+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Inwestowanie oszczędności

  1. #1
    Wyrzucony z DoFo Miki789 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jul 2020
    Wiek
    36
    Postów
    425
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Inwestowanie oszczędności

    Trudne czasy idą i tak się zastanawiam czy trochę gotówki nie zainwestować w złoto. Tylko do tej pory tego nie robiłem i tak naprawdę jestem zielony jeśli chodzi o to gdzie, co i jak. Więc jak ktoś z Was zna temat i może podpowiedzieć w co warto zainwestować, gdzie ewentualnie złota do inwestycji szukać to podzielcie się propozycjami.

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Max25 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jul 2020
    Wiek
    36
    Postów
    256
    Siła Reputacji
    4

    Domyślnie Odp: Inwestowanie oszczędności

    Przy takich większych inwestycjach jak wiadomo bezpieczeństwo będzie kluczowe, dlatego w mojej ocenie kupowanie za pośrednictwem mennica24.pl będzie dobrym wyborem. Firma z doświadczeniem, która oferuje różne typy złota inwestycyjnego, dużo różnych propozycji dostępnych więc na spokojnie coś tam będzie można wybierać.

  3. #3
    Wyrzucony z DoFo małaaa Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2019
    Wiek
    34
    Postów
    132
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Inwestowanie oszczędności

    Ach te inwestycje... Każdy chciałby jak najlepiej... Jednak troszkę wiedzy trzeba mieć przykładowo - jak inwestować w mieszkania ? O tyle mamy dobrze, że dzisiaj można znaleźc cenne poradniki, takie jak: https://mieszkalnik.info/jak-nie-inw...stszych-bledow . W ten sposób już sporo wiadomości odnośnie efektywnego inwestowania możemy się dowiedzieć.

  4. #4
    Wyrzucony z DoFo mczay Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Wiek
    34
    Postów
    495
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Inwestowanie oszczędności

    Na pewno warto jest inwestować w nieruchomości. Koszt inwestycji jest dość wysoki, ale też zarobek jest imponujący. Aby nie stracić zainwestowanych pieniędzy, warto przeczytać artykuł dostępny na stroni https://www.eurostyl.com.pl/blog/poc...pic-mieszkanie . Sporo wyjaśni

  5. #5
    Wyrzucony z DoFo mery1998 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2019
    Postów
    353
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Inwestowanie oszczędności

    Osobiście moje oszczędności wydałem na nowe mieszkanie z oferty http://orion.lublin.pl/nowe-mieszkania-na-sprzedaz/ . Jestem bardzo zadowolony z zakupu .

  6. #6
    hush
    Guest

    Domyślnie Odp: Inwestowanie oszczędności

    A wiecie na czym polegają te tak zwane pracownicze plany kapitałowe dla kogo ? Co można dzięki nim zyskać i dla kogo jest to dobre rozwiązanie? Czy każdy z tego może skorzystać? Czy pracodawca musi coś takiego zapewnić pracownikom?

  7. #7
    lila00
    Guest

    Domyślnie Odp: Inwestowanie oszczędności

    A czy ktoś zainwestował w nieruchomości? Ja taką właśnie decyzję podjęłam i naprawdę nie mogę narzekać. Nawet powiem więcej, zdecydowałam się na współpracę z warszawskim Per modum i to właśnie ta firma zajmuje się zarządzaniem najmem. Dla mnie tak jest łatwiej i prościej, już nie mam tego na głowie. Tym bardziej, że często wyjeżdżam z Warszawy, to przynajmniej mam pewność, że wszystko jest dopilnowane jak należy.

  8. #8
    lila00
    Guest

    Domyślnie Odp: Inwestowanie oszczędności

    Według mnie zdecydowanie można spróbować inwestowania w nieruchomości.

  9. #9
    patka12
    Guest

    Domyślnie Odp: Inwestowanie oszczędności

    Nie każda inwestycja oszczędności jest opłacalna. Na przykład zdecydowanie nie opłaca się trzymać pieniędzy w banku na lokacie. Zysk z tego jest żaden. Dlatego nie dziwię się, że każdy szuka innego, dużo bardziej opłacalnego rozwiązania. Jeśli o mnie chodzi o jestem na poważnie zainteresowana inwestowaniem w nieruchomości. Powstrzymuje mnie w sumie jedno, brak odpowiedniej wiedzy w tym temacie. Dlatego chcę zacząć o jakiegoś profesjonalnego szkolenia, a takich teraz nie brakuje. Ostatnio trafiłam na internetowe szkolenie z flipowania i to mnie właśnie zainteresowało. Chodzi o to, że kupuje się nieruchomości na rynku pierwotnym, wykańcza się je lub zostawia stan deweloperski, a następnie sprzedaje z zyskiem.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. inwestowanie w złoto
    By kosek77 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 04-11-23, 19:12
  2. inwestowanie w monety bulionowe
    By Baranek17 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 04-08-23, 18:02
  3. inwestowanie w złoto
    By kosek77 in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 21-07-21, 22:45
  4. Ile macie oszczędności?
    By araj in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 13-02-08, 23:18

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów