+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Panele fotowoltaiczne

  1. #1
    Wyrzucony z DoFo Miki789 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jul 2020
    Wiek
    36
    Postów
    425
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Panele fotowoltaiczne

    Szukam porad w zakresie dotyczącym wyboru paneli fotowoltaicznych. Jak znacie kogoś kto się tym zajmuje i będziecie w stanie coś interesującego podpowiedzieć, jakie panele ewentualnie warto wybrać to chętnie skorzystam z podpowiedzi. Dajcie namiar jak ewentualnie cos możecie zaproponować.

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Max25 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jul 2020
    Wiek
    36
    Postów
    256
    Siła Reputacji
    4

    Domyślnie Odp: Panele fotowoltaiczne

    Polecam zwrócić uwagę na kogoś kto będzie w stanie podpowiedzieć jakie rozwiązania wybrać, sam w ogóle nie znałem tematu i tak naprawdę dopiero po rozmowie z firmą Green Energa dowiedziałem się nieco więcej na temat tego jak te instalacje się wykonuje i dzięki temu właściwie podjęcie decyzji też było łatwiejsze. Tak więc jeśli dla kogoś temat jest daleki to warto wybrać nie tylko wykonawcę, ale firmę, która będzie w stanie coś więcej na temat wykonania instalacji powiedzieć.

  3. #3
    Małgosia77
    Guest

    Domyślnie Odp: Panele fotowoltaiczne

    Fotowoltaika to naprawdę dobra i szybko zwracająca się inwestycja. Do tego pomaga ograniczyć zanieczyszczenia i zużycie surowców takich jak węgiel. Jeżeli planujesz zakładać panele fotowoltaiczne, na pewno przyda Ci si kontakt na dobrą firmę, która się tym zajmuje. Osobiście miałam przyjemność zatrudnić firmę https://el-var.pl/oferta/fotowoltaika/jawor która zajmuje się montażem paneli fotowoltaicznych w Jaworze. Poleciła mi ich przyjaciółka, dlatego nie miałam wątpliwości.

  4. #4
    hush
    Guest

    Domyślnie Odp: Panele fotowoltaiczne

    Dokładnie tak, fotowoltaika to doskonałe rozwiązanie- bo, i oszczędne, i jednocześnie proekologiczne. Jakby co możecie się zgłosić do firmy https://kratkienergy.com , która specjalizuje się od długiego czasu fotowoltaiką. Na nich naprawdę możecie polegać. Oni dla was mogą się montażem efektywnych systemów fotowoltaicznych.

  5. #5
    Małgosia77
    Guest

    Domyślnie Odp: Panele fotowoltaiczne

    Ja niedawno zdecydowałam się na panele fotowoltaiczne w Warszawie i nie żałuję. Okazuje się, że jest to świetna forma oszczędności i ochrony środowiska w jednym. Firma, która montowała mi fotowoltaikę załatwiła również dofinansowanie, dzięki czemu było mnie stać na tego typu inwestycję.

  6. #6
    Wyrzucony z DoFo mery1998 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2019
    Postów
    353
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Panele fotowoltaiczne

    Panele fotowoltaiczne to świetne rozwiązanie dla gospodarstw domowych, dlatego chciałbym Wam polecić instalacje fotowoltaiczne Poznań. Polecił mi ich znajomy, skorzystałem z ich usług i jestem zadowolony, wykonali świetny projekt, który wystarczy na zapotrzebowanie mojego gospodarstwa domowego.

  7. #7
    monia990
    Guest

    Domyślnie Odp: Panele fotowoltaiczne

    Jest opłacalna i to bardzo, szczególnie jeśli wybierzemy firmę https://eeef.pl/kontakt/ , dobrze wykonana instalacja to mniej problemów podczas jej używania. Można też kalkulować dużo większy zwrot z inwestycji, dzięki temu że instalacja będzie działać znacznie dłużej i bezawaryjnie. Myślę, że najważniejsze jest to, aby wybrać firmę, z której później jak najbardziej będziemy zadowoleni, dzięki czemu korzystanie z takiej fotowoltaiki nie będzie problematyczne.

  8. #8
    Roberton Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2021
    Wiek
    24
    Postów
    10
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Panele fotowoltaiczne

    Hejka,
    uważam, że na tą chwilę nie ma lepszej inwestycji, niż inwestycja w panele fotowoltaiczne w swoim domu. Inflacja szaleje, ceny nieruchomości idą w górę - zamontowana fotowoltaika na dachu podnosi znacznie wartość domu, prawda? A dzięki temu nie trzymamy pieniędzy "w skarpecie" - tylko inwestujemy i mamy zerowe rachunki za prąd. Najbardziej opłacalna jest instalacja fotowoltaiczna 10kw - tutaj: http://universun.pl/instalacja-fotowoltaiczna-10-kw/ jest to fajnie i przejrzyście opisane.

  9. #9
    MisiekPL
    Guest

    Domyślnie Odp: Panele fotowoltaiczne

    Na Twoim miejscu poradziłbym się kogoś bardziej doświadczonego, ponieważ na forum internetowym możesz zostać wprowadzony w błąd. Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci firmę http://evoltech.pl/pl/oferta. Zajmują się instalacją i serwisem systemów fotowoltaicznych. Posiadają wieloletnie doświadczenie poparte licznymi realizacjami. Sądzę, że bez problemu będą w stanie dobrać dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie.

  10. #10
    OlszarKa Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2022
    Wiek
    35
    Postów
    9
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Panele fotowoltaiczne

    Hejka. Co do paneli fotowoltaicznych to myślę, że zanim się zdecydujemy najpierw warto co nieco poczytać na ich temat chociażby czym myć takie panele https://e-energia.pl/mycie-paneli-fo...otowoltaiczne/

  11. #11
    asia68 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2023
    Postów
    449
    Siła Reputacji
    2

    Domyślnie Odp: Panele fotowoltaiczne

    Jakiś czas temu zdecydowałem się na zakup instalacji fotowoltaicznej oraz montaż pompy ciepła, dlatego skorzystałem z oferty polecanej mi firmy Passive Instal - fotowoltaika łódź . Wszystkie informacje o ich ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Dobre panele fotowoltaiczne
    By Miki789 in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 22-09-21, 23:23
  2. Dotacje na panele fotowoltaiczne
    By zaro in forum POLITYKA, WIADOMOŚCI
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 21-05-21, 07:56
  3. Panele fotowoltaiczne
    By Miki789 in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 30-12-20, 18:00
  4. Panele fotowoltaiczne
    By Baranek17 in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 18-09-20, 11:58
  5. Panele fotowoltaiczne
    By kosek77 in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-08-20, 10:23

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów