+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Rośliny Kraków

  1. #1
    magdap
    Guest

    Domyślnie Rośliny Kraków

    Dzień dobry, gdzie według Was najlepiej zaopatrzyć się w rośliny Kraków? Szukam przede wszystkim ciekawych i oryginalnych kwiatów.

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    kijkami
    Guest

    Domyślnie Odp: Rośliny Kraków

    Jakie to mają być rośliny dokładnie? Bo wcale nie musisz przecież kupować stacjonarnie, możesz zamawiać sadzonki i nasiona online, zobacz na stronę Florexpol. Z polecenia znajomego dostałem namiar na ten sklep właśnie. Jak żona zaczęła urządzać ogród i kazała jeździć po całym mieście i tu nie było tego, tu tego. Dlatego jak znaleźliśmy wszystko w sieci to już przy zakupach w tym sklepie zostaliśmy.

  3. #3
    krzychu_92 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2021
    Wiek
    37
    Postów
    65
    Siła Reputacji
    4

    Domyślnie Odp: Rośliny Kraków

    Moim zdaniem jeśli chcemy mieć ładną roślinność w naszym ogrodzie to w głównej mierze powinnyśmy również zadbać o samo nawodnienie. Ja jestem zdania, że doskonałym pomysłem jest na pewno montaż automatycznego systemu nawadniania. Ja jakiś czas temu także kupowałem sterowniki https://www.podlane.pl/sterowniki-nawadniania-cat-156 które jak dla mnie są zdecydowanie najlepszym wyborem.

  4. #4
    Wyrzucony z DoFo mczay Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Wiek
    34
    Postów
    495
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Rośliny Kraków

    Co do roślin to ja swoje kupowałam na giełdzie kwiatowej i tam ci polecam szukać. A jak potrzebujesz też stylowe meble ogrodowe to warto w sieci ofert poszukać bo tam mają często atrakcyjne wyprzedaże. Ja swoje tak kupiłam i zadowolona jestem, wygodnie mi się na nich odpoczywa.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. rośliny
    By magdap in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 20-09-21, 16:28
  2. Rośliny domowe
    By Speedmen in forum Hobby
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 25-04-21, 04:12
  3. Ginekolog Kraków
    By Miki789 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-09-20, 16:48

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów