+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Sklep z naturalnymi kosmetykami

  1. #1
    Wyrzucony z DoFo Baranek17 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2020
    Wiek
    35
    Postów
    329
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Sklep z naturalnymi kosmetykami

    Znacie jakiś sklep, który specjalizuje się w sprzedaży naturalnych kosmetyków? Potrzebuje dobrego sprzedawcy, który będzie w stanie zagwarantować faktycznie dobre jakościowo kosmetyki. W teorii tych różnych kosmetyków na rynku jest sporo, ale jak się bliżej tym zainteresowałem to się okazuje, że niewiele z tych kosmetyków jest faktycznie naturalnych.

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    korciak94 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2020
    Wiek
    29
    Postów
    23
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Sklep z naturalnymi kosmetykami

    Zależy o jakie kosmetyki naturalne ci chodzi, ja bardzo lubię kosmetyki z olejkami konopnymi, one też w dużej mierze są naturalne no i świetnie się u mnie sprawdzają. Tutaj możesz sobie zobaczyć - https://konopieizdrowie.pl/pl/producer/Annabis/27 ja szczególnie polecam je osobą które mają problemy z cerą - pięknie łagodzą

  3. #3
    karol3326778
    Guest

    Domyślnie Odp: Sklep z naturalnymi kosmetykami

    Jeśli ktoś chce przeczytać bardzo interesujący artykuł to polecam kosmetyki naturalne dla urody .Sam o tym artykule dowiedziałem się bardzo przypadkowo.

  4. #4
    Wyrzucony z DoFo reszka Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2020
    Wiek
    34
    Postów
    49
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Sklep z naturalnymi kosmetykami

    jesli chodzi o naturalne kosmetyki, to zerknijcie sobie na ta nowa serie bielendy, eco nature, dla mnie rewelacja, dobry sklad, fajna cena , czeego chciec wiecej

  5. #5
    lila00
    Guest

    Domyślnie Odp: Sklep z naturalnymi kosmetykami

    Mogę taki polecić, Ecobotox. Już mnie tam znają, ponieważ od czasu do czasu robię jedno większe zamówienie na Ecobotox, również dla koleżanek z pracy. Jak jedna z nas coś odkryje świetnego, to reszcie z naszego babskiego zespołu mówi o tym. Właśnie ja odkryłam szarą glinkę https://ecobotox.com/product/marokan...zara-ghassoul/ , która może być stosowana do zabiegów na ciało, włosy czy twarz. W ogóle w tym sklepie jest więcej kosmetyków, wszystkie z Maroka pochodzą. Super skład to podstawa.

  6. #6
    Wyrzucony z DoFo Miki789 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jul 2020
    Wiek
    36
    Postów
    425
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Sklep z naturalnymi kosmetykami

    Kosmetyki z dodatkiem róży - https://e-naturalne.pl/pl/c/Seria-Renew-Rose/156 to nowa oferta przygotowana przez sklep e-naturalne i wydaje mi się, że to dobry wybór dla tych osób, które starają się szukać dla siebie naturalnych kosmetyków. Jak potrzebujesz dobrych produktów to warto zwrócić uwagę na tą ofertę.

  7. #7
    hush
    Guest

    Domyślnie Odp: Sklep z naturalnymi kosmetykami

    Najlepsze są kosmetyki naturalne, one zawsze sprawdzą się do każdego typu cery. Najważniejsze jest to jednak, że są skuteczne w działaniu. Nie obciążają skóry leczy dają jej mnóstwo cennych właściwości. Na stronie https://www.perfumesco.pl/kosmetyki-naturalne możecie wyszukać dla siebie wysokiej jakości produkty naturalne. Warto odwiedzić tą drogerię , ponieważ mają atrakcyjne ceny i sprawdzone marki.

  8. #8
    Wyrzucony z DoFo mczay Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Wiek
    34
    Postów
    495
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Sklep z naturalnymi kosmetykami

    Sklepy internetowe z kosmetykami to jest coś co ja często odwiedzam, tutaj https://eveline.pl/makijaz/usta/konturowki aktualnie szukam dla siebie nowej konturówki do makijażu. Tam zawsze są jakieś dobre wyprzedaże i wybór duży, stacjonarnie nie zawsze tak jest.

  9. #9
    Wiki11 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2021
    Wiek
    25
    Postów
    2
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Sklep z naturalnymi kosmetykami

    Spróbuj zastosować kosmetyki od firmy Naturikkę, Polska marka która wprowadza wyłącznie naturalne kosmetyki przygotowane z przemyślanych receptur więc można liczyć na ich ofertę. Dobra jakość produktów a jednocześnie sensowne ceny więc dla wielu osób powinna to być dobra propozycja.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Sklep z naturalnymi kosmetykami
    By Miki789 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 18-12-23, 11:28
  2. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 29-10-20, 12:32
  3. Sklep...
    By Simmek in forum Co Cię wkurza?
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 03-02-06, 14:21

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów