+ Odpowiedz na ten temat
Poka¿ wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Mam problem z wypadaniem w³osów po ci±¿y

  1. #1
    Wyrzucony z DoFo Miki789 Cz³owiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jul 2020
    Wiek
    36
    Postów
    425
    Si³a Reputacji
    0

    Domy¶lnie Mam problem z wypadaniem w³osów po ci±¿y

    Mam problem z wypadaniem w³osów po ci±¿y. Podobno to ca³kiem normalne, ¿e w okresie ci±¿y w³osy s± puszyste bardzo ³adnie, a potem po zakoñczeniu ju¿ tak dobrze nie wygl±daj±, ale mimo to szukam jakiego¶ szamponu czy od¿ywki, dziêki której jednak bêdzie mo¿na choæ trochê z tym problemem sobie poradziæ. Wiêc jak macie co¶ sprawdzonego to siê podzielcie opiniami.

    *******************************
    Najpopularniejsze w±tki w tym dziale:


  2. #2
    kosek77
    Guest

    Domy¶lnie Odp: Mam problem z wypadaniem w³osów po ci±¿y

    Ja mia³am ten sam problem po ci±¿y, ¿e w³osy zaczê³y mi wypadaæ i w sumie jak na to patrzy³am to by³y coraz bardziej rzadkie i rzadkie wiêc te¿ szuka³am na gwa³t czego¶, ¿eby jako¶ sobie z tym poradziæ, ale to co mi proponowali w drogeriach nie do koñca siê sprawdza³o. W koñcu bratowa zaproponowa³a mi https://kv1.pl/pl/p/Hair-Density-Sti...-1.2-100ml/380 - specjalna od¿ywka w³a¶nie przeciwko wypadaniu i na wzmocnienie i faktycznie zauwa¿y³am, ¿e odk±d stosuje to wyra¼nie widzê, ¿e jest poprawa je¶li chodzi o wygl±d w³osów.

  3. #3
    monia990
    Guest

    Domy¶lnie Odp: Mam problem z wypadaniem w³osów po ci±¿y

    Chyba lepiej na pocz±tku warto skupiæ siê na samej ci±¿y. Ja osobi¶cie robi³am kilka badañ. W ci±¿y te¿ zdecydowa³am siê na badania prenatalne, a pó¼niej wykona³am test NIFTY , cena takiego badania i wszystkie informacje dostêpne s± na stronie https://badanienifty.pl/test-nifty-pro-cena/ . Przekona³o mnie, ¿e to jedno badanie, pobranie krwi, a mo¿na wykluczyæ wiele chorób.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Podobne w±tki

  1. farbowanie w³osów
    By Ma³gorzata in forum Moda
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 30-11-23, 09:40
  2. Problem z wypadaniem w³osów
    By Baranek17 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 29-08-23, 07:17
  3. Problemy z wypadaniem w³osów
    By Miki789 in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11-03-21, 10:03
  4. Przez 10 lat w ci±¿y...
    By MaT in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 07-08-07, 14:56

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów