+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Temat: Rolety

  1. #1
    Wyrzucony z DoFo mczay Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Wiek
    34
    Postów
    495
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Rolety

    Rolety Olsztyn to doskonałe rozwiązanie dla osób, które poszukują wysokiej jakości rolet. Warto wybierać porządne produkty, bo te najtańsze modele z marketów bardzo szybko się niszczą.

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Wyrzucony z DoFo małaaa Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2019
    Wiek
    34
    Postów
    132
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Rolety

    Z tego co wiem ogromną popularnością również cieszą się takie https://www.zdobimyokna.pl/oferty/plisy/ plisy. Kosztownie nie wypadają one drogo, a naprawdę świetnie zdobią one okna i stanowią funkcję użyteczną. Myślę, że warto nad nimi pomyśleć.

  3. #3
    every Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Oct 2020
    Postów
    38
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Rolety

    Ogólnie to mogę polecić minirolety. Dla mnie to najlepsze rozwiązanie do mieszkania. Jestem zadowolona z zakupu.

  4. #4
    paulinka44 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2020
    Wiek
    34
    Postów
    9
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Rolety

    Interesują mnie moskitiery drzwiowe i okienne. Czy znacie jakieś sprawdzone firmy, które zajmują się montażem takich moskitier? Zależy mi na wysokiej jakości materiałów, dobrej cenie i bogatej kolorystyce

  5. #5
    janek443 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2020
    Wiek
    39
    Postów
    59
    Siła Reputacji
    4

    Domyślnie Odp: Rolety

    Moja przyjaciółka ostatnio powiedziała mi o bardzo dobrym sklepie w którym kupię rolety. Ja ją posłuchałem i te rolety kupiłem. Z tych rolet jestem bardzo zadowolony.

  6. #6
    Kiszaa
    Guest

    Domyślnie Odp: Rolety

    Cóż, jeżeli chodzi o tego typu ozdoby okien, ich wybór na naszym rynku jest dzisiaj naprawdę duży. Mnie osobiście bardzo do gustu przypadły tego typu propozycje https://www.karnix.pl/zaluzje-drewniane-9870.html . Żaluzje drewniane są bowiem wykonane z największą starannością o szczegóły, a jednocześnie bardzo ładnie się prezentują. Jestem pewna, że będą one świetnym uzupełnieniem każdej aranżacji wnętrz.

  7. #7
    pawel33332 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2020
    Wiek
    39
    Postów
    5
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Rolety

    Kilka tygodni temu kupiłem bardzo dobre rolety. Za te rolety dałem bardzo mało pieniędzy.
    __________________________________________________ __________
    dezynsekcja warszawa

  8. #8
    hush
    Guest

    Domyślnie Odp: Rolety

    Właśnie też mam dylemat na co się zdecydować? Czy lepiej wybrać żaluzje wrocław , czy może lepiej pójść w nieco innym kierunku? A co wy byście mi doradzili? Na jakie rozwiązanie wy się zdecydowaliście?

  9. #9
    Wyrzucony z DoFo dinol Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Postów
    90
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Rolety

    Ogromnie wiele uroku mają rolety rzymskie i jakbyście się na nie zdecydowali to odsyłam do https://www.roltis.pl/ . Firma zajmuje się sprzedażą i montażem wszelkich dekoracji i osłon okiennych, już trochę na rynku działają i mają sporą wiedzę w tym temacie

  10. #10
    floe Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2021
    Postów
    54
    Siła Reputacji
    4

    Domyślnie Odp: Rolety

    My rolety kupiliśmy z firmy SUNMAR https://sunmar-rolety.com.pl/rolety/ w Sosnowcu. Postawiliśmy na rolety dzień-noc. One najbardziej nam pasowały ze względu na to jakie przesłonięcie okien dają, do tego wyglądają elegancko, są porządnie wykończone, sprawdzają nam się doskonale. Są także w dobrych cenach, my mieliśmy usługę wraz z montażem. Z tej firmy posiadamy również moskitiery, które teraz są naszym wybawieniem. Koniec z komarami w domu, warto było skorzystać z ich usług, polecam.

  11. #11
    Ludmiła Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2021
    Wiek
    36
    Postów
    7
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Rolety

    W domu montowałam markizy zewnętrzne z Fakro. Przez kilka lat nie miałam ich w domu i w lecie na poddaszu było strasznie gorąco. Czasem aż nie do wytrzymania. Markizy super chronią pomieszczenia przed nagrzaniem. To była nasza bardzo dobra i trafiona inwestycja. Wyglądają bardzo ładnie, dobraliśmy je kolorystycznie do reszty domu.

  12. #12
    Wyrzucony z DoFo Kasinka52 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Oct 2020
    Wiek
    26
    Postów
    18
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Rolety

    Ja też zastanawiam się właśnie nad zamontowaniem rolet, bo póki co mam same zasłony w domu i średnio mi się to sprawdza

  13. #13
    Postralix43 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jun 2021
    Wiek
    24
    Postów
    2
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Rolety

    Ile kosztują rolety noc-dzień?

  14. #14
    Wyrzucony z DoFo kaziapifko Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2020
    Wiek
    33
    Postów
    118
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Rolety

    Jeśli macie u siebie w domach rolety plisowane to musicie także wiedzieć, jak czyścić takie rolety. Trafiłam w sieci na bardzo ciekawy artykuł odnośnie czyszczenia rolet: https://plisy-okienne.com.pl/jak-czy...ety-plisowane/. Polecam poczytać w wolnej chwili.

  15. #15
    Konik09 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2020
    Wiek
    34
    Postów
    141
    Siła Reputacji
    5

    Domyślnie Odp: Rolety

    Rolety screen to doskonałe rozwiązanie, które łączy funkcjonalność z nowoczesnym designem. Takie rozwiązania można znaleźć w ofercie Anwis oferuje bogatą gamę tkanin i kolorów, dzięki czemu możesz dostosować rolety do wystroju swojego wnętrza. Rolety screen doskonale chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem, zapewniając jednocześnie zachowanie widoczności na zewnątrz. To idealne rozwiązanie zarówno do mieszkań, jak i biur. Dzięki różnym stopniom przepuszczalności światła, masz kontrolę nad atmosferą w pomieszczeniach. A tutaj https://anwis.pl/pl/rolety-screen też sprawdzisz sobie takie rozwiązania.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów