+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Kosmetyki

  1. #1
    Wyrzucony z DoFo Miki789 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jul 2020
    Wiek
    36
    Postów
    425
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Kosmetyki

    Może, któraś z Pań poleci jakieś swoje sprawdzone kosmetyki przeciwzmarczkowe, dobre odżywcze kremy na noc i na dzień? Szukam jakiegoś sensownego produktu dla siebie i zastanawiam się co obecnie jak to mówią w trawie piszczy, jeśli chodzi o takie produkty 50+ a więc przeznaczone dla mnie. Jeśli macie jakieś swoje spostrzeżenia co do kosmetyków to dajcie znać.

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    elacara Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2020
    Wiek
    33
    Postów
    53
    Siła Reputacji
    4

    Domyślnie Odp: Kosmetyki

    Mam wrażenie, że jeśli chodzi o kosmetyki od Krystyny Jandy (www.janda.pl) to będzie taki wybór, który pomoże ograniczyć oznaki starzenia się skóry. Sami deklarują, że produkty są przygotowane dla kobiet 40+ i dla tych osób faktycznie będzie to dobra propozycja. Natomiast jeśli chodzi o wybór to też baza produktów stale się tam poszerza.

  3. #3
    Wyrzucony z DoFo baka Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jun 2017
    Wiek
    34
    Postów
    142
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Kosmetyki

    Bardzo fajne są te kosmetyki do opalania https://tanexpert24.pl/ . Nie trzeba iść na solarium , wystarczy w domu piankę zaaplikować, odczekać parę godzin i gotowe. Teraz tak mało słońca to też nie sposób się opalić a fajnie jest mieć nieco ciemniejszą skórę

  4. #4
    Wyrzucony z DoFo mery1998 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2019
    Postów
    353
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Kosmetyki

    Zanim złożycie zamówienie na kosmetyki zobaczcie na stronę http://szukajpromocji.pl to tutaj jest wiele kodów zniżkowych i rabatów które można wykorzystać w internetowych drogeriach. Sprawdźcie co dzisiaj proponują jakie rabaty można wykorzystać. Na pewni można odebrać promocje na allegro czy do douglas.

  5. #5
    jankooo
    Guest

    Domyślnie Odp: Kosmetyki

    Żaden kosmetyk nie da takich efektów jak zabieg medycyny estetycznej. Zdecydowanie polecam wam się zainteresować mezoterapią - efekty są super, widoczne gołym okiem. Ze swojej strony na pewno mogę wam tutaj polecić takie urządzenia jak dr pen: https://www.permanent24.pl/pl/p/Dr-P...ezoterapia/136 które w tym przypadku sprawdza się znakomicie. Cenowo też wypada okej.

  6. #6
    karol3326778
    Guest

    Domyślnie Odp: Kosmetyki

    Ja każdemu mogę na pewno polecić sklep internetowy kosmetyki naturalne bez sls . Moja narzeczona w tym sklepie kupuje od bardzo dawna i zawsze z zakupów jest zadowolona.

  7. #7
    asia68 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2023
    Postów
    471
    Siła Reputacji
    2

    Domyślnie Odp: Kosmetyki

    Jeżeli szukacie kosmetyków do pielęgnacji ciała oraz twarzy, to polecam Wam sprawdzić stronę https://thegloow.com/pl/brand/3-health-labs-care , gdzie znajdziecie ofertę firmy Apis. W ich ofercie znajdziecie najróżniejsze, naturalne kosmetyki dla kobiet, zawierające minerały połączoną z witaminami.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. kosmetyki naturalne
    By Baranek17 in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 11-04-24, 11:56
  2. Kosmetyki
    By elacara in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-08-21, 23:28
  3. Kosmetyki
    By elacara in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-08-21, 11:16
  4. Kosmetyki
    By elacara in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 23-05-21, 12:11

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów