+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Jak urozmaicić seks

  1. #1
    ringa Człowiek z aspiracjami Avatar ringa
    Na DoFo od
    Jul 2019
    Wiek
    31
    Postów
    177
    Siła Reputacji
    5

    Domyślnie Jak urozmaicić seks

    W jaki sposób urozmaicić seks? Kiedys robiliśmy to z chłopakiem po kilkanaście razy dziennie, obecnie nie mamy juz takiej ochoty na seks i zastanawiam się co pomoże.

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    zaro
    Guest

    Domyślnie Odp: Jak urozmaicić seks

    Jeśli chodzi o urozmaicenia, to jest sporo zabawek erotycznych, które naprawdę robią robotę. Oprócz nich może spróbujcie zmienić atmosferę podczas seksu (czasem wieczorem przy muzyce w przyciemnionym pokoju, czasem od razu po przebudzeniu). Inne miejsce, o ile macie taką możliwość, też może być fajną opcją. Polecam też zajrzeć do kamasutry i poznać nowe pozycje, których jeszcze nie doświadczyliście. Polecam również ten masaż erotyczny w Warszawie https://orientmasaz.pl/warszawa/ Można wybrac się na taką sesję we dwoje

  3. #3
    lila00
    Guest

    Domyślnie Odp: Jak urozmaicić seks

    Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że dużo zależy od skutecznego zabezpieczenia. Jeśli takie jest to jakość i przyjemność z seksu jest o wiele większa. Sama stosuję belarę, to dwuskładnikowe tabletki. Przy okazji też dzięki tym tabletkom nie dokucza mi już pms. A jak na kilka dni przed okresem zaczęłam odczuwać różne dolegliwości, to nawet nie miałam ochoty na zbliżenia.

  4. #4
    Wyrzucony z DoFo sandra90002 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2019
    Postów
    72
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jak urozmaicić seks

    A może po prostu warto poszukać jakiś wskazówek online? Jeśli tak, to koniecznie zerknijcie sobie na stronę StrefaNamietnosci.pl, z tego względu, że znajdziecie tam wiele różnych artykułów, które związane są z kwestiami intymnymi, więc możecie sprawdzić sobie wszystko i korzystać z informacji, jakie uda się Wam zdobyć.

  5. #5
    Wyrzucony z DoFo mery1998 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2019
    Postów
    353
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jak urozmaicić seks

    Jeżeli brakuje Wam seksu i potrzebujecie spotkania kobietą, to chciałbym Wam polecić ogłoszenia towarzyskie. Strona jest bardzo intuicyjna, w łatwy sposób znajdziecie ogłoszenia w Waszej okolicy. Co sądzicie ?

  6. #6
    choinka
    Guest

    Domyślnie Odp: Jak urozmaicić seks

    Nawet nie wiecie, jak wiele kobiet zastanawia się nad tym. Mężczyźni również, ale o wiele rzadziej. I ja wiem, że nie wszyscy mają w tym doświadczenie, ale można się na warsztaty tantryczne zapisać. One co prawda są dla profesjonalistów, ale jako początkujący możecie w Kalaluna Temple nauczyć się, co to znaczy dobry masaż i być może się w tym kierunku rozwinąć. Kto wie.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 2 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 2 gości)

     

Podobne wątki

  1. seks za mieszkanie
    By she in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 04-11-08, 19:54
  2. niesmaczny seks
    By portia in forum Humor
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 16-04-07, 21:35
  3. Seks W Pracy
    By 6 biegowy in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 06-01-07, 09:22
  4. seks z eks:)
    By Łazienny in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-05-06, 03:41
  5. Seks po cherześcijańsku
    By SaiykoPat in forum POLITYKA, WIADOMOŚCI
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 29-04-06, 15:18

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów