+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Własna gastronomia

1. Na górę | #1
    ringa Człowiek z aspiracjami Avatar ringa
    Na DoFo od
    Jul 2019
    Siła Reputacji
    2

Domyślnie Własna gastronomia

Czy któraś z Was zajmuje się gastronomią? Jeśli nie, może też coś doradzicie. Prowadzę mała gastronomię, robię między innymi wypasione kanapki i pyszne sałatki. Lokal znajduje się w biurowcu, więc ilość odbiorców nie jest zadowalająca. Zastanawiam się, jak wyjść gdzieś dalej, jak i gdzie szukać odbiorców?

Najpopularniejsze wątki w tym dziale:

2. Na górę | #2
    zaro Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2019
    Siła Reputacji
    2

Domyślnie Odp: Własna gastronomia

A może jakaś specjalna oferta dla pracowników biurowca? To powinien być dobry target - jakiś kod rabatowy dla nich za możliwość rozniesienia oferty? Dobrze jest poza tym zaoferować dania dnia. Zorientuj się w jakich godzinach pracownicy w biurowcu mają przerwę Wydaje mi sie, ze świeże obiadki mogłyby się cieszyć dużym powodzeniem.

Nie wiem czy zastanawialaś sie nad pizzą:
    https://sklep.technica.pl/piece-elek...ertop-452ed-dw

Jest to w koncu bardzo popularna potrawa (sam sobie raz na jakiś czas zamawiam pizzę do pracy).

3. Na górę | #3
    DamianSt1 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2020
    Siła Reputacji
    0

Jak gastronomia to tutaj na pewno warto wziąć pod uwagę ofertę przygotowaną przez SlowPack, jeżeli chodzi oczywiście o artykuły jednorazowe dla klientów na wynos, czy też takich materiałów jak brązowy papier do pieczenia - https://slowpack.pl/pol_m_Opakowania...iczne-248.html Mają szeroką ofertę propozycji, ceny są konkurencyjne, a co najważniejsze skutecznie udaje nam się ograniczać zużycie plastiku. Super opcja na którą warto stawiać, a klienci także to docenią.

4. Na górę | #4
    sandra90002 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2019
    Siła Reputacji
    2

No przede wszystkim to będzie potrzebny Ci odpowiedni lokal i to najlepiej w świetnej lokalizacji. Koniecznie zerknij sobie na ofertę lokali, która dostępna jest na stronie https://www.dobryadres.pl/ofertynieruchomosci/lokale . Moim zdaniem jak najbardziej jest w czym wybierać i na pierwszy rzut oka można już znaleźć idealne miejsca na gastronomię. Myślę, że Wam się spooba.

5. Na górę | #5
    hush Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2020
    Siła Reputacji
    1

Nie sądziłam nigdy, że na to pójdę... Ale jednak otwarłam swój punkt gastronomiczny. Znalazłam właśnie firmę gastromania.pl , która będzie mnie wyposażać w najlepszej marki stalgast artykuły, typu: sztućce, garnki i inne elementy. Już się nie mogę doczekać, kiedy będę mogła zacząć pracę.

6. Na górę | #6
    choinka Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2020
    Siła Reputacji
    0

Ja tam zawsze uważałam i będę uważać, że osoby, które biorą się za gastronomię, są niesamowicie odważne. To nie jest wcale takie wiecie, byle machanie łyżką. Tu trzeba umieć gotować, ale też trzeba wiedzieć, co to wszystko ma do siebie i jak w ogóle na tym, czy na tamtym oszczędzać. Na pewno oszczędnością będzie wynajem stołów warszawa .

7. Na górę | #7
    rla Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2021
    Siła Reputacji
    0

Tak, zajmujemy się gastronomia i nie będę ukrywać, bo bywa ciężko, ale wszystko jest do ogarnięcia. Teraz najlepiej jest po prostu pracować robiąc zamówienia na wynos. Jeżeli szukasz dobrego wyposażenia do swojej gastronomi, to zdecydowanie warto skorzystać z oferty firmy rzetelnego producenta ALKOS https://alkos.pl/45-okapy-gastronomiczne z Będzin. My u nich zaopatrzyliśmy się w meble ze stali nierdzewnej, w stoły, zlewy, regały, itp. oraz okapy gastronomiczne. Są to świetnej jakości produkty w dobrych cenach, bardzo komfortowe do pracy i do utrzymania w czystości, polecam.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)