć nie chciało mi się już asmemu cwiczyć i przestałem.. troszke lipnie no ale cóż brak motywacji a samemu to tak głupio a pytam o sprzęt tj.. kompletny na dobrą siłownie bo chcemy ze szwagrem do 2 lat otworzyć coś fajnego i będziemy potrzebować dobry sprzęt ile by to kosztowało i gdzie najlepiej kupić??

    [ Dodano: 08-12-2005, 09:41 ]
    jeszcze się zastanawiam jaka mniej więcej pow.. musiała by być ?? ok. 100m2 wystarczyło by na dobra siłownię?

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 11-01-06, 21:45

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów