+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Drukarka

  1. #1
    Wyrzucony z DoFo lucaskruszyna Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2020
    Wiek
    34
    Postów
    454
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Drukarka

    Jakie usługi w zakresie wydruku 3d uważacie za najbardziej istotne dla waszej działalności?

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Wyrzucony z DoFo sochaarek Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2020
    Wiek
    33
    Postów
    425
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Drukarka

    Jak zależy Ci na standardowych, tanich filamentach Pet-G to proponuję katalog https://f3dfilament.com/, można zamawiać w dużych opakowaniach. No i bierzesz filamenty od ludzi, którzy faktycznie sami realizują wydruki 3D, rozumieją fundamenty prototypowania, więc to nie jest tak, że tylko sklep internetowy, ale też wiedza za tym stoi, doświadczenie.

  3. #3
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Drukarka

    Oh, to zalezy jakiego typu wydruk jest ci potrzebny. Jesli dildo ma byc tylko dla ciebie, to polecam aliexpress, ale jesli ma byc do dupy dla ciebie i przyjaciela (przyjaciolki) to definitywnie opcje chinskie odpadaja w zwiazku z tym, ze chinole maja male pindole, wiec nawet nic nie poczujesz, a nie ma nic bardziej deprymujacego, niz wysluchiwanie "wlozyles juz czy jeszcze nie". W tym wypadku najlepsze bylyby produkty dostepne w sklepie z drukarkami dla afroamerykanow na stronie assrammer.com. Tanio, przystepne i w roznych kolorach. Slyszalem ze najpopularniejsze wydruki w 3d sa oczywiscie we wszystkich kolorach teczy.

    Kurde, Araj, wez zlikwiduj to forum, bo wyglada na to ze placisz abonament tylko po to, by jakies zjeby za 20 groszy za posta sie tu produkowaly.
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  4. #4
    DamianSt1
    Guest

    Domyślnie Odp: Drukarka

    Jeśli szukacie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości sprzętów do swojego firmowego biura, to koniecznie weźcie pod uwagę ofertę sklepu https://ale.pl/ gdzie będziecie mogli liczyć na szeroki wybór propozycji m.in marki HP. Ja sobie do użytku domowego zamówiłem sobie urządzenie Wielofunkcyjne HP DeskJet 2720 All-in-One 3XV18B, natomiast są oczywiście wersje bardziej zaawansowane. Można też złapać niezłą promocję

  5. #5
    Wyrzucony z DoFo sandra90002 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2019
    Postów
    72
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Drukarka

    Jaką polecacie?
    ___
    book of ra symulator

  6. #6
    imagination Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2020
    Postów
    40
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Drukarka

    Nie korzystam z takich urządzeń

  7. #7
    hush
    Guest

    Domyślnie Odp: Drukarka

    Natomiast jak poszukujecie naprawdę dobrej jakości, wydaje tusze do swojej drukarki, to zdecydowanie warto tutaj postawić na firmę https://www.drukuj24.pl/kategoria/brother-280.html . Tam kupicie coś odpowiedniego dla siebie, jestem przekonana. No i co ważne w dużo korzystniejsze cenie.

  8. #8
    lila00
    Guest

    Domyślnie Odp: Drukarka

    W temacie drukarek jakie są teraz dostępne na rynku to wiele modeli robi naprawdę duże wrażenie ze względu na to co potrafią. Mam tutaj głównie na myśli takie urządzenia, które wykorzystują technologię druku w trójwymiarowej przestrzeni. Zerknijcie sobie jak wygląda duża drukarka przemysłowa 3D , a przede wszystkim jakie możliwości daje. Dzięki niej można drukować w 3D modele w całości, bez konieczności ich dzielenia na części. Wielkość pola roboczego jest można powiedzieć imponująca. Jakie to ułatwienie taki sprzęt.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Drukarka etykiet
    By magdap in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11-01-21, 13:34
  2. Drukarka 3D...
    By portia in forum Komputery, sprzet audio-video  
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 10-03-07, 16:08

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów