+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Sanatorium

1. Na górę | #1
    lucaskruszyna Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2020
    Siła Reputacji
    1

Domyślnie Sanatorium

Słyszałem kilka pozytywnych opinii na temat wyjazdów w okolice Odessy na kuracje solankowe, może ktoś się z tym spotkał i może coś podpowiedzieć, jeśli chodzi o taki kierunek wyjazdów? Warto się wybrać? A jeśli tak to na co ewentualnie zwrócić uwagę, jeśli planuje się taki wyjazd?

Najpopularniejsze wątki w tym dziale:

2. Na górę | #2
    sochaarek Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2020
    Siła Reputacji
    1

Domyślnie Odp: Sanatorium

Zdecydowanie jeśli chodzi o sanatoryjne wyjazdy do innych krajów to Kujalnik będzie dobrym wyborem. Natomiast lepiej właśnie wybrać się w ramach gotowych turnusów jak za pośrednictwem https://wyjazdpozdrowie.pl/, niż na własną rękę, bo to jednak teren objęty obecnie różnymi dziwnymi wydarzeniami więc bezpieczniej będzie wybrać się zorganizowaną grupą. Co do skuteczności leczenia w tym miejscu będziecie mocno zaskoczeni.

3. Na górę | #3
    Grazka123 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2020
    Siła Reputacji
    0

Ja właśnie byłam parę razy w sanatorium i własnie ostatnio jedna z Pań poleciła mi suplement na ból stawów ponieważ miałam taki problem ale właśnie te tabletki mi pomoły. Znalazłam je na tej stronie internetowej i wiecej infromacji na ten temat również tam znajdziecie. Polecam

4. Na górę | #4
    mery1998 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2019
    Siła Reputacji
    2

Może wybierzcie się do sanatorium drogi oddechowe tutaj możecie odpocząć i naprać siły psychicznej i fizycznej po chorobach. Zapisujcie się na różne zabiegi czy turnusy rehabilitacyjne. na stronie macie całą ofertę oraz kontakt do nich i wszystkie potrzebne informacje. Miejsce to jest znane i polecane warto się tam wybrać.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia