+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Jakie są polecane prezenty ślubne

  1. #1
    Azar
    Guest

    Domyślnie Jakie są polecane prezenty ślubne

    Jak w temacie. Jakie prezenty ślubne są najbardziej polecane?

    Co sie obecnie daje na ślub i wesele?

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    zaro
    Guest

    Domyślnie Odp: Jakie są polecane prezenty ślubne

    Dwa lata temu wychodziłam za mąż i poprosiliśmy naszych kochanych gości o pieniądze (mieszkanie mamy kompletnie urządzone, a zbieraliśmy na podróż poślubną marzeń - i tak też napisaliśmy na zaproszeniach) Sądzę, że to jest bardziej praktyczny prezent. Co do kwoty to wg mnie powinno się tyle dawać do koperty, żeby chociaż młodym się koszt za opłatę na jedną osobę zwrócił. Ale oczywiście ile kto może tyle da. Bardziej chodzi o to, żeby przeżyć ten czas wspólnie z rodziną i z przyjaciółmi i dobrze się razem bawić.

    Jeśli chcesz sprezentować coś dodatkowo, polecam zajrzeć sobie na stronę: https://outletalkoholowy.pl/112-promocje-alkoholi W sklepie znajdziesz liczne promocje alkoholi. Polecam wybrać dodatkowo do koperty jakiś dobry alkohol. Para młoda na pewno będzie zadowolona.

  3. #3
    AgnieszkaSobczak
    Guest

    Domyślnie Odp: Jakie są polecane prezenty ślubne

    Myślę że takim dobrym prezentem ślubnym sa akcesoria AGD - tych nigdy za dużo . Np do sprzątania taki odkurzacz https://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/ad_7043 jest moim zdaniem super rozwiązaniem. Ma on bezprzewodową konstrukcję - także nie ma tutaj zbędnych kabli i jest bezworkowy. Wszystko to powoduje że odkurzacz jest lekki, a więc idealny nawet dla osób, którym doskwierają bóle kręgosłupa. Taki sprzęt może posłużyć przez wiele lat w idealnym stanie.

  4. #4
    minimichal Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Oct 2020
    Wiek
    34
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jakie są polecane prezenty ślubne

    Coraz więcej par młodych prosi o gotówkę na etapie zapraszania

  5. #5
    kijkami
    Guest

    Domyślnie Odp: Jakie są polecane prezenty ślubne

    Teraz często młodzi mają listę prezentów albo piszą na zaproszeniach jakie podarki chcieliby dostać. Jest to możliwe dzięki personalizacji zaproszeń, na nich tak naprawdę możemy wszystko umieścić, łącznie z własnym zdjęciem https://www.zeberka.pl/lifestyle/per...ory-na-jesien/ . Na kilku już takich weselach byliśmy z żoną gdzie młodzi pisali na zaproszeniu, że proszą o gotówkę. Zamiast kwiatów wino na przykład. Dobre rozwiązanie, goście nie muszą się głowić a młodzi są zadowoleni.

  6. #6
    LeBrate Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2021
    Wiek
    24
    Postów
    5
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jakie są polecane prezenty ślubne

    Moim zdaniem super pomysłem będzie szlafrok ślubny w prezencie. Co wy na to?

  7. #7
    AlkoNaWesele Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2021
    Wiek
    24
    Postów
    10
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jakie są polecane prezenty ślubne

    A może jakiejś dobre wino weselne?

  8. #8
    Arkadiusz1
    Guest

    Domyślnie Odp: Jakie są polecane prezenty ślubne

    Akurat w temacie ślubu, macie do dyspozycji naprawdę wiele różnego rodzaju możliwości. Ja mogę Wam na pewno podpowiedzieć, byście zajrzeli do https://artma-zaproszenia.pl/ i zorientowali się, w jaki sposób już teraz moglibyście dobrać odpowiednie rozwiązania pod kątem Waszej ceremonii. Nie ma co ukrywać, że takie zaproszenia mogą zrobić na gościach duże wrażenie, więc warto zwrócić na nie uwagę.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. prezenty
    By juSta in forum ANKIETY
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 17-09-08, 01:06
  2. Prezenty
    By mineczka in forum Śmietnik  
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 20-05-07, 23:43
  3. Prezenty
    By mineczka in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 16-05-07, 22:18
  4. Prezenty
    By stasek9 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 22-12-06, 16:54

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów