+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Catering - odchudzanie

  1. #1
    AgnieszkaSobczak
    Guest

    Domyślnie Catering - odchudzanie

    Jeśli chcemy skutecznie schudnąć to powinniśmy trzymać się odpowiednio zbilansowanej diety. Warto postawić na dobry catering dietetyczny Według mnie to super sprawa, ponieważ dzieki temu regularnie dostarczamy składniki odzywcze naszemu organizmowi dzieki czemu jesteśmy pełni energii przez cały dzień. Polecam skontaktować się z catering Avocado https://cateringavocado.pl/ ponieważ dysponują aż 5 różnymi programami dietetycznymi i dostosowują posiłki do potrzeb klienta.

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Arkadiusz1
    Guest

    Domyślnie Odp: Catering - odchudzanie

    Pytanie, czego konkretnie oczekujecie i co mogłoby się sprawdzić w Waszym przypadku? Ja na pewno mogę Wam polecić, byście podeszli do tego tematu w sposób całościowy. Wiem, że teraz bardzo często wybierana jest dieta sokowa w MaczFit, więc warto na pewno tam zajrzeć i samemu przekonać się, co może być dla Was najlepszą opcją. To świetna sprawa, miejcie to na uwadze już teraz.

  3. #3
    hush
    Guest

    Domyślnie Odp: Catering - odchudzanie

    A czy ktoś z was może stosuje też takie produkty, jak Hordenine HCL ? Pytam, ponieważ zastanawiam się czy jest sens, aby stosować takie termogeniki? Z tego co zauważyłam, ten produkt cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Chociażby dlatego, że dostarcza organizmowi sporo energii, mobilizuje go do działania. W ten sposób można usprawnić swoje efekty w odchudzaniu.

  4. #4
    FitApetit Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2020
    Wiek
    24
    Postów
    10
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Catering - odchudzanie

    Ja polecam fit catering na stronie fitapetit.com.pl

  5. #5
    Nomi32 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2019
    Wiek
    36
    Postów
    11
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Catering - odchudzanie

    Catering to świetny sposób na to by zrzucić zbędne kilogramy. Wiem, bo sama właśnie w taki sposób schudłam. Korzystam od kilku miesięcy z diety klasycznej firmy Fitomiania - http://fitomania.com.pl, która działa na terenie Małopolski i Śląska . Mają kilka diet do wyboru, w tym dietę wegetariańską, dla sportowców (kilka odmian, zależnie czy budujesz właśnie masę, czy chcesz zredukować tkankę tłuszczową) oraz dietę klasyczną. Przy wyborze diety pomaga doświadczony dietetyk, a więc masz pewność, że posiłki są dobrane faktycznie do twoim potrzeb. Dania są smaczne i urozmaicone. Nie nudzą sie.

  6. #6
    rla
    Guest

    Domyślnie Odp: Catering - odchudzanie

    te cateringi wcale nie są takie dobre

  7. #7
    stefan2221 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Sep 2021
    Wiek
    46
    Postów
    3
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Catering - odchudzanie

    Bardzo dużo z tego wątku się dowiedziałem. Ta wiedza na pewno bardzo mi się przyda.
    _____________________________________________
    przyczepa gastronomiczna

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Odchudzanie
    By zaro in forum SPORT
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 02-04-24, 12:32
  2. Odchudzanie
    By AgnieszkaSobczak in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 50
    Ostatni post / autor: 04-11-23, 14:31
  3. Odchudzanie przed wakacjami
    By mali in forum Medycyna
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 20-08-21, 17:23
  4. wakacyjne odchudzanie
    By tolka in forum KUCHNIA - Przepisy
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 05-06-08, 17:26

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów