+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Fotowoltaika

  1. #1
    Wyrzucony z DoFo lucaskruszyna Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2020
    Wiek
    34
    Postów
    454
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Fotowoltaika

    Jesteście w stanie podpowiedzieć jakąś firmę, która może zrobić dla mnie instalacje fotowoltaiczną? Szukam kogoś kto oczywiście będzie w stanie to wszystko zamontować i potem będzie gwarantował obsługę techniczną ale również kogoś takiego, kto wcześniej mi taką instalację zaplanuje i podpowie jak powinna być wykonana.

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Wyrzucony z DoFo sochaarek Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2020
    Wiek
    33
    Postów
    425
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Fotowoltaika

    Sprawdź sobie informacje na stronie www.EndlessEnergy.pl i może się z nimi skontaktuj. Ja byłem w podobnej sytuacji, że kompletnie nie miałem wiedzy na temat tej instalacji i tego jak się ją wykonuje więc dla mnie faktycznie ta pomoc ze strony pracowników firmy była bardzo istotna, dużo się dowiedziałem na temat tego jak instalacja funkcjonuje, co jest najważniejsze. Potem zaproponowali konkretne rozwiązania i obecnie instalacja pracuje, super się sprawdza.

  3. #3
    Wyrzucony z DoFo reszka Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2020
    Wiek
    34
    Postów
    49
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Fotowoltaika

    z czystym sumieniem moge polecic firme Levada, ich ekipa u mnie montowala panele fotowoltaiczne. wszystko zrobione jak nalezy, widac ze na codzien sie tym zajmuja

  4. #4
    hush
    Guest

    Domyślnie Odp: Fotowoltaika

    Mnie też właśnie zainteresowała fotowoltaika zabrze . Coraz więcej słychać o takich rozwiązaniach i coraz więcej ludzi decyduje się na takie na nie. Także chyba faktycznie takie instalacje mają sens- co wy na to? A jaka według was jest najlepsza firma od tego typu instlacji?

  5. #5
    set
    Guest

    Domyślnie Odp: Fotowoltaika

    Fotowoltaika to świetny pomysł, sami się na nią zdecydowaliśmy, dodatkowo obecnie jest kilka programów dofinansowujących taką inwestycję, z których chętnie skorzystaliśmy, Doradztwem, dopasowaniem instalacji fotowoltaicznej i samym jej montażem zajęła się u nas firma piTERN z Dąbrowy pod Poznaniem https://www.pitern.pl/dom-oferta. Ich oferta jest kompleksowa, naprawdę wykonali kawał dobrej roboty przy wszystkich pracach, bez najmniejszego problemu się z nimi dogadaliśmy, polecam ich serdecznie.

  6. #6
    Gaja Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2020
    Postów
    14
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Fotowoltaika

    Moim zdaniem warto zainteresować się fotowoltaiką Lublin https://sm-project.pl/fotowoltaika-lubelskie/ Specjaliści z Solar Masters Project przeanalizują zapotrzebowanie na energię elektryczną w Twoim gospodarstwie domowym, dobiorą odpowiednią moc instalacji, pomogą w wyborze odpowiednich paneli słonecznych, inwertera i całego osprzętu. Zajmą się montażem całej instalacji, a w razie potrzeby oferują również usługę serwisu fotowoltaiki.

  7. #7
    monia990
    Guest

    Domyślnie Odp: Fotowoltaika

    Polecacie?

    ___
    subskrypcje youtube

  8. #8
    floe Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2021
    Postów
    54
    Siła Reputacji
    4

    Domyślnie Odp: Fotowoltaika

    Sami także postawiliśmy na panele fotowoltaiczne. Nie ma to jak prawie darmowy prąd. Można przecież zbilansować aż 80% zapotrzebowania, co w perspektywie nawet kilku miesięcy przynosi ogromne oszczędności. Naszą instalację zamontowała i dopasowała firma piTERN https://www.pitern.pl/fotowoltaika z Dąbrowy pod Poznaniem. To bardzo rzetelni ludzie, są kompetentni i mają doświadczenie, dzięki czemu spisali się świetnie. Polecam ich gorąco.

  9. #9
    lila00
    Guest

    Domyślnie Odp: Fotowoltaika

    Bardzo ważne jak już zdecydujemy się na fotowoltaikę to żeby polegać na profesjonalnych i doświadczonych firmach. W sumie nie dziwię się, że coraz więcej osób prywatnych oraz firm decyduje się na takie rozwiązanie. Zupełnie inaczej kształtują się koszty energii. Jedyne co to na początek trzeba zainwestować, ale są też dofinansowania. W tym temacie kilku przydatnych informacji dowiedziałam się dzięki https://energia.rp.pl/sponsorowane/31511-prad-ze-slonca , wam też polecam.

  10. #10
    Wyrzucony z DoFo sandra90002 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2019
    Postów
    72
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Fotowoltaika

    W każdym domu można zamontować fotowoltaikę, jak się dowiedziałam, nie ważne jest to jaki macie dach domu. Zarówno na dachu płaskim, jak i dachu skośnym jest opcja na zamontowanie paneli fotowoltaicznych. Więcej o tym poczytacie sobie na https://jestemnikon.pl/lifestyle/dom...oltaiczne-faq/ . Wydaje mi się, że najlepiej najpierw wszystko sobie doczytać, aby później wiedzieć, co wybrać dla naszego domu, aby było to dobre i przede wszystkim wygodne dla każdego rozwiązanie.

  11. #11
    Wyrzucony z DoFo mery1998 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2019
    Postów
    353
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Fotowoltaika

    Wszystkim zastanawiającym sie nad instalacją fotowoltaiczną zdecydowanie moge polecić usługi solary legionowo , ponieważ uważam, że są to najlepsi specjaliści w swojej branży. Jeżeli jesteście zainteresowani to wszelkie informacje o ich usługach znajdziecie na stronie.

  12. #12
    majakis
    Guest

    Domyślnie Odp: Fotowoltaika

    Chyba każdy z nas wie, że mając dom koszty jego utrzymania są spore, a energia elektryczna jest coraz droższa. Fotowoltaika jest świetną opcją na oszczędności, ale także dbałość o naszą planetę. Koniecznie przeczytajcie artykuł, z którego dowiecie się dużo ciekawostek z branży. Warto dowiedzieć się jakie są istotne elementy wpływające na czas zwrotu inwestycji jaki jest Rzeczywisty uzysk z instalacji fotowoltaicznej.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Fotowoltaika
    By lucaskruszyna in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 26-06-21, 22:05
  2. Fotowoltaika
    By deborah in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-06-21, 16:46
  3. Fotowoltaika
    By magdap in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 06-05-21, 23:51

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów