+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Zabiegi

  1. #1
    marzenaiks Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2020
    Wiek
    34
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Zabiegi

    Hej, Znacie w okolicach Zielonej Góry jakieś miejsce, gdzie można skorzystać z zabiegów likwidujących zmarszczki, poprawiających wygląd skóry? Mam wrażenie, że ostatni rok nie bardzo wpłynął na moja skórę korzystnie i szukam jakieś opcji, dzięki której będzie można nieco wrócić do tego co dawniej, żeby trochę się odmłodzić.

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    milenakol Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2020
    Wiek
    33
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Zabiegi

    Jeśli chcesz zadbać o odmłodzenie cery to myślę, że tym sensownym kierunkiem będzie skorzystanie z oferty http://www.ebolf.pl. Klinika, gdzie właśnie zajmują się medycyną estetyczną, ale korzystają z wielu innowacyjnych metod i zabiegów, więc faktycznie efektywność tych działań będzie faktycznie wysoka. Dla mnie takie miejsce, które rzeczywiście na tle innych klinik zdecydowanie się wyróżnia.

  3. #3

    Domyślnie Odp: Zabiegi

    Poczytaj sobie najpierw o konkretnych zabieg i spróbuj znaleźć miejsce specjalizujące się właśnie w tym kierunku. Możesz zajrzeć np. na http://www.dermoprofil.pl/. Jest tam kilka artykułów na tematy medycyny estetycznej.

  4. #4
    Małgosia77
    Guest

    Domyślnie Odp: Zabiegi

    Bardzo ważne jest też wyposażenie gabinetów zabiegowych. Bez tego nie ma tak naprawdę mowy o dobrze wykonanym zabiegu. U mnie w gabinecie sprzęt jest na bieżąco wymieniany, tak żeby praca była jak najbardziej komfortowa dla mnie, ale też żeby pacjentowi było wygodnie. Do tego jak człowiek widzi gabinet z przestarzałym sprzętem, to od razu rodzi się w nim niepokój i niechęć, a tego lepiej unikać.

  5. #5
    stefan2221 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Sep 2021
    Wiek
    46
    Postów
    3
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Zabiegi

    Bardzo ciekawy wątek. Z tego wątku naprawdę można się dużo dowiedzieć.
    _____________________________________________
    przyczepa gastronomiczna

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Zabiegi
    By lucaskruszyna in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 29-11-23, 09:53

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów