+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Temat: Fotowoltaika

  1. #1
    Wyrzucony z DoFo lucaskruszyna Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2020
    Wiek
    34
    Postów
    454
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Fotowoltaika

    Od jakiegoś czasu myślę o tym, żeby się zdecydować zmienić nieco swoje gospodarstwo i zrobić sobie fotowoltaikę. Tylko tak naprawdę nie mam o tym większego pojęcia i dlatego jestem zdany na kogoś kto mi to wszystko dobrze zaplanuje. Więc jak macie jakąś firmę, z którą można w tym zakresie współpracować to dajcie znać.

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Wyrzucony z DoFo sochaarek Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2020
    Wiek
    33
    Postów
    425
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Fotowoltaika

    Zdecydowanie możesz zapoznać się z ofertą na stronie www.EndlessEnergy.pl – firma ma bardzo duże doświadczenie na rynku i wykorzystuje sprzęty znany firm więc masz też gwarancje, że taka instalacja będzie na wysokim poziomie technicznym. Jeśli na tym będzie Ci zależało to faktycznie ta oferta powinna być dobrym wyborem i warto mieć ją na uwadze.

  3. #3
    Wyrzucony z DoFo reszka Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2020
    Wiek
    34
    Postów
    49
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Fotowoltaika

    z doswiadczenia moge polecic firme Levada, sa naprawde swietni, znaja sie na rzeczy. maja duzy wybor paneli, wszystko kompleksowo ogarniaja

  4. #4
    hush
    Guest

    Domyślnie Odp: Fotowoltaika

    Jak widać, coraz więcej ludzi myśli o tego typu rozwiązaniach dla siebie i bardzo dobrze. Ja też planuje korzystać z zielonej energii. Jest to bardzo kosztownie opłacalne, a druga strona medalu w ten sposób możemy zadbać lepiej o swoje środowisko. Związku z tym planuje zgłosić się do firmy re:spect energy , która oferuje prąd z najlepszych źródeł odnawialnych.

  5. #5
    monia990
    Guest

    Domyślnie Odp: Fotowoltaika

    Żeby na cokolwiek się zdecydować, to najpierw trzeba mieć wiedzę. Tym bardziej, że wiele osób może mieć wątpliwości z różnych względów, nie tylko ekonomicznych. Najprostsze pytanie to takie czy warto zakładać u siebie panele fotowoltaiczne. Dobrze porozmawiać z kimś, kto już takie ma u siebie. Dwa, to w necie można wiele informacji znaleźć. Tak jak ja na https://budowadomu24.pl/jak-rozbudow...otowoltaiczna/ trafiłam. Może i wam się ten artykuł przyda.

  6. #6
    lila00
    Guest

    Domyślnie Odp: Fotowoltaika

    Temat wielu jest znany, ale czy na tyle, żeby podejmować konkretne decyzje co do takiej inwestycji u siebie. Dobrze porozmawiać z kimś kto już takie panele fotowoltaiczne ma u siebie. Również w necie można wiele przydatnych informacji znaleźć, na przykład na https://terenbudowy.net/fotowoltaika...ie-jak-za-ile/ . Macie tam opisane jakie są rodzaje instalacji, jakie koszty trzeba ponieść i jeszcze inne. Według mnie bardzo przydatne.

  7. #7
    every Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Oct 2020
    Postów
    38
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Fotowoltaika

    Ja polecam oświetlenie fotowoltaiczne - luxmat.pl. Spełniło moje oczekiwania i od tego czasu polecam znajomym.

  8. #8
    DamianSt1
    Guest

    Domyślnie Odp: Fotowoltaika

    W mojej opinii jak najbardziej warto poświęcać coraz więcej uwagi energetyce odnawialnej, tym bardziej że ten rynek coraz lepiej się rozwija i daje dobre możliwości oszczędzania oraz zarabiania. Jeżeli ogólnie interesujecie się OZE, ale również rynkiem paliw, ciepłownictwem, technologią to polecam zajrzeć na portal https://energia360.pl/ gdzie znajdziesz naprawdę sporo konkretnych wskazówek i artykułów jak się to wszystko rozwija i w jaki kierunku właśnie idzie

  9. #9
    cabacew Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2020
    Wiek
    27
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Fotowoltaika

    Efekt fotowoltaiczny jest wykorzystywany do pomiaru intensywności padającego światła (np. w fotodiodach) lub do wytwarzania energii elektrycznej w ogniwach słonecznych. Ze względu na różnice w strukturze materii, konieczne jest rozróżnienie pomiędzy efektem fotowoltaicznym w nieorganicznych strukturach krystalicznych, np. w bateriach krzemowo-krystalicznych, a półprzewodnikami polimerowymi w polimerowych ogniwach słonecznych. Tego i wielu innych rzeczy można się nauczyć, jeśli się odpowiednio spędza czas, zamiast grać w automatach https://darmowegry-online.pl/

  10. #10
    Małgosia77
    Guest

    Domyślnie Odp: Fotowoltaika

    Znacie jakieś sprawdzone firmy, które wykonują instalacje fotowoltaiczne w dobrych cenach, od A do Z? Słyszałam sporo pozytywnych opinii na temat https://fotowoltaika.innex.pl/oferta/ , przejrzałam ich ofertę i chyba poproszę ich o wstępną kalkulację kosztów. Przeliczyłam na darmowym kalkulatorze online, że będzie to inwestycja, która dość szybko się zwróci, dlatego chciałabym niedługo zamontowac panele fotowoltaiczne u mnie w domu.

  11. #11
    Robert79 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2021
    Postów
    44
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Fotowoltaika

    Jeżeli fotowoltaika to koniecznie pompa ciepła będziemy mieli wówczas ogrzewanie za darmo

  12. #12
    Małgosia77
    Guest

    Domyślnie Odp: Fotowoltaika

    Jeżeli chodzi o panele fotowoltaiczne w Środzie Śląskiej, to mogę wam z doświadczenia polecić firmę el-var. Mają wykwalifikowanych pracowników, którzy bez problemu potrafili wytłumaczyć mi, jak taka instalacja działa, za co płacę i wiele innych. Według mnie to bardzo ważna, żeby klient miał wszystkie informacje na temat tego co kupuje.

  13. #13
    kask
    Guest

    Domyślnie Odp: Fotowoltaika

    My od dawna chcieliśmy sobie zafundować fotowoltaikę, ale szukaliśmy dobrej firmy, która zajmuje się, tym tematem. W końcu taką zleźliśmy i jest to firma A-OneGroupSolution http://a-onegroupsolutions.eu/ ze Skarszew. To bardzo rzetelni ludzie, przygotowali nam projekt, dostosowali moc instalacji do naszego zapotrzebowania, profesjonalnie wykonali montaż. Nie mamy na co narzekać, to firma, z która łatwo się dogadać, zresztą sami ogarnęli nam nawet wszystkie formalności. Opłaca się skozrtatć z ich usług, to godni polecenia ludzie.

  14. #14
    CiekawyAlbi Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2021
    Wiek
    37
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Fotowoltaika

    Zastanawiałem się kiedyś nad zamontowaniem sobie takiej fotowoltaiki w domu, ale potem zobaczyłem ile to kosztuje i nie wiem czy chciałbym ryzykować to, że ta inwestycja mi się potem nie zwróci. Co o tym sądzicie?

  15. #15
    Wyrzucony z DoFo mery1998 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2019
    Postów
    353
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Fotowoltaika

    Wszystkim zainteresowanym tematem chciałbym polecić oferte pewnej firmy. Jeżeli zastanawiacie sie nad instalacją fotowoltaiczną w Waszym domu, to zdecydowanie mogę Wam polecic fotowoltaika sierpc. Sam skorzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony z pracy, która dla mnie wykonali.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Fotowoltaika
    By lucaskruszyna in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 06-07-21, 14:10
  2. Fotowoltaika
    By deborah in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-06-21, 16:46
  3. Fotowoltaika
    By magdap in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 06-05-21, 23:51

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów