+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Praca

  1. #1
    Wyrzucony z DoFo lucaskruszyna Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2020
    Wiek
    34
    Postów
    454
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Praca

    Hej, szukam pracowników tymczasowych. Słyszałem dobre opinie o pracownikach ze Wschodu, głównie z Ukrainy. Może macie jakąś sprawdzoną agencję pracy, która wynajmuje fachowców stamtąd? Czy polecacie Pajmon CPT? Znajomy korzystał z nich usług i mówił, że są ok.

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Wyrzucony z DoFo sochaarek Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2020
    Wiek
    33
    Postów
    425
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Praca

    Od strony zatrudnionego mogę polecić ofertę Centrum Pracy Tymczasowej Pajmon (www.cpt.pajmon.com.pl). Zawsze jest umowa, wynagrodzenie ok, poza tym można też ewentualnie liczyć na pomoc, jeśli coś by się działo, bo formalnie ma się z nimi umowę. Nie zostawiają potem samemu sobie. Ta firma jest poważna w tym, co robi.

  3. #3
    Wyrzucony z DoFo Mazina12 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2020
    Postów
    63
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Praca

    A nie chcielibyście spróbować dorobić kilka stówek? Warto się zalogować na https://kliktu.pl/ Tam tworzymy listy zakupowe i jeśli ktoś szuka danych produktów i kupi je z naszej listy to dostajemy za to prowizję od sprzedaży. Zawsze sa z tego jakieś dodatkowe pieniądze.

  4. #4
    hush
    Guest

    Domyślnie Odp: Praca

    Dzisiaj mamy wiele możliwości na to, aby zarabiać i to w przyjemnych warunkach etc. Ja przykładowo ostatnio po zapoznaniu się z ofertą konsultantka.pl/lider/ doszłam do wniosku, że stanę się konsultantką Avon. Marzy mi się, żeby w ogóle stać się ich liderem. Bo taka osoba dostaje naprawdę już przyzwoite zarobki.

  5. #5
    maciuwuu Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2021
    Wiek
    33
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Praca

    Praca w Zakładzie Materiałów Ceramicznych zamac oznacza styczność z wysokotemperaturowymi materiałami ogniotrwałymi o zaawansowanej technologii zadawania kształtu. Właściwości kształtek i innych produktów są idealnie sprzyjające komponentom wykorzystywanym w przemyśle energetycznym i w odlewniach.

  6. #6
    Barwyswift Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jul 2022
    Postów
    3
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Praca

    Dziękuję, w dzisiejszych czasach coraz trudniej znaleźć dobrą pracę. Szukałem ofert pracy na portalu https://www.praca.pl/

  7. #7
    asia68 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2023
    Postów
    488
    Siła Reputacji
    2

    Domyślnie Odp: Praca

    Jeżeli szukacie specjalistów od budowy linii technologicznych dla branży chemicznej i spożywczej, to osobiście polecam Wam sprawdzić oferte firmy Aero System, ponieważ sam skorzystałem z ich oferty. Wykonali dla mnie instalacje do wodoru w bardzo atrakcyjnej cenie.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Praca
    By lucaskruszyna in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 14-09-23, 09:40
  2. depresja a praca
    By lila00 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 24-08-21, 10:26
  3. Praca
    By lucaskruszyna in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 24-07-21, 15:54
  4. Praca
    By araj in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 31-10-07, 10:56

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów