+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: kosmetyki naturalne

  1. #1
    Wyrzucony z DoFo Baranek17 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2020
    Wiek
    36
    Postów
    329
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie kosmetyki naturalne

    Znacie jakiś sklep, który specjalizuje się w sprzedaży naturalnych kosmetyków? Potrzebuje dobrego sprzedawcy, który będzie w stanie zagwarantować faktycznie dobre jakościowo kosmetyki. W teorii tych różnych kosmetyków na rynku jest sporo, ale jak się bliżej tym zainteresowałem to się okazuje, że niewiele z tych kosmetyków jest faktycznie naturalnych.

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Wyrzucony z DoFo mery1998 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2019
    Postów
    353
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: kosmetyki naturalne

    Świetne naturalne i ekologiczne kosmetyki znajdziecie na stronie stronie naturalne kosmetyki bez sls i parabenów to nowa firma która pojawiła się na rynku całkiem niedawno. Kosmetyki sto procent naturalne produkowane z najlepszych składników, przebadane i sprawdzone. Naprawdę idealne dla skóry delikatnej i wrażliwej. Ja polecam je serdecznie.

  3. #3
    karol3326778
    Guest

    Domyślnie Odp: kosmetyki naturalne

    Wczoraj mojej koleżance powiedziałem żeby zdecydowała się dowiedzieć o kawitacji ultradźwiękowej w gabinecie kosmetycznym .Ona mi powiedziała że na ten temat przeczytała artykuł https://www.kreatywna.pl/uroda/kawit...anie-sylwetki/ .

  4. #4
    Wyrzucony z DoFo Miki789 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jul 2020
    Wiek
    36
    Postów
    425
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: kosmetyki naturalne

    Ja regularnie kupowałam kosmetyki w sklepie E-naturalnie i od jakiegoś czasu mają też nową serię produktów w składzie z różą - https://e-naturalne.pl/pl/c/Seria-Renew-Rose/156. Możesz na to zwrócić uwagę, bo produkty są bardzo delikatne i faktycznie może to być dla Ciebie dobry wybór.

  5. #5
    karol3326778
    Guest

    Domyślnie Odp: kosmetyki naturalne

    Na pewno warto kupić bardzo dobry olejek cbd 25% . Ten olejek cbd powinna mieć każda kobieta w tym kraju. Moja małżonka ma od bardzo dawna ten olejek cbd 25%.

  6. #6
    kijkami
    Guest

    Domyślnie Odp: kosmetyki naturalne

    Żona nam zamawia z dobrym składem kosmetyki koreańskie na https://4seasonsbeauty.pl/ . Głównie naturalne składniki, bez parabenów, substancji zapachowych. Kosmetyki wegańskie, nie są testowane na zwierzętach ale co najważniejsze są po prostu skuteczne. I wydajne, cena dlatego już nie wydaje się taka wysoka.

  7. #7
    hush
    Guest

    Domyślnie Odp: kosmetyki naturalne

    Tak, kosmetyki naturalne, faktycznie są super. Właśnie znalazłam super sklep https://madamnatura.pl gdzie naprawdę interesujące mają oferty. Tak sobie myślę, że u nich dokonam zakupu kilku produktów. Z tego co widzę oni oferują wyłącznie ekologiczne produkty, które nie mają w sobie żadnych szkodliwych substancji.

  8. #8
    every Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Oct 2020
    Postów
    38
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: kosmetyki naturalne

    Ja przerzuciłam się na naturalną pielęgnację, a miejsce, gdzie kupuje kosmetyki to hurtownia kosmetyczna Szczecin. Od czasu kiedy stosują taką pielęgnację nie mam już problemów z cerą, a takie kosmetyki wcale nie są drogie.

  9. #9
    Wiki11 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2021
    Wiek
    25
    Postów
    2
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: kosmetyki naturalne

    Kosmetyki produkowane przez firmę Naturikkę (www.naturikke.pl) mogą być dobrą dla Ciebie opcją. Firma stosuje wyłącznie starannie selekcjonowane składniki, blisko 98% naturalnych dzięki czemu faktycznie produkty są w pełni bezpieczne. Poza tym mam takie wrażenie, że te kosmetyki są faktycznie delikatne dla cery, a na tym właśnie mi zależało.

  10. #10
    asia68 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2023
    Postów
    466
    Siła Reputacji
    2

    Domyślnie Odp: kosmetyki naturalne

    Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu internetowego z kosmetykami i środkami do higieny osobistej, to polecam Wam sprawdzić ofertę sklepu Amway, gdzie znajdziecie m.in. Omega-3 dla dzieci . Posiadają bardzo rozbudowaną ofertę, dostosowaną do najróżniejszych potrzeb swoich klientów.

  11. #11
    EsteraB984 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2022
    Postów
    16
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: kosmetyki naturalne

    Z tymi naturalnymi kosmetykami też trzeba uważać, bo czasami mogą mieć składnik, który mega uczulają. Na pewno mogą okazać się spoko prezentem, podobnie zresztą jak biżuteria https://bluetopaz.com.pl/lancuszki-zlote-c-20.html

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. kosmetyki naturalne
    By Baranek17 in forum Hobby
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 26-09-21, 12:11
  2. Gdzie zamawiacie kosmetyki naturalne ?
    By Miki789 in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 31-08-21, 21:54
  3. Gdzie kupujecie kosmetyki naturalne
    By Miki789 in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 24-03-21, 11:42
  4. Naturalne metody planowania rodziny
    By Nazwisko in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 30-11-06, 18:24

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów