+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Adwokat

  1. #1
    Wyrzucony z DoFo lucaskruszyna Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2020
    Wiek
    34
    Postów
    454
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Adwokat

    Czy możecie się podzielić waszymi historiami rozwodowymi, jak podeszliście do wyboru adwokata, jak to się wszystko zaczęło? Wszystkie wskazówki mile widziane.

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Wyrzucony z DoFo sochaarek Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2020
    Wiek
    33
    Postów
    425
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Adwokat

    Na konsultacje dotyczące rozwodu, ogólnie przygotowania całego planu zgłosiłem się do dr Adama Gautiera w Gdańsku. U mnie się zaczęło od tego, że żona zagroziła zabraniem dziecka do kochanka, o którym nie miałem pojęcia. Wszystko się posypało nagle, ale tak właśnie działają kobiety i gdyby nie adwokat to bym prawdopodobnie oszalał. Bardzo merytoryczny facet, od razu mi naświetlił, jak się sprawy mają, co muszę zrobić. Bardzo, a to bardzo mnie uspokoił, a wtedy najbardziej potrzebowałem kogoś zaufanego do pomocy. Rozliczenia poza tym dość elastyczne.

  3. #3
    Nomi32 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2019
    Wiek
    36
    Postów
    11
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Adwokat

    Zgłoś sie do mecenasa Pawła Odoleckiego http://adwokatodolecki.elk.pl/. Prowadzi on praktykę w Ełku, ale przyjmuje sprawy z całej Polski. Przeprowadzał mój rozwód i jestem mu bardzo wdzięczna, bo zajął się wszystkim kompleksowo i z dużym wyczuciem. Jest świetnym specjalistę od prawa rodzinnego, a do każdej sprawy podchodzi z pełnym zaangażowaniem.

  4. #4
    MikulskiKrakow Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2020
    Wiek
    24
    Postów
    10
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Adwokat

    Ja do dziś dziękuję moje prawnikowi mikulski.krakow.pl za szybkie załatwienie sprawy

  5. #5
    lila00
    Guest

    Domyślnie Odp: Adwokat

    zawsze lepiej z adwokatem

  6. #6
    patka12
    Guest

    Domyślnie Odp: Adwokat

    Tak naprawdę mnie na to żeby wziąć adwokata to przyjaciółka mi doradziła. Pamiętam jak mówiła, że nigdy nie wiadomo co w trakcie sprawy może wyniknąć i w sumie miała racje. Mi pomagał adwokat Łukasz Węgłowski, ma kancelarię w Szczecienie, ale działa w całym zachodniopomorskim z tego co wiem. Bardzo doświadczony, to muszę przyznać. Polegałam na nim w 100% i miałam pełne zaufanie. Dobrze mieć takiego adwokata.

  7. #7
    kijkami
    Guest

    Domyślnie Odp: Adwokat

    U mnie rozwód zakończył się na pierwszej rozprawie, ale to wszystko zasługa dobrego adwokata bo gdyby to żona miała tego lepszego to pewnie ciągnęłoby się to miesiącami. Ale wystarczyło zebrać dowody, pokierowano mnie bardzo dobrze co i jak mówić i to przyniosło efekty. W Krakowie dlatego jak szukacie pomocy prawnej to odsyłam na Urzędniczą do https://cpstanicka.pl/ . Sprawy dotyczące podziału majątku, ustalenia opieki nad dzieckiem również prowadzą. I to naprawdę bardzo profesjonalnie i rzetelnie.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Adwokat
    By lucaskruszyna in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 21-08-21, 22:31
  2. Adwokat
    By lucaskruszyna in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 15-07-21, 08:00
  3. Adwokat
    By lucaskruszyna in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 06-07-21, 20:49

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów