+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Zdrowe odżywianie na co dzień

  1. #1
    dino34
    Guest

    Domyślnie Zdrowe odżywianie na co dzień

    Witam. Słyszeliście kiedykolwiek o żywności funkcjonalnej https://onedaymore.pl/blog/zywnosc-funkcjonalna/ i jej dobrym wpływie na nasze zdrowie i samopoczucie? Zaczynam powoli zgłębiać temat prawidłowego odżywiania. Ostatnio czuję się senny i pozbawiony energii. Znajoma powiedziała mi, że to przez moją złą dietę. Chcę spróbować ją zmienić i sprawdzić czy stan mojego zdrowia się poprawi.

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Wyrzucony z DoFo małaaa Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2019
    Wiek
    34
    Postów
    132
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Zdrowe odżywianie na co dzień

    Tak. O zdrowie trzeba dbać, nawet jak co minimalistycznego, ale niepokojącego u siebie zauważamy, warto na to reagować. Lepiej szybciej, niż później. Wiem, że czasami są wstydliwe problemy takie jak zapalenie krocza, ale nie ma co się wstydzić. Lepiej wszystko konsultować z lekarzem.

  3. #3
    FryderykuseK Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2020
    Wiek
    37
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Zdrowe odżywianie na co dzień

    Wydaje mi się, że obecnie bardzo łatwo o zdrowe odżywianie. Myślę, że teraz dużo osób sobie zdaje sprawę z tego jak bardzo ważne jest prowadzenie odpowiedniej diety i dbanie o własne zdrowie. Z racji tego powstało bardzo dużo blogów w internecie.

  4. #4
    Wyrzucony z DoFo reszka Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2020
    Wiek
    34
    Postów
    49
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Zdrowe odżywianie na co dzień

    jesli chodzi o zdrowe odzywianie na codzien to mi bardzo duzo daje to, ze zamawiam diete z cateringu https://fitcat.pl/ wczesniej jadłam na szybko na miescie co popadnie, no i widac bylo na wadze tego konsekwencje, teraz nie dosc, ze jem zdrowo, smacznie, to jeszcze przy okazji chudne same plusy

  5. #5
    monia990
    Guest

    Domyślnie Odp: Zdrowe odżywianie na co dzień

    Jeśli pomimo zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej czujesz się źle, jesteś zmęczony i ospały, to może czas na to, aby udać się do gabinetu takiego specjalisty, jak hematolog? Jest to specjalista, który między innymi zajmuje się schorzeniami układu krwionośnego. Polecam rozejrzeć się za specjalistą w Twojej okolicy.

  6. #6
    Arkadiusz1
    Guest

    Domyślnie Odp: Zdrowe odżywianie na co dzień

    Przecież sami możecie zaobserwować wiele zmian w swoim organizmie. Na pewno wiecie, w jaki sposób żyjecie i czy coś złego może się z Wami dziać. Jeśli prowadzicie niehigieniczny tryb życia, to koniecznie powinniście dowiedzieć się, jakie są objawy marskości wątroby. W ten sposób będziecie w stanie o wiele szybciej zareagować, gdy zacznie się dziać z Wami coś złego.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Zdrowe włosy i paznokcie
    By Ekspert HaPantoten in forum Medycyna
    Odpowiedzi: 59
    Ostatni post / autor: 02-03-23, 19:41
  2. Zdrowe wędliny gdzie kupić ?
    By Miki789 in forum KUCHNIA - Przepisy
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-12-21, 17:39
  3. Dzień Babci
    By Adamitsu in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 26-01-09, 20:52
  4. ANARCHISCI dostaja zdrowe lanie od Wloskiej Policji
    By 6 biegowy in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 09-07-07, 09:13
  5. mleko - zdrowe czy nie?
    By A N D E R S in forum Aktywny i Zdrowy Tryb Życia
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 13-06-07, 21:22

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów