+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: lean management

  1. #1
    Wyrzucony z DoFo lucaskruszyna Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2020
    Wiek
    34
    Postów
    454
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie lean management

    Tak naprawdę lean management czy jak to mówią szczupłe zarządzanie to super opcja, która podobno w wielu firmach się bardzo dobrze sprawdza. Natomiast jeśli chciałbym to u siebie wprowadzić to trzeba by też znaleźć jakieś rozwiązania, dzięki którym jakoś pracowników można byłoby na to nieco naprowadzić, przygotować. Sam nie jestem jednak na tyle pod tym kątem przygotowany, żeby to wdrożyć więc przydałby mi się ktoś z zewnątrz, kto by się tym zajął.

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Wyrzucony z DoFo sochaarek Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2020
    Wiek
    33
    Postów
    425
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: lean management

    Mamy za sobą wprowadzenie lean managament i współpracowaliśmy pod tym kątem z kursami firmy Lean Action Plan (https://kursylean.pl/). Jeśli chcesz mieć to kompleksowo zorganizowane u siebie to warto się z nimi skontaktować. Firma, która sprawnie sobie z tym radzi, mam wrażenie, że nawet jeśli ktoś jest zielony w temacie to od początku do końca wszystko wyjaśnią.

  3. #3
    kijkami
    Guest

    Domyślnie Odp: lean management

    Myślę, że sposób zarządzania trzeba dopasować do konkretnej firmy, zarządu, zespołu. Nie ma jednej uniwersalnej metody która sprawdzi się wszędzie. Na szczęście są firmy które są w stanie obiektywnie ocenić co jest do poprawy jeśi chodzi o sposób zarządzania i co zrobić aby wzmocnić pozycję prezesa, sami zobaczcie na stronę https://www.impactinternational.com/...ie-przywodztwa . Silne przywództwo na każdym szczeblu organizacji umożliwia szybszy rozwój, adaptację i osiąganie rezultatów biznesowych.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Lean
    By lucaskruszyna in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-12-20, 15:02
  2. Dwóch gniewnych ludzi / Anger Management
    By araj in forum FILM,TEATR
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-12-09, 03:26

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów