+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Krem na Atopowe zapalenie skóry

  1. #1
    Wyrzucony z DoFo Miki789 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jul 2020
    Wiek
    36
    Postów
    425
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Krem na Atopowe zapalenie skóry

    Mam za sobą wizyty u wielu dermatologów i na tą chwilę nie udało mi się rozwiązać problemu suchej skory. Dodatkowo to wszystko też tam swędzi. Chwilami się nasila, chwilami znika, ale ani kremy nie działają ani szampony. Lekarze też nie bardzo są w stanie określić co to tak naprawdę jest więc jak macie jakiś sprawdzony krem albo coś co można na skórę stosować to dajcie znać.

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Wyrzucony z DoFo Baranek17 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2020
    Wiek
    36
    Postów
    329
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Krem na Atopowe zapalenie skóry

    My w przypadku AZS u dzieci stosujemy https://elinne.pl/pl/p/Emulsja-norma...orne-NOWOSC/40 i jesteśmy zadowoleni z jej działania. Wydaje mi się, że to dobra opcja bo oparta o naturalne składniki więc to dobry kierunek w pełni bezpieczna dla dzieci emulsja i między innymi dzięki niej uda się ograniczyć swędzenie a u dzieci to pewnie najbardziej kłopotliwe.

  3. #3
    ada71 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2021
    Postów
    31
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Krem na Atopowe zapalenie skóry

    Pytanie czy to faktycznie atopowe zapalenie skóry czy może łuszczyca? Te choroby są bowiem często mylone. Warto więc dobrze się zdiagnozować. Ewentualnie można zerknąć sobie tutaj https://www.centrumluszczycy.pl/pol_...zmian-442.html i zakupić preparaty na łuszczyce i sprawdzić czy działają. Jeśli okażą się skuteczne, to będzie to znak, że do tej pory diagnoza była błędna.

  4. #4
    Ludmiła Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2021
    Wiek
    36
    Postów
    7
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Krem na Atopowe zapalenie skóry

    Ja przy AZS używam emolientów z exomega control. Działają bardzo dobrze na moją skórę. Ważne tylko jest to, żeby stosować systematycznie a nie tylko wtedy gdy objawy choroby nasilają się. Balsam do ciała jest super. Stosuję go codziennie rano a wieczorem skóra nadal jest nawilżona. Dodatkowo łagodzi podrażnione miejsca oraz zmniejsza uczucie swędzenia. Dla mnie idealny

  5. #5
    Wyrzucony z DoFo mczay Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Wiek
    34
    Postów
    495
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Krem na Atopowe zapalenie skóry

    Istnieje wiele, skutecznych wyrobów medycznych, które mogą pomóc z uporaniem się nieprzyjemnych objawów egzemy. W swojej ofercie posiada je m.in. firma Ducray: https://www.ducray.com/pl-pl/produkt...ra/dexyane-med

  6. #6
    MagdaLunia Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Oct 2017
    Wiek
    33
    Postów
    48
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Krem na Atopowe zapalenie skóry

    Na taką skórę zwykłe kosmetyki zazwyczaj nie pomagają (przynajmniej mi nie pomogły). Dlatego kupuję w aptece dermokosmetyki, a dokładnie emolienty - krem oczyszczający do mycia i krem do suchej skóry dexeryl. To delikatne produkty, można je stosować codziennie, są hipoalergicznych i super nawilżają oraz natłuszczają skórę. U mnie się sprawdzają wiec warto spróbować.

  7. #7
    Adoni Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2019
    Wiek
    34
    Postów
    34
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Krem na Atopowe zapalenie skóry

    Ja stosuje mleczko z exomegi control. Jest lekkie więc bardzo dobrze i szybko się wchłania, a skóra po posmarowaniu jest nawilżona i zaopiekowana w 100%

  8. #8
    Wyrzucony z DoFo Mazina12 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2020
    Postów
    63
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Krem na Atopowe zapalenie skóry

    Z pewnością sprawdzi sie konopny, to najlepsze kosmetyki i skóra się swietnie po nich regeneruje. Sama kupuję w https://www.konopieizdrowie.pl/pl/producer/Annabis/27 Ich kosmetyki sa po prostu rewelacyjne.

  9. #9
    Arkadiusz1
    Guest

    Domyślnie Odp: Krem na Atopowe zapalenie skóry

    Grunt to dobrze zastanowić się nad tym, jakie środki mogłyby sprawdzić się w Waszym przypadku. Jeśli chodzi o kwestie związane z zakupem na przykład gaz do Waszego gabinetu, to śmiało możecie postawić na takie propozycje jak https://doochrony.pl/kategoria/gazy Weźcie je pod uwagę, bo dzięki temu będziecie w stanie znacząco zautomatyzować funkcjonowanie Waszej firmy. Moim zdaniem takie zakupy online są niesamowitym ułatwieniem, szczególnie w przypadku takich działalności, więc zdecydowanie powinniście wziąć to pod uwagę.

  10. #10
    Wyrzucony z DoFo matyja Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2020
    Postów
    98
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Krem na Atopowe zapalenie skóry

    Hej, a no właśnie wiem, że sporo osób ma z tym problemy, ale pomocne mogą okazać się konopie. Ja sama tego jeszcze nie próbowałam, ale wydaje mi się, że to będzie dobrym pomysłem. Ogólnie macie na przykład takich https://laume.pl/ producentów. Bardzo dobrze tworzą produkty, w dużej mierze naturalne.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Krem
    By Miki789 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 27-10-23, 17:05
  2. Krem
    By elacara in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 05-10-23, 09:20
  3. Krem
    By elacara in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-05-21, 21:36
  4. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-03-21, 08:48
  5. gdzie znajdę torby z prawdziwej skóry?
    By Baranek17 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 15-12-20, 10:48

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów