+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Drzwi

1. Na górę | #1
    Wyrzucony z DoFo lucaskruszyna Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2020
    Siła Reputacji
    0

Domyślnie Drzwi

Chce kupić nowe drzwi do domu. W sumie dwie pary bo drzwi główne i drugie od wejścia z garażu. Ogólnie zależy mi wiadomo na dobrej jakości i raczej myślę o drzwiach drewnianych. Jak kogoś w okolicy Białegostoku macie to dajcie znać.

Najpopularniejsze wątki w tym dziale:

2. Na górę | #2
    Wyrzucony z DoFo sochaarek Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2020
    Siła Reputacji
    0

Domyślnie Odp: Drzwi

Mam wrażenie, że jeśli chodzi o Białystok to oferta Diadom będzie najlepsza. Na stronie https://diadom.pl/okna/ masz ofertę jeśli chodzi o okna, ale to co będzie istotne to, że u nich masz bardzo sprawnie, szybko realizowane zamówienia. Okna często są po kilku dniach gotowe, firma ma swoich montażystów więc faktycznie masz to wszystko kompleksowo przez nich przygotowane.

3. Na górę | #3
    hush
    Guest

Jakbym miała dla siebie teraz wybierać drzwi, to szczerze mówiąc postawiłabym na firmę https://vrata.pl/k/drzwi-zewnetrzne-drewniane/ . Tam można skorzystać z bardzo atrakcyjnych ofert, bo mają solidne, nowoczesne drzwi i też atrakcyjne ceny.

4. Na górę | #4
    dziadzialuki Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2021
    Siła Reputacji
    0

Zastanawiam się nad zakupem drzwi antywłamaniowych do mieszkania

5. Na górę | #5
    szostkakapi Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jun 2021
    Siła Reputacji
    0

Zastanawiam się, czy wymiana drzwi ma sens, czy może wzmocnić tylko zamki

6. Na górę | #6
    Arkadiusz1
    Guest

Normalna sprawa. Ja na pewno mogę Wam już teraz podpowiedzieć, byście postawili przede wszystkim na jak najwyższą jakość wybieranych przez Was rozwiązań. Na pewno warto zwrócić uwagę na takie drzwi jak https://www.smartdoor.pl/wybor-drzwi...t/3-synergy-in Sporo osób poleca je ze względu na podwyższone zabezpieczenia przeciwko włamaniu, dzięki czemu całe mieszkanie jest znacznie bezpieczniejsze.

7. Na górę | #7
    floe Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2021
    Siła Reputacji
    1

Ja mam tylko z Wrocławia i okolic, ale jeżeli ktoś tutaj szuka właśnie stąd, to polecam serdecznie firmę Okna-Drzwi Kisiel. Oni mają bardzo dobrej jakości drzwi zewnętrzne i wewnętrzne. Jeżeli chodzi o drzwi zewnętrzne, to macie do wyboru drzwi stalowe, drewniane, aluminiowe oraz panelowe. My mamy drzwi stalowe z bardzo fajną okleiną. Wyglądają fenomenalnie, a przy tym działają niezawodnie. Są szczelne, mają odpowiednie parametry cieplne, no i są wytrzymałe, na czym mocno nam zależało. Kupiliśmy je w dobrej cenie, a ta firma je oraz pozostałe drzwi, skutecznie zamontowała.

8. Na górę | #8
    lewandowska
    Guest

A co z ościeżnicą do tych drzwi? Czy masz już wybrane najlepsze rozwiązanie? Wydaje mi się, że ościeżnica regulowana będzie bardzo dobrą opcją. Zapoznaj się z takimi ościeżnicami na stronie sklepu internetowego Golddoor .

9. Na górę | #9
    Małgosia77
    Guest

Drzwi do hoteli to też bardzo ważna kwestia. Dzięki nim goście mogą czuć się swobodnie, dobrze dobrane drzwi nadają też stylu pomieszczeniom, więc warto zwracać uwagę na model i kolor. Polecam firmę DrzwiWroc, która robi drzwi szyte na miarę waszych potrzeb.

10. Na górę | #10
    Benkit Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jun 2021
    Siła Reputacji
    0

Jak zależy Ci na wysokiej jakości to sprawdź sobie drzwi stalowe od KMT. Obczaj sobie ich model Passive 75 ma bardzo dobrą izolacyjność termiczną. Do tego mają zamek listwowy hakowy, co zwiększa komfort ich użytkowania.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)