+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Temat: Adwokat

  1. #1
    Wyrzucony z DoFo lucaskruszyna Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2020
    Wiek
    34
    Postów
    454
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Adwokat

    Jakie macie doświadczenia z prawnikami rozwodowymi w Gdańsku i czy jest ktoś, kto szczególnie dba o zabezpieczenie interesów dzieci przy tym trudnym procesie rozstania? Pytam trochę z ciekawości, a trochę ze względu na sytuację rodzinną. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Wyrzucony z DoFo sochaarek Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2020
    Wiek
    33
    Postów
    425
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Adwokat

    Dla mnie rozwód to była absolutna życiowa porażka. Jest taka tabela poziomu stresu spotykana w materiałach o samorozwoju. Rozwód podobno daje ogromny poziom niepokoju w ciele, umyśle, na poziomie zbliżonym do śmierci bliskiej osoby i tak faktycznie jest. Do adwokata w Gdańsku, dr Adama Gautiera trafiłem w kompletnej rozsypce, jako rogacz, z odebranym dzieckiem, jako wróg praktycznie całej rodziny. Ratowała mnie kawalerka własna, jeszcze kupiona przed małżeństwem i oszczędności, które ulokowałem na czarną godzinę bez wiedzy żony. Gdyby nie to pewnie sznur. Co mogę powiedzieć. Bez najlepszego adwokata, jaki jest na rynku to nawet nie idź do sądu rodzinnego, bo zostaniesz rozjechany walcem feminizmu, tak bym to powiedział. Sędzia zawsze stoi po stronie kobiety, ja innego scenariusza nigdy u nikogo nie słyszałem.

  3. #3
    Wyrzucony z DoFo matyja Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2020
    Postów
    98
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Adwokat

    Miewamy różne problemy z prawem. Niestety, ale tak być może. I dobrze jest wiedzieć, że od tego jest oczywiście internet. Tutaj takie kancelarie jak Gawor https://gaworkancelaria.pl/kontakt po prostu są łatwo dostępne. Wpiszesz w wyszukiwarkę hasło "kancelaria" z lokalizacją, albo z dręczącym Cię problemem i nie ma sprawy. Ja sama też jestem chętna na poszukiwanie kogoś, kto mi pomoże z rozwodem. Mam dość mojego męża.

  4. #4
    patka12
    Guest

    Domyślnie Odp: Adwokat

    Z pomocy adwokata również korzystałam tyle, że ze Szczecina. Tam właśnie znajduje się kancelaria Łukasza Węgłowskiego. Moja sprawa również dotyczyła rozwodu, do tego z orzekaniem o winie. Dlatego tym bardziej zależało mi na profesjonalnym wsparciu i pomocy. Bardzo to wszystko przeżyłam i jeszcze nie do końca doszłam do siebie mówiąc szczerze. Ale jestem wdzięczna, że mogłam liczyć na pana Łukasza.

  5. #5
    Adoni Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2019
    Wiek
    34
    Postów
    34
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Adwokat

    W sprawach rodzinnych polecam kancelarię Magdaleny Karaczun - http://karaczun.com.pl/. Ma ona doświadczenie w zakresie prowadzenia spraw o: podział majątku, rozwód i separację, alimenty (między małżonkami, alimenty dla dzieci), związanych z ograniczeniem władzy rodzicielskiej, pozbawieniem władzy rodzicielskiej, wykonywaniem kontaktów z dziećmi, dotyczących ustalenia pochodzenia dziecka, ubezwłasnowolnienie. Jest rzeczowa, rzetelna i kompetentna. Ma też dobre, empatyczne podejście do klienta. Jest godna zaufania i polecenia.

  6. #6
    RomualdinioOo Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2021
    Wiek
    37
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Adwokat

    Ja to nigdy nie korzystałem z pomocy takiego adwokata.

  7. #7
    imagination Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2020
    Postów
    40
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Adwokat

    W Gdańsku nie znam, ale w Warszawie mogę polecić kancelarię http://www.adwokat-skiba.pl/. Pomogła bliskiej mi osobie napisać pozew o rozwód oraz wspierała pod względem prawnym na każdym etapie sprawy w sądzie. Są bardzo zaangażowani i skuteczni.

  8. #8
    choinka
    Guest

    Domyślnie Odp: Adwokat

    Myślę, że jeżeli chodzi o Płock, to dobrym prawnikiem jest pan Kamil Flatow z kancelarii https://plock-adwokat.pl/ . Ogólnie zajmuje się bardzo szerokim spectrum prawnym, dlatego trudno mi będzie wymienić, co dokładnie leży w jego kwestii. Moe odwiedzicie stronę www i napiszecie do niego? Dzięki temu będziecie mieli pewność, czy właśnie w waszym problemie wam pomoże, czy nie. Powodzenia.

  9. #9
    Wyrzucony z DoFo baka Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jun 2017
    Wiek
    34
    Postów
    142
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Adwokat

    Adwokat musi mieć dobre podejście, bo co z tego że się zna, ale nie umie wytłumaczyć kwestie ludzkim językiem? Na szczęście pan Gajda z kancelarii https://gajda-adwokat.pl/ właśnie taki jest , w dodatku sympatyczny. Na rzeczy oczywiście zna się bardzo dobrze - sprawa poprowadzona do końca z wynikiem pomyślnym

  10. #10
    Wyrzucony z DoFo mery1998 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2019
    Postów
    353
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Adwokat

    Polecam wam zgłosić się do adwokat tczew to profesjonalny człowiek z dużym doświadczeniem. Specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych oraz świadczy pomoc prawną na rzecz Klientów indywidualnych. Udziela też porad prawnych w zakresie szeroko pojętego prawa gospodarczego i cywilnego, e prawa pracy, prawa podatkowego, prawa administracyjnego.

  11. #11
    lila00
    Guest

    Domyślnie Odp: Adwokat

    Nigdy nie miałam problemów natury prawnej, żeby był mi potrzebny adwokat. Sytuacja zmieniła się kiedy zaciągnęłam kredyt we frankach. Też nie od razu, tylko już w trakcie spłaty zaczął się problem z rosnącymi ratami. Z resztą nie tylko ja byłam w takiej sytuacji. Jak się później okazało banki stosowały niedozwolone zapisy. Teraz trzeba to jakoś odkręcić, dochodzić swoich praw wobec banku. Dlatego nie siedzę z założonymi rękami tylko jak się dowiedziałam o https://cleverstep.pl/ , że zajmują się pomocą frankowiczom, to od razu zgłosiłam się do nich. Po bezpłatnej analizie umowy zdecydowałam się na współpracę z nimi, którą sobie bardzo chwalę. Sam człowiek nic by nie zrobił.

  12. #12
    walter Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2021
    Wiek
    35
    Postów
    11
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Adwokat

    Często ludzie biorą na rozprawy sądowe też detektywa, który prowadził dla nich prywatne śledztwo. Często taki Prywatny detektyw Łódź ma lepsze dowody niz adwokat i jest skuteczniejszy

  13. #13
    hush
    Guest

    Domyślnie Odp: Adwokat

    Często działania adwokatów wspierane są bacznie przez usługi detektywistyczne. W końcu zanim kogoś się posądzi potrzebne są dowody, a samemu często trudno jest je zdobyć. Poza tym nie zawsze nasze dowody będą wiarygodne dla sędziego. Co innego jak chodzi o zebrane materiały przez takie firmy, jak agencja detektywistyczna https://detektywi.net/cennik-uslug-detektywistycznych/ , która ma licencje.

  14. #14
    BOBERTOWSKI Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2021
    Wiek
    36
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Adwokat

    Ja nie znam żadnego dobrego adwokata.

  15. #15

    Domyślnie Odp: Adwokat

    Ja to serdecznie polecam adwokat Szczecin, super działa, szybko i skutecznie

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Adwokat
    By lucaskruszyna in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 21-08-21, 22:31
  2. Adwokat
    By lucaskruszyna in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 15-07-21, 08:00
  3. Adwokat
    By lucaskruszyna in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 06-07-21, 20:49

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów