+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: profesjonalna psychoterapia

  1. #1
    Wyrzucony z DoFo Baranek17 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2020
    Wiek
    36
    Postów
    329
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie profesjonalna psychoterapia

    Interesuje mnie poważna, profesjonalna psychoterapia, głównie w nurcie psychodynamicznym w Białymstoku. Do kogo iść, żeby nie wydać kasy bez żadnych efektów? Jeżeli macie dobre kontakty, specjalistów to chętnie poczytam. Dzięki z góry za odpowiedzi.

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Wyrzucony z DoFo Miki789 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jul 2020
    Wiek
    36
    Postów
    425
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: profesjonalna psychoterapia

    Pokonałem przerażający wstyd w sytuacjach towarzyskich na psychoterapii w gabinecie Pomocni, dojeżdżałem specjalnie do Białegostoku, na Waryńskiego, bo mieszkam trochę poza miastem. Przekonałem się do psychoterapii, bo bez niej nie znalazłbym pracy za granicą, a na tym mi bardzo zależało. Musiałem się zmienić po prostu, a nie było już czasu za bardzo. Polecam gorąco osobom, które są na granicy i potrzebują po prostu ostatniego popchnięcia. Warto i jeszcze raz warto. A a z kim rozmawiać? Na początek o panią Ewę pytaj, na pewno cię naprowadzi na rozsądne rozwiązania.

  3. #3
    Małgosia77
    Guest

    Domyślnie Odp: profesjonalna psychoterapia

    Nie jest łatwo wybrać dobrego specjalistę, gdy jest tak wiele gabinetów psychologicznych w każdym mieście. Ja miałam akurat problemy z lękami sennymi, myślałam na początku, że to tylko jednorazowa sytuacja, gdy pewnej nocy zaczęłam krzyczeć przez sen nie mogąc się obudzić. Niestety, zaczęło zdarzać się to coraz częściej, aż powoli zaczęłam się bać zasypiać, na szczęście pomógł mi psychoterapeuta ze Śródmieścia w Warszawie i od teraz sypiam spokojnie.

  4. #4
    monia990
    Guest

    Domyślnie Odp: profesjonalna psychoterapia

    Może psycholog? Nie wiem dokładnie z czym się mierzysz. Ja ze swoimi problemami chodziłam na psychoterapię do https://www.neuro-care.pl/poradnie-i...oterapeutyczna. Na terapii przepracowywałam wiele tematów, między innymi moje problemy z niskim poczuciem własnej wartości. Uważam, że terapia była u mnie skuteczna i jest ze mną już o wiele, wiele lepiej. Myślę, że bardzo dobrze, że szybko podjęłam decyzję o leczeniu, bo to również miało znaczenie w szybkim powrocie do zdrowia. Trzymam za Was kciuki!

  5. #5
    Arkadiusz1
    Guest

    Domyślnie Odp: profesjonalna psychoterapia

    Oczywiście, że tak! W dużej mierze liczy się przecież to, byście zawsze byli w stanie najkorzystniej wyjść na takiej terapii. Właśnie dlatego powinniście dobierać taką opiekę jak chociażby https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ Warto bardziej zgłębić ten temat, bo zawsze chodzi o Wasze dobro. Tutaj nie powinno być miejsca na jakiekolwiek ryzyko.

  6. #6
    janek443 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2020
    Wiek
    39
    Postów
    59
    Siła Reputacji
    4

    Domyślnie Odp: profesjonalna psychoterapia

    Teraz na pewno bardzo dużo osób korzysta z bardzo dobrej oferty https://centrum-probalans.pl i to na pewno jest bardzo dobrze. Nawet mojemu znajomemu powiedziałem ,że dobrze zrobi jak z tej oferty skorzysta.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Psychoterapia Białystok
    By Miki789 in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-10-23, 13:16
  2. Psychoterapia Białystok
    By Miki789 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 05-10-23, 09:21
  3. Profesjonalna myjnia samochodowa
    By karol3326778 in forum POKÓJ PRAWDY
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 05-08-21, 18:16
  4. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 06-02-06, 18:06

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów