+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Deweloper

1. Na górę | #1
    lucaskruszyna Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2020
    Siła Reputacji
    1

Domyślnie Deweloper

Od jakiego dewelopera w Krakowie teraz można oczekiwać normalnych warunków współpracy i uczciwego wywiązania się z kwestii technicznych dotyczących oddania obiektu do użytkowania?

Najpopularniejsze wątki w tym dziale:

2. Na górę | #2
    sochaarek Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2020
    Siła Reputacji
    1

Domyślnie Odp: Deweloper

Duże i oświetlone apartamenty to na pewno https://lvdevelopment.eu/. Dużo zieleni, zostawiają miejsce ludziom na optymalizację własnego ogrodu, więc to mi się podoba. No i to nie jest inwestycja deweloperska realizowana gdzieś w pustce, tylko pełna infrastruktura społeczna do dyspozycji.

3. Na górę | #3
    marion Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2017
    Siła Reputacji
    0

Takie apartamenty sa na pewno super ale mnie nie stać, za to kupiłam mieszkanie na bardzo ładnym nowoczesnym osiedlu które Atal buduje i wybrałam opcję wykończenia pod klucz

4. Na górę | #4
    karol3326778 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2020
    Siła Reputacji
    1

Moja przyjaciółka ostatnio mi się pochwaliła że skorzystała z bardzo dobrej oferty https://zafuguj.pl/kategoria-produktu/spoiny-zywiczne/ .Sam z tej oferty także skorzystam.

5. Na górę | #5
    radek33223 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Oct 2020
    Siła Reputacji
    0

Jeśli ktoś chce mieć bardzo ciepło w mieszkaniu to na pewno bardzo dobrze zrobi jak skorzysta z ocieplenie poddasza cena .Sam o tej firmie dowiedziałem się bardzo przypadkowo od mojego przyjaciela.

6. Na górę | #6
    set Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2021
    Siła Reputacji
    0

Uczciwość przede wszystkim. My niestety nie trafiliśmy dobrze, deweloper nas oszukał, natrafiliśmy na fuszerkę, kupiliśmy nieruchomość, która zdecydowanie nie była wykonana porządnie. Deweloper nie chciał nam wypłacić odszkodowania, więc zwróciliśmy się o pomoc do firmy KOMPENSATA z Rudy Śląskiej https://www.kompensata.com.pl/szkody-deweloperskie.html. Ich oferta jest kompleksowa, całość się powiodła, bo ten zespół fachowców spisał się doskonale, w rezultacie uzyskaliśmy satysfakcjonujące nas odszkodowanie, zdecydowanie ich polecam.

7. Na górę | #7
    tomasz332 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2020
    Siła Reputacji
    0

Kilka tygodni temu musiałem skorzystać z bardzo dobrej firmy ocieplenia pianą pur .Do tej firmy namawiała mnie moja bardzo dobra znajoma. Ta firma jest bardzo profesjonalna.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)