+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 16 do 18 z 18

Temat: Własna gastronomia

lewandowska
    Guest

Domyślnie Odp: Własna gastronomia

Jeśli planujesz otworzyć profesjonalną kuchnię to wejdź też na stronę Gastronet24: https://gastronet24.pl/kufle-do-piwa...se-350-ml.html . Znajdziesz tam bardzo duży wybór akcesoriów i sprzętów gastronomicznych - między innymi takich jak elementy zastawy stołowej. Wiele z nich z pewnością przyda się w Twoim lokalu.

loud42
    Guest

Zakładając własną gastronomię warto pamiętać o odpowiednim wyposażeniu jej. Goście bardzo zwracają na to uwagę. Na stronie: https://mmgastro.pl/kontakt jest kontakt do sklepu, w którym jest bardzo szeroki wybór takiego wyposażenia. Kolejnym plusem jest jakość dostępnych produktów i atrakcyjne ceny.

Konik09 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2020
    Siła Reputacji
    0

Też myślałam o prowadzeniu gastronomi, bo mam w tym kierunku wykształcenie i doświadczenie zawodowe. Zastanawiałam się jednak nad wyposażeniem, które ma ogromne znaczenie, aby podczas intensywnej pracy niczego nam nie brakowało. Przyznam, że taką podstawą są zdecydowanie szafy chłodnicze dla gastronomii, które mają za zadanie przechowywać artykuły spożywcze w odpowiednio niskiej temperaturze, aby nic nie traciło swojej świeżości.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)