+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Okna i drzwi

  1. #1
    Wyrzucony z DoFo sochaarek Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2020
    Wiek
    33
    Postów
    425
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Okna i drzwi

    Buduje dom w okolicach Supraśla i szukam jakieś firmy lokalnie, która może dostarczyć mi okna i drzwi. Najlepiej kompleksowo zarówno drzwi zewnętrzne jak i potem w trakcie wykończenia wewnętrzne. Jak coś sensownego możecie zaproponować, jakąś firmę, która będzie to sprzedawała, ewentualnie może jeśli od razu też zajmie się montażem to będzie też wygodne dla mnie.

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Wyrzucony z DoFo lucaskruszyna Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2020
    Wiek
    34
    Postów
    454
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Okna i drzwi

    Jak liczysz na dobrze przygotowane drzwi to również sprawdzaj czy firma ma swoich montażystów. Tak jak kupowałem okna i drzwi za pośrednictwem https://diadom.pl/drzwi/ to było dla mnie super wygodne, że nie musiałem się martwić o sprawy techniczne. Pracownicy firmy przyjechali z gotowymi drzwiami i zajęli się montażem. Właściwie ten kto będzie kupował ze swojej strony nie musi nic wielkiego zrobić. Wybierasz drzwi, czekasz na to jak będą gotowe, a potem już tylko umawiasz się na montaż.

  3. #3
    Wyrzucony z DoFo mczay Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Wiek
    34
    Postów
    495
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Okna i drzwi

    Co do okien i drzwi to ja do mojego mieszkania zamawiałem okna pcv bo był to najtańszy wybór, cena grała dla mnie rolę. Ale jeśli dla was nie to warto kupić okna drewniane, mają lepszą izolacyjność. Tutaj https://okna.waw.pl/poradnik/jakie-o...czy-aluminiowe w tym artykule możecie więcej poczytać o rodzajach okien i ich parametrach.

  4. #4
    Konik09 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2020
    Wiek
    34
    Postów
    139
    Siła Reputacji
    5

    Domyślnie Odp: Okna i drzwi

    Jeśli poszukujesz wysokiej jakości stolarki okiennej, która jest zarówno nowoczesna, jak i ciepła, warto wybór skonsultować ze specjalistami i na pewno warto w przypadku Poznania sprawdzić ofertę firmy Domega w Poznaniu. Mają oni bogatą ofertę stolarki okiennej i drzwiowej do domu. Zespół pracowników odznacza się doświadczeniem, a firma oferuje produkty od renomowanych producentów oraz wykonuje profesjonalny montaż. Przed podjęciem decyzji warto odwiedzić ich stronę internetową i zapoznać się z ich realizacjami, aby ocenić, czy odpowiada to Twoim oczekiwaniom.

  5. #5
    asia68 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2023
    Postów
    449
    Siła Reputacji
    2

    Domyślnie Odp: Okna i drzwi

    Podczas budowy mojego domu wiele materiałów budowlanych zamawiałem w polecanym mi sklepie z chemią budowlaną Greinplast, gdzie znajdziecie m.in. zaprawy tynkarskie . Moim zdaniem posiadają bardzo atrakcyjne ceny.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Okna i drzwi
    By lucaskruszyna in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 30-12-23, 12:36
  2. Szukam firmy, która robi okna i drzwi
    By lucaskruszyna in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 04-08-23, 18:03
  3. Okna PCV
    By mczay in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 07-09-21, 23:57
  4. Okna i drzwi
    By sochaarek in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 21-07-21, 22:49

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów