+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: problem z pms

  1. #1
    lila00
    Guest

    Domyślnie problem z pms

    Miesiąc w miesiąc borykam się z silnymi dolegliwościami przed i w trakcie miesiączki. Nie zawsze przeciwbólowe pomagają. Jak wy sobie radzicie w te dni?

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    słavka
    Guest

    Domyślnie Odp: problem z pms

    Witaj w klubie, zdaję sobie sprawę z twojego problemu. Chociaż ja z pomocą ginekologa pozbyłam się dokuczliwego pms. Za którymś razem doszłam do wniosku, że nie mam siły się tak męczyć w miesiąc miesiąc. Doradził antykoncepcję.

  3. #3
    lila00
    Guest

    Domyślnie Odp: problem z pms

    słavka i teraz jest lepiej? co to za antykoncepcja?

  4. #4
    słavka
    Guest

    Domyślnie Odp: problem z pms

    Bez porównania lepiej. Na początek ginekolog mi tabletki przepisał. A, że dobrze się po nich czułam i dolegliwości związane z pms ustąpiły to przy nich zostałam i cały czas je biorę. Teraz też to krwawienie jest dużo mniejsze.

  5. #5
    lila00
    Guest

    Domyślnie Odp: problem z pms

    A mogę Cię prosić o nazwę tych tabletek?

  6. #6
    słavka
    Guest

    Domyślnie Odp: problem z pms

    Jasne, te moje to belara. Najlepiej wybierz się do ginekologa, możesz zapytać o te tabletki. Mi bardzo pomogły. Z pewnością lekarz doradzi Ci coś skutecznego , a też zbada przy okazji.

  7. #7
    lila00
    Guest

    Domyślnie Odp: problem z pms

    Tak, masz rację. Dzisiaj dzwoniłam i zwolnił się termin, w piątek już mam wizytę. Dziękuję za wszystkie informacje, pomocne są dla mnie.

  8. #8
    set
    Guest

    Domyślnie Odp: problem z pms

    Sama miałam problemy z okresem, co później przerodziło się w problemy z zajściem w ciążę. Było to dla mnie bardzo ciężkie, bo jednak mocno się staraliśmy, mój ginekolog powiedział, że nie wie o co chodzi, więc skorzystałam z pomocy o wiele bardziej rzetelnego specjalisty, czyli profesora Grzegorza Jakiela, w jego gabinecie w Lublinie https://www.ginekologjakiel.com.pl/zakres-zainteresowan. To jest kompetentny i doświadczony lekarz, który specjalizuje się w problemach z niepłodnością. Dzięki dobrze poprowadzonemu leczeniu, a wcześniejszej diagnozie, ciąża nie była już odległym marzeniem, a stała się rzeczywistością. Urodziłam synka, który jest całkowicie zdrowy, polecam.

  9. #9
    Arkadiusz1
    Guest

    Domyślnie Odp: problem z pms

    W takich kwestiach faktycznie zawsze powinnyście korzystać ze wsparcia dobrego ginekologa. Warto zajrzeć do https://www.gyncentrum.pl/usg-piersi i samemu przekonać się co do tego, dlaczego warto wykonywać odpowiednie badania. Pamiętajcie, że profilaktyka zawsze jest kluczem! Nie wolno tego lekceważyć.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. PSP problem
    By whatever in forum Konsole  
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 19-04-08, 21:23
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-08-07, 02:57
  3. problem
    By araj in forum SPRAWY dotyczące DoFo
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-11-06, 00:42
  4. Problem
    By Enemigo in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 12-09-06, 12:18

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów