+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Medycyna estetyczna

  1. #1
    karol3326778
    Guest

    Domyślnie Medycyna estetyczna

    Ostatnio zauważyłem że moja kochana małżonka czytała artykuł zabieg IPL i elektrokoagulacja idealne na cerę naczyniową .Z tego artykułu każdy dowie się bardzo dużo.

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    kask
    Guest

    Domyślnie Odp: Medycyna estetyczna

    W sumie spoko, poczytam chętnie. Ja jedyne co sobie zrobiłam do tej pory, to usta. Moje były bardzo wąskie, nawet jeżeli chciałam je powiększyć makijażem, to było to bezcelowe, bo wyglądało to po prostu komicznie. Zamiast tego powiększyłam je u chirurga Łątkowskiego z kliniki w Polanicy-Zdroju. To bardzo dobry specjalista, zna się na tym, co robi, on także pobrał ode mnie mój tłuszcz, którym usta były wypełniane. Fajnie było mieć troszkę tłuszczyku zebranego z obszaru, który zawsze uważałam za problematyczny . Oba zabiegi się powiodły, moje usta wyglądają lepiej niż wcześniej, chociaż to jest niedopowiedzenie. Uwielbiam ich nowy kształt i rozmiar, mimo że są powiększone, to nie wyglądają na napompowane czy nienaturalne.

  3. #3
    ryszard333w2e Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jun 2021
    Wiek
    38
    Postów
    5
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Medycyna estetyczna

    Dużo kobiet zajmuje się medycyną estetyczną. To na pewno jest bardzo dobrze.
    __________________________________________________ _
    https://www.tarnowskiegory.info/

  4. #4
    majakis
    Guest

    Domyślnie Odp: Medycyna estetyczna

    Myślę, że dzięki medycynie estetycznej sporo osób może pokonać swoje kompleksy. Na stronie https://chirurgplastyczny-krakow.pl/plastyka-ramion/ możecie poznać ofertę plastyki ramion. Ramiona są bardzo częstym powodem kompleksów u wielu osób. Na szczęście pod okiem doświadczonych specjalistów można zdziałać cuda i usunąć np. obwisłą skórę. Zabieg plastyki ramion polega na usunięciu nadmiaru wiotkiej skóry od wewnętrznej strony, aby wszystko wyglądało jak najbardziej estetycznie.

  5. #5
    ingo Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2021
    Postów
    15
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Medycyna estetyczna

    Ja chodzę na zabiegi endermologii, bo niestety mam ogromne problemy z cellulitem. Nie zrozumcie mnie źle, jest już o wiele lepiej, a endermologia działa prawdziwe cuda. Korzystam z tego typu usług w gabinecie Esthe w Lublinie. Tam mam szeroki wybór zabiegów z zakresu modelowania sylwetki, mają korzystne ceny, są jak najbardziej rzetelni. Zabiegi wykonują w odpowiednich warunkach no i, jak wspomniałam, działają świetnie. Szczerze ich polecam.

  6. #6
    hush
    Guest

    Domyślnie Odp: Medycyna estetyczna

    Ja też cenię sobie możliwości, jakie daje medycyna estetyczna. Gabinet https://medestetic-gliwice.pl/ to coś więcej jak medycyna estetyczna, ponieważ tam możecie znaleźć nawet świetne zabiegi z kosmetologii. Także zdecydowanie warto odwiedzić ten punt - zwłaszcza, że tam działają sprawdzeni specjaliści.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Medycyna estetyczna
    By karol3326778 in forum Moda
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 21-02-24, 10:27
  2. Medycyna estetyczna
    By karol3326778 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 22-09-23, 17:07
  3. Medycyna estetyczna
    By karol3326778 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-08-23, 15:32
  4. Medycyna estetyczna
    By karol3326778 in forum ELEKTRONIKA
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-12-20, 12:54
  5. Medycyna estetyczna
    By karol3326778 in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 24-11-20, 14:58

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów