+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Reklama

Wyrzucony z DoFo lucaskruszyna Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2020
    Siła Reputacji
    0

Domyślnie Reklama

Szukam firmy, która przygotuje dla mnie kilka konstrukcji reklamowych w formacie megaboard lub gigaboard. Zależy mi na kimś kto tą tematykę faktycznie dobrze zna i ma duże doświadczenie. Sama nie znam tematu na tyle, by podejmować indywidualną decyzję, więc jeśli chodzi o wykonanie i dobór konkretnych rozwiązań to chętnie zdam się na kogoś kto wszystko mi wyjaśni i przedstawi najkorzystniejszą ofertę.

Najpopularniejsze wątki w tym dziale:

Wyrzucony z DoFo sochaarek Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2020
    Siła Reputacji
    0

Domyślnie Odp: Reklama

Ja korzystam z propozycji Inteligentna Reklama (http://inteligentnareklama.pl/konstrukcje-reklamowe/) Kupowałem u nich konstrukcje reklamowe przygotowane na dużej wysokości, które stoją przy restauracjach tak, żeby z daleka było je widać. Świetnie przygotowana oferta widać duże doświadczenie jeśli chodzi o wykonywanie takich konstrukcji więc faktycznie można na nich liczyć pod tym kątem.

Wyrzucony z DoFo mczay Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Siła Reputacji
    0

Co do reklamy to ja wam powiem że teraz zastanawiam się nad tym czy nie pójść w influencer marketing. To popularna opcja ostatnimi czasy, znane w sieci osoby promują wasze usługi lub wyroby. Tutaj https://tearsofjoy.pl/uslugi/influencer-marketing możecie dokładniej i więcej na ten temat poczytać sobie, może i was to zainteresuje.

groszekkuba Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2021
    Siła Reputacji
    0

U mnie w mieście jest sporo billboardów do wynajęcia, ja skorzystałbym z takiej opcji reklamy

krzychu_92 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2021
    Siła Reputacji
    2

Co by nie było to w przypadku prowadzenia firmy zawsze ważną kwestią jest reklama oraz marketing internetowy w dniach dzisiejszych. Muszę przyznać, że ja jestem bardzo zadowolony z efektów jakie uzyskuję dzięki notyfikacjom push https://push-ad.com/push-notyfikacje-w-mozilla-firefox/ gdyż dla mnie sprawdzają się one bardzo dobrze.

kiloszfilip Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2021
    Siła Reputacji
    0

W życiu przydaje mi się czasem doświadczenie zdobyte w marketingu

Wyrzucony z DoFo kaziapifko Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2020
    Siła Reputacji
    0

A czy zapoznaliście się już z ofertą drukarni online Copyshop? Polecam rzucić okiem na przykład na roll up reklamowy https://www.copyshop.krakow.pl/oferta/roll-up/ . Moim zdaniem drukarnia internetowa jest dużo wygodniejszym rozwiązaniem niż drukarnie stacjonarne.

Wyrzucony z DoFo mery1998 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2019
    Siła Reputacji
    0

Jeśli chodzi o reklamy to polecam Torby z nadrukiem to fajne akcesoria reklamowe. Ta firma ma bardzo atrakcyjne oferty jeśli chodzi o torby ekologiczne i nadruk na nich. Ta firma to producent, drukarnia i dystrybutor. Sprawdźcie jak działają i jakie mają oferty. Polecam ich serdecznie.

arturo34 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2020
    Siła Reputacji
    0

Jak w każdym biznesie, reklama jest kluczowa dla sukcesu firmy. Podczas wyboru skutecznej reklamy warto wziąć pod uwagę kontekst i budżet. Jeśli szukacie czegoś taniego, a jednocześnie łatwo zauważalnego, to polecam zastanowić się nad roll-upami. Bardzo wygodne, idealnie pasują do wielu miejsc, a ich stworzenie nie wymaga dużego wysiłku. Na https://www.drukarniaonline.pl/produ...t/3093/roll-up można na przykład zrealizować własny projekt. Zamawiałem tam już różne gadżety reklamowe i zawsze były wykonane z wysokiej jakości materiałów. Jak dla mnie roll-upy to zdecydowanie niedoceniana forma reklamy, łatwa w montażu i transporcie, a możliwości jeśli chodzi o kształty i kolory praktycznie nieograniczone.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)