+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: Budowa dachu.

  1. #1
    hush
    Guest

    Domyślnie Budowa dachu.

    Hejka kochani. Tak mnie zastanawia, gdzie się zgłosić po wiązary dachowe? Może znacie firmę, która jest godna polecenia? Która zajmuje się projektowaniem oraz budową konstrukcji dachu?

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Wyrzucony z DoFo małaaa Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2019
    Wiek
    34
    Postów
    132
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Budowa dachu.

    Pewnie, że tak... Moja koleżanka niedawno się budowała i praktycznie cały czas zdawała mi na bieżąco relacje ze swojej inwestycji. Wiem, że jest dach robili m.in. firma MG Dachy https://mgdachy.pl/ . Oni zajęli się produkcją wiązarów dachowych oraz ich montażem. Byłam bardzo zadowolona, ponieważ wszystko przebiegło sprawnie i rzetelnie.

  3. #3
    hush
    Guest

    Domyślnie Odp: Budowa dachu.

    Właśnie poszukałam co nieco jeszcze o tej firmie MG Dachy, co wspominałaś. No, muszę przyznać, że jest faktycznie bardzo dobra firma. Każdy pisze, że robią solidne konstrukcje, wszystko odbywa się terminowe i cenie nie są wygórowane. Brzmi naprawdę bardzo dobrze.

  4. #4
    Wyrzucony z DoFo mczay Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Wiek
    34
    Postów
    495
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Budowa dachu.

    Zajrzyj na bloga http://wakefield.pl. Piszą tam sporo o budownictwie. Jak budujesz dom to w sam raz dla ciebie

  5. #5
    Adoni Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2019
    Wiek
    34
    Postów
    34
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Budowa dachu.

    Jeśli szukasz dobrego pomysłu na konstrukcję dachu, to polecam wiązary z prefabrykatów. To nowoczesne, bardzo trwałe i solidne konstrukcje. Firma Binder Projekt z Włocławka - http://www.binder-projekt.wloclawek.pl/ wykona wam projekt oraz montaż takich wiązarów. Od lat wykonują oni dachy w technologii MiTek czyli bez użycia gwoździ (wiązary łączone są na płytki stalowe). Ogromna większość prac (precyzyjna produkcja elementów dachu) wykonywana jest w fabryce na budowie natomiast wiązary są tylko składane niczym klocki. Firma działa na terenie całej Polski. Jak chcecie się dowiedzieć więcej czy to na temat realizacji firmy, czy też na temat samej technologii, to zajrzyjcie sobie na ich stronę domową, znajdziecie tam wszystko co warto wiedzieć.

  6. #6
    Wyrzucony z DoFo matyja Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2020
    Postów
    98
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Budowa dachu.

    Właściwie to ja już mam konstrukcję, na dniach będą mi ją wypełniać blachodachówkami, ale wydaje mi się, że najpierw będziemy musieli zadbać o ich zagruntowanie, zabezpieczenie przed korodowaniem. Słyszałam, że jest taka farba na dach , która się sprawdza, od firmy Aksil. Może ktoś z Was miał przyjemność z nią pracować? Chętnie się dowiem, jak się spisuje.

  7. #7
    AgnieszkaSobczak
    Guest

    Domyślnie Odp: Budowa dachu.

    Ważne jest aby do takiej budowy dachu wykorzystano najwyższej jakości materiały i akcesoria. Dach powinien być solidny i wytrzymały. Zajrzyjcie na ofertę firmy Regamet -znajdziecie tutaj między innymi folie dachowe,okna, włazy okienne, systemy rynnowe czy obróbki dekarskie w dobrych cenach. Oni są w tej branży już od prawie trzech dekad więc znają się na rzeczy, a ponadto wykonują takie usługi jak obróbka dekarska http://www.regamet.com.pl/produkty/obrobki-dekarskie/ która jest niezwykle ważna przy pokryciach dachowych

  8. #8
    Wyrzucony z DoFo czerwonyprw Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2018
    Wiek
    30
    Postów
    107
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Budowa dachu.

    Jeśli chodzi o ocieplenia poddasza to koniecznie skorzystaj z oferty tej firmy https://www.pluimers.pl/ocieplenie-poddasza/ mają w swojej ofercie ocieplenie poddasza pianą pur . Wszystko to w najlepszej cenie i jakości a to przy takich pracach najważniejsze. Dzięki nim masz zapewniony najlepszy materiał więc izolacja będzie pierwszej klasy i posłuży ci długie lata.

  9. #9
    8285Gustawo Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2020
    Wiek
    37
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Budowa dachu.

    A jaką izolację dachu zastosowaliście u siebie? Myślę, że to nie jest łatwa decyzja i naprawdę trzeba dużo przesiedzieć i przemyśleć zanim podejmiemy odpowiednią decyzję. Ja dość długo nad tym myślałem, ale koniec końców zdecydowałem się na współpracę z https://crossin.pcc.eu/produkt/crossin-roof/. Mają naprawdę dobre warunku oferty, więc na pewno mogę Wam ich polecić

  10. #10
    Małgosia77
    Guest

    Domyślnie Odp: Budowa dachu.

    Myślę, że na takiej budowie może przydać się mini żuraw Legnica. Pozwoli on na szybsze i bardziej wydajne prace. Dzięki możliwości personalizacji można dopasować jego funkcjonalność do naszych potrzeb na budowie.

  11. #11
    rla
    Guest

    Domyślnie Odp: Budowa dachu.

    Jeżeli chodzi o prace dekarskie, to my do nich zatrudniliśmy firmę Ledor Dekarstwo z okolic Katowic, która znajduje się w Zabrzu https://ledor.pl/budynki-mieszkalne. Ich oferta jest kompleksowa, profesjonalnie zajmują się dachami, w naszym nowym domu zajęli się pokryciem dachowym, natomiast u moich rodziców zajęli się zmianą dachu na nowy. W obu przypadkach wpisali się doskonale, to firma z doświadczeniem, ich pracownicy mają odpowiednie kompetencje, są terminowi, polecam ich serdecznie.

  12. #12
    DamianSt1
    Guest

    Domyślnie Odp: Budowa dachu.

    W takim razie jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych najwyższej jakości to na pewno warto tutaj wziąć pod uwagę Papy w Technologii Szybki Profil SBS od Icopal ponieważ ich zastosowanie w rekomendowanych układach technologicznych pozwala na udzielenie długoletnich Imiennych Gwarancji Jakości Icopal do 45 lat.

  13. #13
    karol3326778
    Guest

    Domyślnie Odp: Budowa dachu.

    Ja podjąłem decyzje ,że na pewno skorzystam z rewelacyjnej oferty hydroizolacje dachów .Z tej oferty skorzystało już bardzo dużo osób.

  14. #14
    Demo Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2023
    Postów
    98
    Siła Reputacji
    2

    Domyślnie Odp: Budowa dachu.

    Ja zleciłem budowę całego domu jednej firmie i była to bardzo dobra decyzja. Polecam Domix - mają wieloletnie doświadczenie w kwestii domów szkieletowych i dzięki nim można mieć pewność, że cały proces budowy domu przebiegnie bezproblemowo.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Budowa
    By lucaskruszyna in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 16-04-24, 20:28
  2. Budowa
    By lucaskruszyna in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 17-09-23, 13:03
  3. Budowa autostrad w Polsce
    By 6 biegowy in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 25-04-20, 16:43
  4. Skrzypek na dachu - co symbolizuje
    By araj in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 13-11-08, 20:55
  5. Samochod z karabinem na dachu
    By 6 biegowy in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-08-06, 04:58

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów