+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Gabinet medycyny estetycznej

  1. #1
    Wyrzucony z DoFo Baranek17 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2020
    Wiek
    35
    Postów
    329
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Gabinet medycyny estetycznej

    Jakie miejsca na Śląsku szczególnie polecacie jeżeli chodzi o zabiegi medycyny estetycznej? Szukam od jakiegoś czasu takiego miejsca, ale niestety żadna ze znajomych nie korzystała nigdy z takiej opcji i nie mam kogo zapytać

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Wyrzucony z DoFo Miki789 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jul 2020
    Wiek
    36
    Postów
    425
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Gabinet medycyny estetycznej

    Współczesna medycyna estetyczna daje nam naprawdę spore pole do popisy. Do wyboru mamy m.in.: wszelkiego typu zabiegi związane z modelowaniem poszczególnych elementów twarzy, czy wypełnianie zmarszczek o różnym charakterze, poprzez botox, mezoterapię igłową i wiele innych propozycji. Zresztą zerknij na http://lenartowiczclinic.pl/ . Na stronie klinki wszystko jest fajnie i przejrzyście rozpisane.

  3. #3
    slawek3321 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2021
    Wiek
    49
    Postów
    5
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Gabinet medycyny estetycznej

    Moja zona często chodzi do gabinetów medycyny estetycznej. Moim zdaniem to jest na pewno bardzo dobrze.
    __________________________________________________ _____________
    medyczna marihuana

  4. #4
    hush
    Guest

    Domyślnie Odp: Gabinet medycyny estetycznej

    A czy ktoś z was był może już w gabinecie medycyny estetycznej https://www.kn-estetic.pl/zabiegi/zamykanie-naczynek/ ? Pytam, ponieważ zainteresował mnie u nich zabieg na zamykanie naczynek. Moja mama ma cerę naczyniową i chciałabym wyleczyć ten problem, bo nie czuje się z tym komfortowo. A tak wszystko zawsze tuszuje kolektorem i podkladami.

  5. #5
    set
    Guest

    Domyślnie Odp: Gabinet medycyny estetycznej

    Ja miałam plastykę opadających powiek, które były moim największym kompleksem. Bardzo lubię się malować, ale do tej pory nie miałam powieki, na której mogłabym coś zrobić, do tego te opadające powieki wpływały na to, że wyglądałam na starszą niż jestem. Na szczęście skorzystałam z usług chirurga Łątkowskiego z kliniki w Polanicy-Zdroju, który wykonał mi ten zabieg. Super robota, nie widać nawet śladu po szwach, moje oczy wyglądają super. Mam w końcu podwójne powieki .

  6. #6
    jankooo
    Guest

    Domyślnie Odp: Gabinet medycyny estetycznej

    Jeśli prowadzicie gabinet medycyny estetycznej, to niezwykle ważne jest tutaj wyposażenie. Ze swojej strony mogę wam polecić hurtownię https://www.permanent24.pl/ z której sama regularnie korzystam. Posiadają bowiem szeroki asortyment, a przy tym rewelacyjne ceny - sprawdźcie sami.

  7. #7
    rla
    Guest

    Domyślnie Odp: Gabinet medycyny estetycznej

    Miałam wykonany laserowy lifting twarzy. Efekt jest niesamowity, naprawdę nie spodziewałam się, że moja skóra twarzy będzie po nim wyglądała tak dobrze. Na zabiegu byłam w gabinecie Esthe w Lublinie. Zabieg miałam dobrany do kondycji mojej skóry twarzy i tego, co chciałam osiągnąć. Zabieg przeprowadziła osoba kompetentna, lekarz, wszystko z zachowaniem bezpieczeństwa. Gorąco ich polecam, wykonali kawał dobrej roboty, w przystępnej cenie.

  8. #8
    kask
    Guest

    Domyślnie Odp: Gabinet medycyny estetycznej

    Ja próbowałam już różnych zabiegów, ale na moją skórę nic nie działa lepiej niż nieinwazyjna mezoterapia mikroigłowa. To jest zabieg, który robi z moją skórą prawdziwe cuda, ujędrnia ją, sprawia, że jest o wiele miększa w dotyku, wygląda młodziej, jest także odżywiona. Na zabiegi mezoterapii chodzę do gabinetu medycyny estetycznej Casolla https://casolla.pl/oferta/medycyna-estetyczna w Poznaniu. Ich oferta jest szeroka, mają naprawdę świetną obsługę, zabiegi wykonuje osoba kompetentna z doświadczeniem, są całkowicie dla mnie bezpieczne.

  9. #9
    Yartenas44 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jul 2021
    Wiek
    34
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Gabinet medycyny estetycznej

    A co sądzicie o tym wszystkim?

  10. #10
    Wyrzucony z DoFo mczay Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Wiek
    34
    Postów
    495
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Gabinet medycyny estetycznej

    A czy wiecie jakie urządzenia używają takie gabinety medycyny estetycznej to zabiegów? Tutaj https://shar-pol.pl/ możecie się z tym zapoznać. To urządzenia profesjonalne które dają najlepsze efekty, wiele klinik i szpitali też z nich korzysta.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Gabinet medycyny estetycznej
    By Baranek17 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 21-09-23, 16:41
  2. Gabinet medycyny estetycznej w Gliwicach
    By ringa in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 20-11-20, 17:03
  3. gabinet
    By lucaskruszyna in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 29-10-20, 12:09
  4. Gabinet dermatologiczny
    By anulex in forum Medycyna
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 28-06-11, 15:20
  5. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 19-07-09, 18:48

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów