+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Problem z kredytem we frankach

  1. #1
    Wyrzucony z DoFo Miki789 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jul 2020
    Wiek
    36
    Postów
    425
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Problem z kredytem we frankach

    Hej, może ktoś z was ma za sobą starcie z bankiem jeśli chodzi o kredyt frankowy? Chce rozpocząć taką sprawę bo mój kredyt zamiast być mniejszy to kwota do spłaty jest ciągle bardzo wysoka. Tylko wydaje mi się że bez prawnika w ogóle trudno będzie podejmować walkę z bankiem. Więc jak ktoś z Was ma pod tym kątem jakąś sprawdzoną kancelarię to dajcie znać.

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Adoni Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2019
    Wiek
    34
    Postów
    34
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Problem z kredytem we frankach

    Bez prawnika w ogóle nie ma sensu sie za takie rzeczy brać. Tylko doświadczony w temacie adwokat jest w stanie ci pomóc. Zgłoś się do kancelarii, którą prowadzi Katarzyna Piętka - http://kancelariapietka.pl/. Tam każda umowa kredytowa jest analizowana indywidualnie, a klient jest rzetelnie informowany o możliwościach podważenia umowy. Jeśli nie ma szans na skuteczne podważenie umowy to też od razu cie o tym poinformują, co jest uczciwe i bardzo profesjonalne.

  3. #3
    MikulskiKrakow Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2020
    Wiek
    24
    Postów
    10
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Problem z kredytem we frankach

    Ojejku, prawnik, albo radca prawny, tylko to Cię ratuje

  4. #4
    lila00
    Guest

    Domyślnie Odp: Problem z kredytem we frankach

    Jeśli ktoś ma kredyt we frankach to ma problem i to spory. Na szczęście można teraz walczyć o swoje mając odpowiednią pomoc prawną. Inaczej to marne szanse, sama bym nic nie zdziałała. A tak mogę polegać na https://cleverstep.pl/ , którzy o kredytach frankowych wiedzą wszystko. Pierwszy krok to analiza umowy kredytowej, dodam że bezpłatna. Pozwala ocenić szanse i ustalić kolejne kroki. Z dużym zaangażowaniem podchodzą do sprawy.

  5. #5
    Max25 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jul 2020
    Wiek
    36
    Postów
    256
    Siła Reputacji
    4

    Domyślnie Odp: Problem z kredytem we frankach

    Kancelaria Rafała Sangowskiego w Poznaniu prowadzi sprawy związane z kredytami frankowymi więc ewentualnie kontakt z nimi będzie dobrym kierunkiem, jeśli chcesz jakichś roszczeń z tym związanych dochodzić.

  6. #6
    hush
    Guest

    Domyślnie Odp: Problem z kredytem we frankach

    Jak widać nieciekawa jest ta sytuacja z frankowymi kredytami. Dlatego uważam, że najlepiej czytać dużo na temat poszczególnych produktów finansowych. Chociażby możecie odwiedzić sobie finansowy blog ic-ekspertfinansowy.pl/blog tam znajdziecie wiele cennych wiadomości.

  7. #7
    Małgosia77
    Guest

    Domyślnie Odp: Problem z kredytem we frankach

    Ja też uważam, że najlepiej znaleźć dobrą pomoc dla frankowiczów. Banki często w umowach dołączają niezgodne z prawem klauzule i zapisy, dlatego warto to skonsultować z prawnikiem, który sporządzi opinię i ewentualnie będzie mógł reprezentować was przed sądem. Sprawa łatwa nie jest, ale w ostatnim czasie znacznie powiększyło się grono osób, które wygrały z bankami.

  8. #8
    OdFrankujemy Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2021
    Wiek
    24
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Problem z kredytem we frankach

    Ja serdecznie wam polecam prawników z odfrankujemy-twojkredyt.pl, dzięki nim, ja kredytu już nie mam

  9. #9
    Terroarrani Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2021
    Postów
    10
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Problem z kredytem we frankach

    Jeżeli mieszkasz na terenie Białegostoku lub po prostu całego Podlasia, to skontaktuj się koniecznie z pracownikami strony https://adwokatbialystok.pl/obsluga-prawna/ Najlepsze usługi radcy prawnego w okolicy należą właśnie do nich. Niejednokrotnie miałem zagwostkę prawdą w mojej firmie, a ich pomoc sprawdziła się idealnie. Najbardziej kompleksowe usługi w okolicy!

  10. #10
    Roberton Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2021
    Wiek
    24
    Postów
    10
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Problem z kredytem we frankach

    Teraz na topie są frankowicze i różne kancelarie specjalizują się w "kredytach we frankach" - poszukaj w necie coś na tą frazę - na pewno znajdziesz, zarówno w opcji online, jak i w swoim mieście czy okolicy.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Kto dobrze zajmuje się kredytem frankowym
    By Max25 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-07-21, 12:58
  2. Kredyty we frankach - pomoc
    By mczay in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 06-07-21, 18:03
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-08-07, 03:57
  4. problem z c
    By araj in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 05-09-06, 23:23
  5. Mam problem ;(
    By Kazel in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 20-07-06, 05:38

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów