+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 20

Temat: Ubrania męskie

  1. #1
    Wyrzucony z DoFo sandra90002 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2019
    Postów
    72
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Ubrania męskie

    Właśnie mam w planach kupić sweter dla męża. Czy możecie polecić mi coś fajnego?

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    monia990
    Guest

    Domyślnie Odp: Ubrania męskie

    Też planuję zrobić mężowi jakiś fajny prezent i właśnie się rozglądam, jakie swetry męskie warto dla niego wybrać. Troszkę nie wiem, na co dokładnie zwracać uwagę, ale liczę na to, że mężczyźni podpowiedzą mi jakieś fajne rozwiązanie. Wybierać swetry raczej dopasowane czy troszkę luźniejsze? Mój mąż w swetrze nigdy nie chodził, ale sam powiedział, że chętnie kupiłby dla siebie taki, więc chętnie zrobię mu niespodziankę. Koniecznie dajcie znać, co powinnam wybierać! Na pewno sprawdzę wszystkie Wasze podpowiedzi!

  3. #3
    kijkami
    Guest

    Domyślnie Odp: Ubrania męskie

    Szukaj w sieci, bez problemu znajdziesz. Można w dobrej cenie w ten sposób kupić naprawdę fajne ubrania, od swetrów, koszulek po odzież wierzchnią. Zerknij na https://www.denley.pl/pol_m_Odziez-m...owe-16176.html takie płaszcze to też konieczny element garderoby dorosłego mężczyzny. Nie zawsze i nie wszędzie w końcu można założyć sportową kurtkę i dobrze w niej wyglądać. Sam się z wiekiem o tym przekonałem. DO tego płaszcze są całkiem wygodne i ciepłe.

  4. #4
    hush
    Guest

    Domyślnie Odp: Ubrania męskie

    A co robicie ze starymi ubraniami, wszelkimi w których już nie chodzicie? Ja uważam, że ciuchy damskie, czy męskie można wystawić przykładowo na pokato.pl . Jak nie za darmo , to za gotówkę. Jest wiele ludzi, którzy kupują w takich miejscach i naprawdę dobrze na tym wychodzą. Także warto się tam rozglądnąć.

  5. #5
    Wyrzucony z DoFo kaziapifko Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2020
    Wiek
    33
    Postów
    118
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Ubrania męskie

    W Desportivo znajdziesz bardzo duży wybór męskich ubrań sportowych. Są to między innymi różnego rodzaju kurtki: https://desportivo.pl/pl/p/Kurtka-Ni...645550-010/626. Sklep ten oferuje także odzież i obuwie damskie oraz dziecięce.

  6. #6
    karol7331 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2020
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Ubrania męskie

    Bardzo fajne rzeczy znajdziesz na https://phenotype.pl , bluzy, kurtki, spodnie itp. Swetry też się pojawiają czasem

  7. #7
    DamianSt1
    Guest

    Domyślnie Odp: Ubrania męskie

    Jeżeli nie do końca znasz się na modzie to warto poszukać konkretnych wskazówek, zarówno jeżeli chodzi o te wersje sportowe, jak i bardziej eleganckie, czy na co dzień. Jak macie wolną chwilę to zajrzyjcie sobie na https://meskiportal.pl/ skąd ja czerpię dawkę konkretnej wiedzy, także co do uprawiania sportu ale i trochę więcej wiedzy można znaleźć na temat naszych kobiet

  8. #8
    artur93er Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2021
    Wiek
    33
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Ubrania męskie

    Ja pierwszy raz od kilku lat kupiłem golf i przyznam, że czuję się w nim dobrze

  9. #9
    kajaklukasz Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2021
    Wiek
    33
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Ubrania męskie

    Ja wymieniam raz na kilka lat całą szafę i znów mam spokój na kilka lat

  10. #10
    andrzejdudek Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2021
    Wiek
    34
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Ubrania męskie

    Ja jestem na etapie poszukiwania garnituru na wesele przyjaciela

  11. #11
    słavka
    Guest

    Domyślnie Odp: Ubrania męskie

    Teraz to wszystko praktycznie można zamówić przez internet. Mój mąż to nawet woli w ten sposób niż chodzić po sklepach. W sumie to co zamawialiśmy to wszystko dobre, łącznie z rozmiarem. Nawet ostatnio kupiona marynarka na https://repablo.com/kropki/ okazała się świetnym wyborem. W sumie to ja męża namówiłam, wszystkie co ma to w ciemnych kolorach. Dla odmiany teraz szarą kupił ten mój przystojniak.

  12. #12
    CiekawyTooomek Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2021
    Wiek
    37
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Ubrania męskie

    Myślę, że teraz wszyscy kupują ubrania przez internet.

  13. #13
    Wyrzucony z DoFo mery1998 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2019
    Postów
    353
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Ubrania męskie

    Chciałbym Wam polecić sklep internetowy - http://podkrawatem.com.pl, w którym znajdziecie rozbudowaną oferte eleganckich ubrań dla mężczyzn. Moim zdaniem każdy mężczyzna powinien przynajmniej kilka koszul w swojej szafie. Co o tym sądzicie?

  14. #14
    DuEteX Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jul 2019
    Wiek
    31
    Postów
    5
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Ubrania męskie

    A myślałeś może o odzieży używanej?

  15. #15
    kijkami
    Guest

    Domyślnie Odp: Ubrania męskie

    Ubrania męskie? Teraz nie ma naprawdę problemu aby znaleźć idealną odzież męską na każdą okazję. Jeszcze nie tak dawno temu ubierałem się głównie na sportowo, jakaś koszulka, luźne spodnie, obuwie wygodne. Ale udało się zmienić pracę i do biura wymagają zupełnie innego stylu ubierania się. A ja w szafie miałem jedną koszulę tak naprawdę. Znajomy polecił mi zamówić ubrania online, wybrałem koszule Giacomo Conti z krótkim rękawem, spodnie, marynarki, również akcesoria jak paski, zegarek. Okazało się, że jeśli postawi się na jakość to te ubrania są naprawdę bardzo wygodne a mi w nich jest wyjątkowo dobrze.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. ubrania
    By Dawid02333 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 24-03-24, 21:26
  2. Buty męskie
    By sandra90002 in forum Moda
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 22-04-22, 10:25
  3. Męskie obuwie
    By ringa in forum Hobby
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 16-09-21, 13:22

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów